Connect with Us

“Mu mbushën sytë me lot”/ Ronela Hajati emocionohet, publikon videon e 17 viteve më parë

Showbizz

“Mu mbushën sytë me lot”/ Ronela Hajati emocionohet, publikon videon e 17 viteve më parë

Publikuar

-

“Mu mbushën sytë me lot”/ Ronela Hajati emocionohet, publikon videon e 17 viteve më parë

Ronela Hajati është një nga këngëtaret më të pëlqyera dhe të komentuara të showbizit. Ajo është një nga këngëtaret që kur ishte në moshë të vogël ka marrë pjesë në shumë kompeticione dhe festivale muzikore.

Ditën e sotme ajo është bërë paksa nostalgjike dhe ka vendosur të ndaj me ndjekësit disa nga momentet e saj të para në skenë kur u bë pjesë e “Etheve”.

Krahas kësaj videoje ajo ka treguar emocionet që ka përjetuar në atë kohë dhe që përjetoi së fundi kur e rishikoi këtë video.

Ishin “Ethet” e para dhe kur kam fituar këtë fazën jam hedhur përpjetë nga gëzimi si kurrë ndonjëherë! Mu mbushën sytë me lot kur e pashë,ndoshta nga naiviteti ,dashuria e madhe dhe ëndrrat e pafundme për muzikën ,e nëse do kisha mundësi do e përqafoja veten fort kur shoh sa shumë gjëra kanë ndikuar në karakterin tonë! Ama shpirtin ,sytë, shprehinë dhe dashurinë e kam të njëjtën … si ditën e parë që pashë kamerat kur u ndezën ! Kam qenë vetëm 13 vjeç dhe më konsideronin si “perjashtimin” e konkursit se isha shumë e vogël…. sot pas 17 viteve i lutem Zotit për shëndet e jetë të gjatë se Ronela e vogël e meriton ti realizoje gjithë ëndrrat e saj! ?️, shkruan Ronela./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Dokumenti- “Braktisi” muzikën/ Zaimina Vasjari nis “karrierën” si specialiste në Ujësjellësin e Durrësit

Publikuar

-

Nga

Prej vitesh e distancuar nga muzika, tashmë këngëtarja Zaimina Vasjari ka nisur një karrierë të re, si specialiste në Ujësjellsin e Durrësit.

Në dokumentin e bërë publik, Zaimina ka marrë këtë post që prej 10 qershorit të këtij viti. Ajo figuron e punësuar si specialiste në drejtorinë e Ujësjellës Kanalizime në Durrës, në degën e Shijakut.

Vendimi mban firmën e drejtorit të Ujësjellësit Spartak Kovaçi. Përveçse këngëtare Zaimina mban edhe titullin “Miss Shqiperia”, ndërkaq është diplomuar në degën e Arkitekturës./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Aurela Hoxha konfirmon lajmin se është bërë nënë/ Publikon fotot e para me bebin

Publikuar

-

Nga

Pas shumë muajsh që u përfol për shtatzëni, modelja Aurela Hoxha ka konfirmuar për herë të parë se është bërë nënë për herë të parë.

Ajo ka publikuar disa foto ku shihet me të voglin në duar dhe disa foto nga periudha e shtatzënësië.

Në njërën prej fotove, Aurela shihet teksa ushqen të birin me gji ndërsa në një tjetër shihet duke e mbajtur në krahë, djalin e saj.

Megjithatë, modelja nuk ka zbuluar ende emrin e të voglit dhe imazhin e tij nuk e ka bërë ende publik.

LEXO EDHE:  Adele refuzon të bëhet imazh i markave të njohura/ “Nuk dua të jem një klon i motrave Kardashian”

LEXO EDHE:  Video skandal në qeveri/ Kush është ministri i përgjuar?

Kujtojmë se Aurela Hoxha ka 6 vite që është në një lidhje me partnerin e saj, i cili është mësuar se quhet Alban. Në ditën e Shën Valentinit, Aurela zbuloi se ajo dhe partneri kanë shumë vite bashkë, teksa ndau edhe një moment të ëmbël me të në InstaStory./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Mevlani dhe Aristela u shfaqen bashkë në një shtrat/ Reagon për herë të parë Ledjana

Publikuar

-

Nga

Mevlani dhe Aristela u shfaqën bashkë në një shtrat/ Reagon për herë të parë Ledjana

Dy ish konkurentët e “Për’puthen”, Ledjana Prenga dhe Mevlan Shaba janë dyshja më e komentuar e momentit, për shkak të historisë të tyre të dashurisë.

Mirëpo Mevlani i ka surprizuar të gjithë ditën e djeshme teka ka publikuar në rrjete sociale një foto pranë Aristelës.

Dyshja shfaqeshin bashkë në një shtrat dhe kjo nuk është pritur aspak mirë nga fansat e Ledjanës.

Ato kanë bërë thirrje që të gjithë të bllokojnë llogarinë e Aristelës në Instagram, pasi sipas tyre ajo nuk mund të zërë vendin e Ledjanës në jetën e Mevlanit.

Këtë deklaratë e ka vënë re edhe Ledjana, që ju ka kërkuar me lutje fansave që të mos ofendojnë askënd. Ajo shprehet se nuk ka armiqësi me asnjë njeri, sepse të gjithë janë të lirë të lidhen dhe të shoqërohen me kë të duan. Përmes këtij mesazhi ajo tregon edhe njëherë se i ka dhënë fund një herë e mirë marrëdhënies me Mevlanin.

LEXO EDHE:  Nuk i reziston dot trendit të momentit/ Kida heq dorë nga flokët biondë, ja si duket me pamjen e re

LEXO EDHE:  Klea Huta feston ditëlindjen/ Merr surprizën e bukur në mesnatë

“Do ju lutesha të mos ofendonit askënd nëpër statuse aq më pak fanpage që kanë emrin tim. Nuk kam armiqësi me askënd, secili është i lirë të lidhet dhe të shoqërohet me kë të dojë”, shkruan Ledjana.

LEXO TE PLOTE