Connect with Us

Modelja ruse që mahnit me tiparet e saj/ Fotot më fantastike të Arina Nazarova

Showbizz

Modelja ruse që mahnit me tiparet e saj/ Fotot më fantastike të Arina Nazarova

Publikuar

-

Një nga modelet më të bukura ruse/ Kjo është vajza që do t’iu "rrëmbejë" zemrat

Arina ka punuar në agjencinë e famshme të modeleve, Star Zagency Social dhe ka punuar gjithashtu për Harper Bazaar.

Arina numëron me mijëra ndjekës në Instagram të cilët po shtohen falë bukurisë së saj magjepsëse. Gjithashtu njihet si një nga modelet më të pasura në Rusi.

Për më tepër ne kemi përzgjedhur foto më të bukura të Arina Nazarova të cilat do t’iu lënë pa mend.

LEXO EDHE:  Modelja që çmend meshkujt me bukurinë e saj/ Fotot më magjepsëse të Rachel Ward

Ndiqini në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Provokuese dhe sensuale/ Luana Vjollca nxeh rrjetin me fotot e fundit

Publikuar

-

Nga

Luana Vjollca është një ndër personazhet më të pëlyer të publikut shqiptar. Ajo shpesh herë poston foto hot në instagram e saj.

Ditën e sotme moderatorja shihet e veshur me një palë rroba banjo ngjyrë gold ku ka veshur edhe një këshimë të verdhë sipër.

Si gjithmon Luana di si ti tërbojë ndjekësit e saj, në përshkrimin e saj ajo i ka pyetur: Si keni qenë?

LEXO EDHE:  Nuk i kursen pozat e nxehta me bikini/ Fotot më mahnitëse të modeles së Instagramit

LEXO EDHE:  Rrëfimi tronditës i modeles së njohur/ “Mami më dha leje të humbja virgjërinë që 16 vjeç”

Në fotot e publikuara ajo shihet shumë provokuese dhe sensuale./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

WOW-Vetëm me bikini, Jasmina çmend rrjetin/ Bën lëvizje provokuese

Publikuar

-

Nga

Jasmin Kadriu është një nga vajzat më seksi të momentit. Ish konkurrentja e Përputhen nuk ndalet së provokuari ndjekësit në rrjetet sociale.

Jasmin ka publikuar një video ku shfaqet duke kërcyer në mënyrë shumë provokuese.

Ish konkurrentja bën lëvizje provokuese teksa shihet e veshur vetëm me bikini.

Për më tepër shihni videon e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Flet këngëtari i hitit “Despacito”/ “Fama më kushtoi shumë”

Publikuar

-

Nga

Kënga “Despacito”, vijon të jetë një nga këngët  më të dëgjuara në të gjithë botën.

Depsacito e Luis Fonsit dhe Daddy Yankee numëron 7.4 miliardë klikime në Yotube.

Por fama pas kësaj kënge i ka kushtuar shumë këngëtarit Luis Fonsi. Ai tregon se iu desh të ishte më shpesh në koncerte dhe turne, si pasojë humbi hapat e parë të djalit të tij.

LEXO EDHE:  Shtatë vite më parë bëri ndërhyrjen në trup/ Modelja tregon si dukej pas operacionit plastik në gjoks

LEXO EDHE:  Shtatë vite më parë bëri ndërhyrjen në trup/ Modelja tregon si dukej pas operacionit plastik në gjoks

Rocco lindi pak muaj para publikimit të këngës. Pastaj me famën që Despacito mori unë kisha më tepër pune. Duhet të shkoja në çdo koncert. Njerëzit kërkonin që t’ua këndoja. Kështu qëndroja shumë pak në shtëpi”, u shpreh Fonsi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE