Connect with Us

Ukrainasja që po “tërbon” meshkujt/ Fotot më përvëluese të supermodeles që po “djeg” rrjetin

Showbizz

Ukrainasja që po “tërbon” meshkujt/ Fotot më përvëluese të supermodeles që po “djeg” rrjetin

Publikuar

-

Ukrainasja që po “tërbon” meshkujt/ Fotot më përvëluese të supermodeles që po “djeg” rrjetin

Dasha Mart është një nga modelet më seksi të Instagramit. Modelja ukrainase ka një numër shumë të madh ndjekësish me të cilët ndan fotot e saj më provokuese.

Format e saj bombastike dhe pamja e bëjnë atë një nga vajzat më të pëlqyera nga meshkujt.

Dasha e ka nisur karrierën e saj si modele duke pozuar për markat si Protein world dhe Coco White. Modelja ukrainase ka sfiluar për marka të njohura të modës si Bill Cost dhe Guess.

LEXO EDHE:  Fifit tentojnë “t’i vjedhin” Instagramin/ Këngëtarja zbulon kush fshihet pas kësaj

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Të gjithë meshkujt “çmenden” pas saj/ Kjo është modelja që do t’iu bëjë për vete me format e saj

Publikuar

-

Nga

Të gjithë meshkujt “çmenden” pas saj/ Kjo është modelja që do t’iu bëjë për vete me format e saj

Ajo është një nga modelet më të komentuara në mediat e huaja. Bëhet fjalë për Carmen Ortegan. Modelja publikon foto shumë seksi ku tregon format shpërthyese duke çmendur të gjithë fansat e saj ku kryesojnë meshkujt.

Carmen është lakuar jo pak herë edhe për shkak të deklaratave të saj, sipas së cilës ka patur një lidhje me basketbollistin LeBron James.

Madje ajo ka theksuar se ka patur mesazhet e tij në telefonin e saj dhe gjithashtu një video të nxehtë të cilën do t’a publikonte në qoftë se nuk do t’i kishin vjedhur celularin në Ibiza.

LEXO EDHE:  “Gansterja e Elbasanit” çmend meshkujt/ 10 fotot më tunduese të Trejsi Sejdinit

LEXO EDHE:  Bjondina seksi do t’iu lërë pa frymë/ Fotot më "hot" të modeles së njohur

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Trup perfekt dhe poza provokuese/ Njihuni me basketbollisten më seksi të momentit

Publikuar

-

Nga

Trup perfekt dhe poza provokuese/ Njihuni me basketbollisten më seksi të momentit

Valentina Vignali , modelja italiane,e cila është edhe lojtare basketbolli profesioniste, vazhdon të tregojë në rrjetet sociale hiret e saj.

Ajo publikon foto provokuese me bikini, duke ngjallur reagime të shumta nga fansat e saj. Në fakt, format e saj perfekte kanë bërë që rrjeti të çmendet.

Në fakt, format e saj të mrekullueshme kanë bërë që rrjeti të çmendet.Për më tepër ndiqni fotogalerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Një “bishë” e vërtetë/ Kjo është modelja ruse që “shpërthen” rrjetin

Publikuar

-

Nga

Një “bishë” e vërtetë/ Kjo është modelja ruse që “shpërthen” rrjetin

Viki Odintcova është një nga modelet më seksi të Instagramit. Ajo ka fituar shumë famë falë formave të saj dhe bukurisë.

Modelja ruse çmend gjithnjë me fotot e saj provokuese dhe seksi. Shpesh herë ajo pozon topless dhe nudo. Ndërkaq 25 vjeçarja ishte e para modele që fitoi noterizimin për të bërë setin më të rrezikshëm në Cayan Tower në Dubai.

Gjithashtu ajo deklaroi se Cristiano Ronaldo shumë vite më parë e kishte ngacmuar në rrjetet sociale por ajo e kishte refuzuar. Thuhet se gjithashtu ka refuzuar dhe yllin e futbollit Neymar.

LEXO EDHE:  Bjondina që do t’iu lërë pa mend me bukurinë e saj/ Fotot e modeles së njohur që duhet t’i shihni patjetër

LEXO EDHE:  Bjondina seksi do t’iu lërë pa frymë/ Fotot më "hot" të modeles së njohur

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE