Connect with Us

Rrëfehet Eli Fara/ Flet për marrëdhënien me ish-bashkëshortin: Fillova të hap sytë

Showbizz

Rrëfehet Eli Fara/ Flet për marrëdhënien me ish-bashkëshortin: Fillova të hap sytë

Publikuar

-

Rrëfehet Eli Fara/ Flet për marrëdhënien me ish-bashkëshortin: Fillova të hap sytë

Këngëtarja e njohur Eli Fara, ka folur si rrallëherë më parë për ish-bashkëshortin, me të cilin është martuar në moshë shumë të re.

Eli Fara ka treguar se prindërit e ish-bashkëshortit e kishin pritur shumë mirë, ndonëse ishte vetëm 18 vjeç kur u martua.

Ajo rrëfeu se në atë kohë punonte si mësuese në fshatin Dërsnik dhe me babain e vajzës së saj Marinës, kishte shumë debate.

Realisht ka qenë me debate sepse brenda meje fillova të hap sytë për çfarë kisha bërë dhe në të njëjtën kohë prisja shumë edhe nga pala tjetër që të ndërgjegjësohej, prisja shumë nga ai. Kemi pasur debate të shumta siç mund të ketë çdo çift.

Nuk ishin të këndshme shumë raste dhe ato raste shpesh më çonin në mendimin që nëse nuk do shkonte, unë do ndahesha edhe pse isha bërë me fëmijë”, u shpreh ajo në emisionin “E diela shqiptare”, ndërsa tha se e mendonte shpesh ndarjen edhe pse ish-bashkëshortin po mundohej që të gjente një punë dhe të rregullonte gjërat mes tyre./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Të gjithë meshkujt “çmenden” pas saj/ Kjo është modelja që do t’iu bëjë për vete me format e saj

Publikuar

-

Nga

Të gjithë meshkujt “çmenden” pas saj/ Kjo është modelja që do t’iu bëjë për vete me format e saj

Ajo është një nga modelet më të komentuara në mediat e huaja. Bëhet fjalë për Carmen Ortegan. Modelja publikon foto shumë seksi ku tregon format shpërthyese duke çmendur të gjithë fansat e saj ku kryesojnë meshkujt.

Carmen është lakuar jo pak herë edhe për shkak të deklaratave të saj, sipas së cilës ka patur një lidhje me basketbollistin LeBron James.

Madje ajo ka theksuar se ka patur mesazhet e tij në telefonin e saj dhe gjithashtu një video të nxehtë të cilën do t’a publikonte në qoftë se nuk do t’i kishin vjedhur celularin në Ibiza.

LEXO EDHE:  U divorcua pas 18 vitesh/ Flet Eneda Tarifa: Jam e hapur për martesë

LEXO EDHE:  Takimi me Dendias/ Reagon Meta: Duhet dialog i sinqertë për çështjen e detit

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Trup perfekt dhe poza provokuese/ Njihuni me basketbollisten më seksi të momentit

Publikuar

-

Nga

Trup perfekt dhe poza provokuese/ Njihuni me basketbollisten më seksi të momentit

Valentina Vignali , modelja italiane,e cila është edhe lojtare basketbolli profesioniste, vazhdon të tregojë në rrjetet sociale hiret e saj.

Ajo publikon foto provokuese me bikini, duke ngjallur reagime të shumta nga fansat e saj. Në fakt, format e saj perfekte kanë bërë që rrjeti të çmendet.

Në fakt, format e saj të mrekullueshme kanë bërë që rrjeti të çmendet.Për më tepër ndiqni fotogalerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Një “bishë” e vërtetë/ Kjo është modelja ruse që “shpërthen” rrjetin

Publikuar

-

Nga

Një “bishë” e vërtetë/ Kjo është modelja ruse që “shpërthen” rrjetin

Viki Odintcova është një nga modelet më seksi të Instagramit. Ajo ka fituar shumë famë falë formave të saj dhe bukurisë.

Modelja ruse çmend gjithnjë me fotot e saj provokuese dhe seksi. Shpesh herë ajo pozon topless dhe nudo. Ndërkaq 25 vjeçarja ishte e para modele që fitoi noterizimin për të bërë setin më të rrezikshëm në Cayan Tower në Dubai.

Gjithashtu ajo deklaroi se Cristiano Ronaldo shumë vite më parë e kishte ngacmuar në rrjetet sociale por ajo e kishte refuzuar. Thuhet se gjithashtu ka refuzuar dhe yllin e futbollit Neymar.

LEXO EDHE:  “Pas 21 vitesh Berisha i përmendi emrin…”/ Artan Hoxha për vrasjen e Azem Hajdarit: Kampionati vazhdon

LEXO EDHE:  PD nis votimin e kandidatëve për deputetë/ Ibsen Elezi thirrje demokratëve: Skandal! Refuzoni procesin

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE