Connect with Us

Nga lidhja e dashurisë tek planet për muzikën/ Fjoralba Ponari rrëfen detajet e reja rreth karrierës së saj

Showbizz

Nga lidhja e dashurisë tek planet për muzikën/ Fjoralba Ponari rrëfen detajet e reja rreth karrierës së saj

Publikuar

-

Nga lidhja e dashurisë tek planet për muzikën/ Fjoralba Ponari rrëfen detajet e reja rreth karrierës së saj

Fjoralba Ponari është një nga moderatoret më të komentuara përsa i përket jetës private.Së fundi në rrjetet sociale u zbulua edhe imazhi i plotë i partnerit të saj me të cilin moderatorja ka publikuar rrallë herë foto por duke e ruajtur gjithnjë privbatësinë e tij.

E ftuar në emisionin “Wake Up” Fjoralba është shprehur: “Unë me atë timen ia kam ruajtur identitetin. Nuk e kam mbajtur sekret edhe në intervistat që kam dhënë… Shikoni gjë aty, përveç fytyrës sime?!”, ia kthen Fjoralba duke qeshur. Ori vijon duke e ngacmuar: “Ke frikë mos ta marrin”? Fjoralba thotë se tashmë nuk e ka problem që ta marrin vesh të gjithë. “Françesko i ka bërë detyrat e shtëpisë, e kanë marrë vesh me çfarë merret e të gjitha me radhë…por thjesht nuk është personazh publik”, përfundon Fjoralba.

Ndërsa përsa i përket muzikës, ajo u shpreh: “Ah muzika, muzika…Unë, albumi dhe Pintat (Mc Kresha, Lyrical Son). Do ketë më shumë se një bashkëpunim me MC Kreshën, ka disa emra të mëdhenj që janë pjesë e albumit. Në mos e pamundur do jetë shumë e vështirë të bëhet një lançim brenda vitit 2020, kjo për shkak të pandemisë dhe angazhimeve që kam pasur me “Jeho” gjatë verës. Kam zgjedhur Pintat që të bëj art dhe jo materiale dosido. Është bërë modë që gjithsecili të bëjë këngë, ndërkohë që unë e kam stratuar me muzikë. Muzikën nuk e kam pasur kurrë prioritet derisa të kisha përballë një kompani të tillë diskografike, si Pintat që janë elitë në tregun tonë”./ CNA.al

“Qenke shtatzënë”/ Fjoralba Ponari e revoltuar: “Boll dolët në konkluzione mbi mitrën e tjetër kujt”
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Ledri Vula djalë për shtëpi/ Publikon foto duke hekurosur rroba

Publikuar

-

Nga

Ledri djalë për shtëpi/ Publikon foto duke hekurosur rroba

Ledri Vula është padyshim një nga këngëtarët më të preferuar të vajzave, pavarësisht se tashmë ai e ka zgjedhur partneren e jetës dhe është në pritje për t’u bërë baba.

Pavarësisht pasionit për muzikën, Ledri na ka vërtetuar se është një djalë dhe një burrë i mbarë edhe për shtëpinë.

Fillimisht ai na ka treguar se di të gatuajë, ndërsa sonte na zbulon se e ndihmon partneren e tij Sarën edhe me punët e tjera.

LEXO EDHE:  Ndaloni gjithçka: Rikthehen Backstreet Boys dhe kanë jo një, por dy super supriza

LEXO EDHE:  FOTOT-Karantina seksi e Leila Krajës/ Moderatorja e sportit i vë flakën Instagramit

Ledri ka publikuar një foto ku shihet duke hekurosur rrobat, ndërkohë që lan dhëmbët, ndërsa foton e ka shoqëruar me shpehjen “djalë për shtëpi”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Vdekjes do t’i thoja më rri larg”/ Këngëtarja flet për mungesën e babait të saj

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Rosela Gjylbegu ka qenë e ftuar në emisionin “ABC e pasdites” ku ka folur për jetën e saj personale dhe profesionale.

Gjylbegu është ndalur te vdekja e babai të saj para disa vteve dhe është shprehur se dhimbja nuk kalon, por thjesht mësohesh me mungesën.

Nuk kalon dhimbja, thjesht jeton dhe mësohesh me mungesën. Nuk ka asnjë ditë pa të cilën unë nuk e mendoj tim atë. Shpesh herë them po sikur të ishte babi çfarë do më thoshte. Vdekjes do t’i thoja më rri larg, më rri shumë larg se e kam përjetuar një dhimbje të madhe kështu që kam nevojë të jetoj dhe ka kohë për atë”, tha Gjylbegu.

E pyetur për garim në festivalin e RTSH-së Gjylbegu tha se kënga që ka zgjedhur është e qëllimtë dhe nuk dontë të ishte e paparashikueshme.

LEXO EDHE:  “Në ditë si kjo kupton kush ka vërtetë rëndësi”/ Nevina Shtylla bën falenderimin e përzemërt pas surprizave për ditëlindje

LEXO EDHE:  FOTOT-Karantina seksi e Leila Krajës/ Moderatorja e sportit i vë flakën Instagramit

“Kënga që kam zgjedhur është e qëllimtë sepse mendova që të gjithë do e parashikonin Roselën me një baladë, nuk doja të isha e parashikueshme. Më duhej një këngë që ta këndonin të gjithë që nga fëmijët, mosha e re, adoleshentet dhe ka rezultuar kështu sepse është fetive e gëzueshme”, tha Rosela./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja më e “nxehtë” e pasarelave/ Kelly Galle, mahnitëse në fotot e fundit

Publikuar

-

Nga

Modelja më e "nxehtë" e pasarelave/ Kelly Galle, mahnitëse në fotot e fundit

Kelly Galle është një nga modelet më seksi të pasarelave. Kelly ka një trup tejet të tonifikuar dhe këtë e tregon në të gjitha fotot e saj me bikini.

Këmbë të tonifikuara dhe bark me muksuj, modelja ka trupin që çdo femër do të dëshironte.

Bukuroshja është një nga modelet e Victoria Secret dhe nuk ndalet së provokuari me fotot e saj. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE