Connect with Us

“U lidh me Enin dhe më hoqi nga Instagrami”/ Këngëtarja shqiptare bën deklaratën e papritur për Genc Prelvukajn

Showbizz

“U lidh me Enin dhe më hoqi nga Instagrami”/ Këngëtarja shqiptare bën deklaratën e papritur për Genc Prelvukajn

Publikuar

-

“U lidh me Enin dhe më hoqi nga Instagrami”/ Këngëtarja shqiptare bën deklaratën e papritur për Genc Prelvukajn

Këngëtarja shqiptare Tringa, ka folur për marrëdhënien me ish menaxherin e saj Genc Prelvukajn.

Ajo është shprehur se ka patur një shoqëri të mirë me reperin por që ndryshoi pasi u fejua me Eni Koçin.

E ftuar në emisionin Glamour Zone, në RTV Ora Tringa ka treguar se Genci e ka hequr nga Instagram-i kur ishte lidhur me Eni Koçin.

LEXO EDHE:  Studimi/Lezbiket i kënaqin partneret e tyre më shumë se djemtë

“Ma ka hequr nga Instagram, e kuptoj se tani është lidhur me Enin. Por ne kemi qenë shokë dhe kemi punuar bashkë. Po nejse është jeta e secilit dhe unë ndoshta ja heq kur të gjej burrë”, u shpreh Tringa./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Të gjithë meshkujt “çmenden” pas saj/ Kjo është modelja që do t’iu bëjë për vete me format e saj

Publikuar

-

Nga

Të gjithë meshkujt “çmenden” pas saj/ Kjo është modelja që do t’iu bëjë për vete me format e saj

Ajo është një nga modelet më të komentuara në mediat e huaja. Bëhet fjalë për Carmen Ortegan. Modelja publikon foto shumë seksi ku tregon format shpërthyese duke çmendur të gjithë fansat e saj ku kryesojnë meshkujt.

Carmen është lakuar jo pak herë edhe për shkak të deklaratave të saj, sipas së cilës ka patur një lidhje me basketbollistin LeBron James.

Madje ajo ka theksuar se ka patur mesazhet e tij në telefonin e saj dhe gjithashtu një video të nxehtë të cilën do t’a publikonte në qoftë se nuk do t’i kishin vjedhur celularin në Ibiza.

LEXO EDHE:  Foto/ Të famshmet më të bukura në rrjetet sociale për këtë javë

LEXO EDHE:  FOTOT-Si një kukull Barbie/ Kjo është modelja që do t'iu mahnisë me bukurinë e saj

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Trup perfekt dhe poza provokuese/ Njihuni me basketbollisten më seksi të momentit

Publikuar

-

Nga

Trup perfekt dhe poza provokuese/ Njihuni me basketbollisten më seksi të momentit

Valentina Vignali , modelja italiane,e cila është edhe lojtare basketbolli profesioniste, vazhdon të tregojë në rrjetet sociale hiret e saj.

Ajo publikon foto provokuese me bikini, duke ngjallur reagime të shumta nga fansat e saj. Në fakt, format e saj perfekte kanë bërë që rrjeti të çmendet.

Në fakt, format e saj të mrekullueshme kanë bërë që rrjeti të çmendet.Për më tepër ndiqni fotogalerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Një “bishë” e vërtetë/ Kjo është modelja ruse që “shpërthen” rrjetin

Publikuar

-

Nga

Një “bishë” e vërtetë/ Kjo është modelja ruse që “shpërthen” rrjetin

Viki Odintcova është një nga modelet më seksi të Instagramit. Ajo ka fituar shumë famë falë formave të saj dhe bukurisë.

Modelja ruse çmend gjithnjë me fotot e saj provokuese dhe seksi. Shpesh herë ajo pozon topless dhe nudo. Ndërkaq 25 vjeçarja ishte e para modele që fitoi noterizimin për të bërë setin më të rrezikshëm në Cayan Tower në Dubai.

Gjithashtu ajo deklaroi se Cristiano Ronaldo shumë vite më parë e kishte ngacmuar në rrjetet sociale por ajo e kishte refuzuar. Thuhet se gjithashtu ka refuzuar dhe yllin e futbollit Neymar.

LEXO EDHE:  Meshkujt çmenden pas saj/ Njihuni me modelen më s*ksi të Instagramit

LEXO EDHE:  Ukrainasja që po “tërbon” meshkujt/ Fotot më përvëluese të supermodeles që po “djeg” rrjetin

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE