Connect with Us

Rrëfimi tronditës i modeles së njohur/ “Mami më dha leje të humbja virgjërinë që 16 vjeç”

Showbizz

Rrëfimi tronditës i modeles së njohur/ “Mami më dha leje të humbja virgjërinë që 16 vjeç”

Publikuar

-

Modelja seksi Megan Barton Hanson i ka shokuar të gjithë me deklaratën e fundit që ka bërë gjatë një interviste.  26-vjeçarja ka rrëfyer pa doreza jetën e saj seksuale.

Megan ka zbuluar se e ka humbur virgjërinë pasi i dha leje e ëma. Ajo ka treguar se ka pasur gjithmonë një marrëdhënie të ngushtë me të dhe se nuk kishte pasur probleme të fliste për seksin. Duke folur për The Sun, bukuroshja britanike është shprehur se e ëma i tha që ta humbiste virgjërinë pasi të mbushte 16 vjeç.

Mami im dhe unë jemi shumë të hapura rreth seksit. Ajo më tha që është në rregull të kryesh marrëdhënie seksuale pas moshës 16 vjeç.Ndodhi një javë përpara ditëlindjes sime të 16 dhe mendova: Është afër mjaftueshëm, nuk e kam thyej premtimin ndaj mamit”, tregoi ajo.

LEXO EDHE:  Modelja më e nxehtë e momentit/ Tika Camaj çmend me linjat perfekte

Megan tregoi pa komplekse edhe se kur ka qenë lidhja e parë e saj serioze. “Në fillim nuk i kuptoja njerëzit pse ishin kaq të mahnitur pas seksit, por më pas kuptova që kisha një “lidhje” të fortë me të dashurin asaj kohe”, tregoi ajo./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Të gjithë meshkujt “çmenden” pas saj/ Kjo është modelja që do t’iu bëjë për vete me format e saj

Publikuar

-

Nga

Të gjithë meshkujt “çmenden” pas saj/ Kjo është modelja që do t’iu bëjë për vete me format e saj

Ajo është një nga modelet më të komentuara në mediat e huaja. Bëhet fjalë për Carmen Ortegan. Modelja publikon foto shumë seksi ku tregon format shpërthyese duke çmendur të gjithë fansat e saj ku kryesojnë meshkujt.

Carmen është lakuar jo pak herë edhe për shkak të deklaratave të saj, sipas së cilës ka patur një lidhje me basketbollistin LeBron James.

Madje ajo ka theksuar se ka patur mesazhet e tij në telefonin e saj dhe gjithashtu një video të nxehtë të cilën do t’a publikonte në qoftë se nuk do t’i kishin vjedhur celularin në Ibiza.

LEXO EDHE:  Kjo bukuroshe thyen mitin e të gjitha biondeve/Gjoksi dhe të pasmet e saj do ju lënë pa fjalë

LEXO EDHE:  Deklarata tronditëse e Faik Bucit për vajzën/ Edhe sot po të më dalë para e vras

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Trup perfekt dhe poza provokuese/ Njihuni me basketbollisten më seksi të momentit

Publikuar

-

Nga

Trup perfekt dhe poza provokuese/ Njihuni me basketbollisten më seksi të momentit

Valentina Vignali , modelja italiane,e cila është edhe lojtare basketbolli profesioniste, vazhdon të tregojë në rrjetet sociale hiret e saj.

Ajo publikon foto provokuese me bikini, duke ngjallur reagime të shumta nga fansat e saj. Në fakt, format e saj perfekte kanë bërë që rrjeti të çmendet.

Në fakt, format e saj të mrekullueshme kanë bërë që rrjeti të çmendet.Për më tepër ndiqni fotogalerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Një “bishë” e vërtetë/ Kjo është modelja ruse që “shpërthen” rrjetin

Publikuar

-

Nga

Një “bishë” e vërtetë/ Kjo është modelja ruse që “shpërthen” rrjetin

Viki Odintcova është një nga modelet më seksi të Instagramit. Ajo ka fituar shumë famë falë formave të saj dhe bukurisë.

Modelja ruse çmend gjithnjë me fotot e saj provokuese dhe seksi. Shpesh herë ajo pozon topless dhe nudo. Ndërkaq 25 vjeçarja ishte e para modele që fitoi noterizimin për të bërë setin më të rrezikshëm në Cayan Tower në Dubai.

Gjithashtu ajo deklaroi se Cristiano Ronaldo shumë vite më parë e kishte ngacmuar në rrjetet sociale por ajo e kishte refuzuar. Thuhet se gjithashtu ka refuzuar dhe yllin e futbollit Neymar.

LEXO EDHE:  Forma shpërthyese dhe poza tejet provokuese/ Njihuni me modelen më s*ksi shqiptare

LEXO EDHE:  Dikur e dashura e Cristiano Ronaldos/ Njihuni me modelen italiane që do t’iu joshë me fotot e saj

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE