Connect with Us

Dwayne Johnson surprizon fansen në 101 vjetorin e saj/ I dërgon tekila si dhuratë për ditëlindje

Showbizz

Dwayne Johnson surprizon fansen në 101 vjetorin e saj/ I dërgon tekila si dhuratë për ditëlindje

Publikuar

-

Aktori i famshëm i Holliwood-it Dwayne Johnson ka surprizuar fansen e tij 101 vjeçare për ditëlindje. Ai i ka dërguar dy shishe me tekila për të festuar duke e uruar publikiht në rrjetet sociale.

Gëzuar ditëlindjen e 101-të për gjyshen Grover. Gëzohem që pashë se morët dhuratën time dhe urimin që ju kam shkruar!” ka qenë shënimi i aktorit.

Johnson u prezantua për herë të parë me Grover vitin e kaluar përmes Jamie Klingler, ku shkroi në Twitter një mesazh për Johnson duke iu drejtuar nëse ai do ta merrte në konsideratë një urim për gjyshen e shoqes më të mirë për 100 vjetorin e lindjes. Aktori reagoi menjëherë, i cili më pas dërgoi një video për Grover, ku shihej duke kënduar dhe duke i uruar asaj përvjetorin e 100-të./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Ledri Vula djalë për shtëpi/ Publikon foto duke hekurosur rroba

Publikuar

-

Nga

Ledri djalë për shtëpi/ Publikon foto duke hekurosur rroba

Ledri Vula është padyshim një nga këngëtarët më të preferuar të vajzave, pavarësisht se tashmë ai e ka zgjedhur partneren e jetës dhe është në pritje për t’u bërë baba.

Pavarësisht pasionit për muzikën, Ledri na ka vërtetuar se është një djalë dhe një burrë i mbarë edhe për shtëpinë.

Fillimisht ai na ka treguar se di të gatuajë, ndërsa sonte na zbulon se e ndihmon partneren e tij Sarën edhe me punët e tjera.

LEXO EDHE:  Sot do të mbushte 47-vjeç/ Nëna e Sokol Olldashit shkruan fjalët prekese

LEXO EDHE:  Takimi 8 orësh me Gjikon dhe dhurata e veçantë/ Elita Rudi rrëfehet si asnjëherë më parë

Ledri ka publikuar një foto ku shihet duke hekurosur rrobat, ndërkohë që lan dhëmbët, ndërsa foton e ka shoqëruar me shpehjen “djalë për shtëpi”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Vdekjes do t’i thoja më rri larg”/ Këngëtarja flet për mungesën e babait të saj

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Rosela Gjylbegu ka qenë e ftuar në emisionin “ABC e pasdites” ku ka folur për jetën e saj personale dhe profesionale.

Gjylbegu është ndalur te vdekja e babai të saj para disa vteve dhe është shprehur se dhimbja nuk kalon, por thjesht mësohesh me mungesën.

Nuk kalon dhimbja, thjesht jeton dhe mësohesh me mungesën. Nuk ka asnjë ditë pa të cilën unë nuk e mendoj tim atë. Shpesh herë them po sikur të ishte babi çfarë do më thoshte. Vdekjes do t’i thoja më rri larg, më rri shumë larg se e kam përjetuar një dhimbje të madhe kështu që kam nevojë të jetoj dhe ka kohë për atë”, tha Gjylbegu.

E pyetur për garim në festivalin e RTSH-së Gjylbegu tha se kënga që ka zgjedhur është e qëllimtë dhe nuk dontë të ishte e paparashikueshme.

LEXO EDHE:  Takimi 8 orësh me Gjikon dhe dhurata e veçantë/ Elita Rudi rrëfehet si asnjëherë më parë

LEXO EDHE:  Dedikimi i Ermalit në ditëlindjen e Amit na rrëmbeu zemrat: “1 orë me një grua të bukur është baraz me 1 minutë!”

“Kënga që kam zgjedhur është e qëllimtë sepse mendova që të gjithë do e parashikonin Roselën me një baladë, nuk doja të isha e parashikueshme. Më duhej një këngë që ta këndonin të gjithë që nga fëmijët, mosha e re, adoleshentet dhe ka rezultuar kështu sepse është fetive e gëzueshme”, tha Rosela./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja më e “nxehtë” e pasarelave/ Kelly Galle, mahnitëse në fotot e fundit

Publikuar

-

Nga

Modelja më e "nxehtë" e pasarelave/ Kelly Galle, mahnitëse në fotot e fundit

Kelly Galle është një nga modelet më seksi të pasarelave. Kelly ka një trup tejet të tonifikuar dhe këtë e tregon në të gjitha fotot e saj me bikini.

Këmbë të tonifikuara dhe bark me muksuj, modelja ka trupin që çdo femër do të dëshironte.

Bukuroshja është një nga modelet e Victoria Secret dhe nuk ndalet së provokuari me fotot e saj. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE