Connect with Us

Njerëzit më të bukur iu përkasin këtyre 3 shenjave të horoskopit

Horoskopi

Njerëzit më të bukur iu përkasin këtyre 3 shenjave të horoskopit

Publikuar

-

Njerëzit më të bukur iu përkasin këtyre 3 shenjave të horoskopit

Akrepi

Akrepat kanë fytyrë të mrekullueshme. Ata shpesh rrezatojnë tërheqje të veçantë seksuale, me buzët më të plota, flokë të bukur dhe sytë joshës.

Bricjapi

Bricjapët, veçanërisht gratë e lindura në këtë shenjë, kanë një figurë dalluese të orareve dhe kthesa të spikatura. Krakteristikë e mirëfilltë është buzëqeshja, por edhe që ata gjithnjë janë të rafinuar.

LEXO EDHE:  Horoskopi për muajin Gusht/ Çfarë kanë rezervuar yjet për ju përsa i përket punës

Peshorja

Shumë pajtohen se njerëzit më të bukur janë të lindur nën shenjën e Peshores. Peshoret janë shumë të sofistikuara dhe elegante. Ato janë shumë tërheqëse dhe rrezatuese./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Horoskopi

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi i yjeve për ditën e sotme

Publikuar

-

Nga

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi i yjeve për ditën e sotme

Dashi

Kjo e enjte duket se është një ditë më e mirë. Ju gjithashtu do të keni një ngarkesë të madhe kur bëhet fjalë për dashurinë dhe marrëdhëniet shoqërore. Do të ketë një dëshirë më të madhe për të bërë njohje, edhe përmes mediave sociale.

Demi

Në këto 48 orë të enjten dhe të premten do ta gjeni veten jo në humor. Gjëja që astrologu këshillon është të qëndroni të qetë dhe të shmangni humbjen e durimit.

Binjakët

Në këto 48 orë të enjten dhe të premten do të jeni në gjendje të gjeni shumë qetësi . Ju keni ide të mira për të vendosur dhe padyshim përpiquni të mos e nënvlerësoni dashurinë.

Gaforrja

Duket se ka ardhur koha të përjetoni diçka të bukur. Sidoqoftë, në këto 48 orë, astrologu këshillon që të jetë pak më i kujdesshëm për paratë.

Luani

Këtë të enjte ju jeni shumë i fortë por kjo forcë duhet të kanalizohet mirë përndryshe mund të bëhet nervoz. Të kesh Hënën në shenjën tënde të bën edhe më të trazuar.

Virgjëresha

Është shumë e rëndësishme për ju të mbështeteni te ndjenjat. Gjatë kësaj kohe ju mendoni se ka ardhur koha që t’i besoni njëri-tjetrit. Marrëdhëniet në krizë mund të rikuperohen.

Peshorja

LEXO EDHE:  Çmendi fansat me ndryshimin e saj drastik/ Pas heqjes së kileve të tepërta, Fifi i “futet” palestrës

LEXO EDHE:  Horoskopi për muajin Gusht/ Çfarë kanë rezervuar yjet për ju përsa i përket punës

Këto janë ditë të veçanta: e enjte dhe e premte kemi një Hënë interesante por mbi të gjitha një dëshirë të madhe për t’u rikthyer në lojë. Sa i përket ndjenjave dhe punës, arrin një periudhë shumë e rëndësishme.

Akrepi

Në këto 24 orë astrologu këshillon, pasi jeni duke përjetuar një gjendje acarimi, të mendoni me kujdes para se të flisni . Kini kujdes nga konfliktet dhe shmangni shpërqendrimet.

Shigjetari

Suksesi vjen pas një fundi të vendosur të vitit 2020. Ju mund të ndjeni një dëshirë të madhe për të dashur sepse kjo është një e enjte që ndoshta arrin të realizojë disa dëshira.

Bricjapi

Kjo e enjte ka të bëjë me zgjidhje të vogla ose të mëdha. Nëse keni vendosur të luftoni me një armik, mund të keni edhe disa reagime. Vendimet e marra me kalimin e kohës janë më të mirat.

Ujori

Këtë të enjte do të jetë më mirë të mos flasim shumë ose të jemi të kujdesshëm për çështjet ligjore . Ju tashmë mund të keni një ide të qartë se çfarë do të bëni në javët e ardhshme.

Peshqit

Kjo është një e enjte që mund të sjellë disa reflektime të vogla. Kujdes nga provokimet./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Horoskopi

Horoskopi i ditës, 28 janar 2021

Publikuar

-

Nga

Horoskopi i ditës, 13 janar 2021

Dashi

21 Mars – 19 Prill

Ka një periudhë pritjesh: nuk ka asgjë konkrete, por ka gjëra të rëndësishme që ziejnë. Kjo nuk është në të vërtetë një periudhë me forcë të madhe në kuptimin që ka perspektiva të mëdha, por ju jeni të etur për të parë se çfarë doni të shndërrohet në realitet.

Demi

20 Prill – 20 Maj

Yjet e së nesërmes që duan që ju të jeni gati për ndryshim janë të intriguar. Megjithatë mund të përballeni me disa surpriza, si në aspektin e ndjenjave, ashtu edhe në punë.

Binjakët

21 Maj – 20 Qershor

Një javë disi e trazuar për ju që ende keni për të zgjidhur mosmarrëveshjet e hapura në 2020. Një lajm i mirë mund të mbërrijë në ditët e ardhshme.

Gaforrja

21 Qershor – 22 Korrik

Javën e kaluar keni qenë në një gjendje mjaft të tensionuar, ju mund të keni bërë një zgjedhje të shkëlqyeshme dhe keni braktisur një rrugë që të merr energjinë fizike dhe mendore.

Luani

23 Korrik – 22 Gusht

Jeni duke u përpjekur të gjeni një strukturë në punë, do të dëshironit të kishit një ngritje në detyrë, një përmirësim. Në fakt, gjatë kësaj periudhe, dhe posaçërisht në punë, nuk ka ndonjë lajm të madh, por nëse vazhdoni të insistoni, do të hiqni kënaqësinë e madhe.

Virgjëresha

23 Gusht – 22 Shtator

Dy javët e ardhshme janë me të vërtetë të mira, edhe nëse ka shumë eksitim. E enjtja do të jetë një ditë e lodhshme por në fund të fundit ju mund të hiqni një kënaqësi të rëndësishme.

Peshorja

23 Shtator – 22 Tetor

Jeni gati të hapni dyert për një periudhë pavendosmërie të madhe. Sigurisht që nuk është e lehtë të bësh ato zgjedhje tani që do të bëhen të lehta nga Prilli e tutje.

LEXO EDHE:  Njerëzit më romantikë i përkasin kësaj shenje horoskopi

LEXO EDHE:  Foto- Pamja e rrallë në Tiranën e vitit 1991/ Ja çfarë bie në sy

Akrepi

23 Tetor – 21 Nëntor

Deri të enjten do të keni një horoskop të rëndësishëm për të rimarrë forcën fizike, sepse që nga fundi i dhjetorit shumë kanë qenë të sëmurë. Mund të jetë dita ideale për tu rikuperuar pak.

Shigjetari

22 Nëntor – 21 Dhjetor

Ju jeni në një gjendje konfuzioni të madh mendor. Midis të mërkurës dhe të premtes do të ketë një rikuperim, por më e mira do të vijë nga 7 shkurti i ardhshëm.

Bricjapi

22 Dhjetor – 19 Janar

Dini të përgatiteni për një vit ndryshimesh të mëdha, nëse keni një histori të rëndësishme, ajo do të bëhet “jetësore”. Nëse keni mbyllur një histori, do të ketë një takim të këndshëm.

Ujori

20 Janar – 18 Shkurt

Ju keni nevojë për dashuri! Megjithëse shumë herë e keni bërë të qartë se për ju dashuria nuk është vetëm pasion dhe përfshirje fizike por ju e dini shumë mirë që është një aspekt themelor.

Peshqit

19 Shkurt – 20 Mars

Kohët e fundit ndoshta ju është dashur të merreni me ndonjë problem fizik. Tani jeni thirrur të dilni të dashuruar. Në të dy situatat do të jeni në gjendje të arrini rezultate fantastike.

LEXO TE PLOTE

Horoskopi

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi i astrologut për punën dhe dashurinë

Publikuar

-

Nga

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi i astrologut për punën dhe dashurinë

Dashi

Në këtë moment, megjithatë, përpjekja më e madhe është të shërojmë problemet e dy viteve të fundit. Në përgjithësi ka edhe disa yje të këndshëm, por nëse ju ende mbani mbi supe barrën e vitit 2020 dhe problemet e lindura vitet e fundit, është normale që ka diçka për të rishikuar. Nga ana tjetër, dashuria mund t’ju befasojë: ndjenjat janë shumë të bukura sepse nuk mbajnë barrën e së kaluarës. Zakonisht ju kurrë nuk zvarrisni marrëdhënie që nuk funksionojnë, por preferoni t’i shkurtoni ato dhe të shkoni më tej. Nëse një histori që ju intereson është zbehur pak, tani mund ta arrini atë.

Demi

Ka ende një çështje parash që po ju ndjek për ca kohë. Paqëndrueshmëria dhe pasiguria në punë nuk do ju lejojnë të bëni plane afatgjata dhe kjo do t’ju bëjë që të shqetësoheni pak. Ju jeni njerëz metodikë që e duan një jetë të rregullt dhe të organizuar, prandaj kjo siguri po ju vë në provë. Ju duhet të jetoni këtë moment të pasigurt, duke pritur kohë më të mira.

Binjakët

Do të jetë shumë e rëndësishme të përfitoni nga muajt e parë të vitit, por nuk duhet të prisni shumë gjatë. Për fat të mirë, kjo është një ditë që mund t’ju lirojë nga një barrë. Është e qartë se ne duhet të kuptojmë se nga e fillojmë, ka nga ata që kanë qenë të sëmurë dhe ata që kanë përjetuar konflikte. Tani duhet të riktheheni por tashmë është shumë për të ditur që këto ditë keni një pagesë shtesë. Sa i përket aftësisë fizike, sipas astrologut, keni nevojë për një relaks.

Gaforrja

Kjo është një e mërkurë disi e lodhshme për shkak të faktit se Hëna kalon përmes shenjës suaj: kjo mund të përfaqësojë ndjeshmëri ekstreme. Më shumë sesa të flasësh për një periudhë të komplikuar, ka të bëjë me faktin se mund të mos kesh një qëndrim shumë të bindur ndaj njerëzve që të provokojnë. Tri ditët e ardhshme mund të ushqejnë mendime të çuditshme.

Luani

Mundohuni të mos drejtoheni nga krenaria në vendime, por nga racionaliteti dhe mendoni me kujdes se çfarë të bëni. Nëse tani synoni të eleminoni një armik ose të keni të drejtë me çdo kusht, rrezikoni të humbni arsyen. Sigurisht që periudha nuk është më e mira për të gjithë, vihen në dyshim disa siguri që vitin e kaluar ishin më të përcaktuara. Do të duhet shumë durim.

Virgjëresha

Kjo është një e Mërkurë që përfshin një reflektim në jetën tuaj, por edhe një rritje të energjisë sepse nëse shikojmë ditët e së hënës së kaluar dhe të martën, ju keni qenë nën një presion të madh ndërsa tani ka yje të rëndësishëm që mund të sjellin edhe më shumë burime. Këshilla e astrologut është të mos shtyni asgjë deri të enjten sepse do të jetë një ditë e nënshtruar.

Peshorja

LEXO EDHE:  Foto- Pamja e rrallë në Tiranën e vitit 1991/ Ja çfarë bie në sy

LEXO EDHE:  Foto- Pamja e rrallë në Tiranën e vitit 1991/ Ja çfarë bie në sy

Kjo është një e Mërkurë kur ne fillojmë të shohim diçka të rëndësishme për të ardhmen. Nuk ka gjasa që ju të mos merrni një telefonatë, që të mos ndodhë një zhbllokim, që lajmi i mirë të mos arrijë, të gjitha deri në fund të Shkurtit. Sigurisht që varet qartë edhe nga ju. Mundohuni të jeni konkret. Në dashuri, në marrëdhëniet e mjegulluara nga një e kaluar komplekse, mund të lindin ndërlikime të reja dhe befasuese.

Akrepi

Pavarësisht ndikimit të mirë të Hënës edhe kjo e Mërkurë mund të shkaktojë disa momente lodhje. Nëse e shihni që një person është kundër jush, ka konflikte, gjak të qetë dhe të ftohtë sepse në këto 48 orë të ardhshme mund të nervozoheni. Shtë një kohë kur duhet të distancoheni nga njerëzit që janë pak a shumë në dukje kundër jush. Ulje e lehtë nga pikëpamja e energjisë.

Shigjetari

Mbërrijnë tre ditë interesante . Nuk ka asgjë që të jep më shumë kënaqësi sesa zbulimi i një bote të re, një dashurie të re, një eksperience të re pune. Ky është një horoskop shumë i rëndësishëm për këdo që dëshiron të përfshihet pas një ngërçi. Shtë një e Mërkurë që mund të jetë e dobishme edhe për ndjenjat: mos i nënvlerësoni takimet dhe mos harroni se ajo që bëni në këtë periudhë mund të jetë paralajmëruese e mundësive të bukura për dashuri.

Bricjapi

Duhet të jeni pak të kujdesshëm në lidhje me paratë : ka shumë shpenzime ose ndoshta më pak para kanë hyrë. Pavarësisht nga këto shqetësime krahasuar me vitin e kaluar, ju jeni në veprim të plotë. Tani duhet të besoni më shumë në aftësitë tuaja. Këtë mbrëmje një Hënë e kundërt mund të sjellë lodhje në marrëdhënie. Kemi nevojë për kujdes.

Ujori

Të jesh në gjendje të bësh gjithçka është e vështirë. Me Merkurin, Diellin dhe së shpejti Venusin, Jupiterin dhe Saturnin në një aspekt të mirë, deri në shkurt mund të bëni një zbulim të shkëlqyeshëm. Mundohuni të mos e teproni me veten!

Peshqit

Ju mund të mbështeteni në këtë ditë që të përpiqeni të zgjidhni disa çështje gjyqësore në pritje. Ana më e komplikuar e jetës suaj ka të bëjë me ndjenjat. Nëse jeni në një lidhje të re këto ditë, nëse keni një takim me një person për disa muaj, mund të dëgjoni se nganjëherë ju duket pak e paqartë, e pakapshme. Duhet thënë se për çështjet personale dhe të biznesit, tre muajt e ardhshëm do të jenë shumë të rëndësishëm. Ju mund ta gjeni veten duke diskutuar një kontratë, veçanërisht midis majit dhe qershorit./ CNA.al

LEXO TE PLOTE