Connect with Us

Një nga aktoret shqiptare më të komentuara për jetën luksoze/ Fotot më të nxehta të Arta Nitaj me bikini

Showbizz

Një nga aktoret shqiptare më të komentuara për jetën luksoze/ Fotot më të nxehta të Arta Nitaj me bikini

Publikuar

-

Një nga aktoret shqiptare më të komentuara për jetën luksoze/ Fotot më të nxehta të Arta Nitaj me bikini

Arta Nitaj është një influencere, aktore dhe prezantuese e njohur me prejardhje nga Peja. Ajo fitoi famë falë rolit të saj si ‘Xhesika’ në serialin “O Sa Mirë”.

Arta ka një trup fantastik dhe është shumë e apasionuar pas palestrës. Gjithashtu komentohet shumë në mediat rozë për jetën e saj private dhe luksoze të cilën e reklamon shumë nëpër rrjetet sociale.

Për më tepër në galerinë e mëposhtme mund të shihni fotot më bombë të Arta Nitaj./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Këtë nuk e prisnim/ Enca kërkon të dashur të ri në rrjetet sociale?

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Enca Haxhia, për një kohë të gjatë ka bërë një pauzë në muzikë për shkak të operacionit të ndërlikuar në këmbë, megjithëse ka treguar se ka disa projekte dhe surpriza që me siguri do t’i shohim në vazhdim.

Por gjatë kësaj koeh ajo ka zgjedhur të jetë shumë aktive në rrjetet sociale dhe së fundi ka ndarë me ndjekësit diçka që nuk e prisnim.

Në postimet e saj ajo tregon se është në kërkim të miqve të rinj dhe një mashkulli të ri në rrjetet sociale.

“Po kërkoj miq të rinj. Dërgoni aplikime dhe arsyen pse dëshironi të jeni miqtë e mi.

LEXO EDHE:   Modelja shqiptare pëson fraktura dhe ndrydhje kyçi nga palestra e tepërt

LEXO EDHE:  Një "zjarr" i vërtetë/ Prezantuesja e sportit italian bombastike në fotot e fundit

“Gjithashtu, po kërkoj për një të dashur të ri. Dërgoni aplikime dhe arsye në mesazh.”- shkruan Enca.

Nuk e dimë nëse kjo është një paraprijë e projekteve që ajo ka ndërmend të sjellë por mbetet për tu parë në vazhdim./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Aktorja shokon me deklaratën/ “Kam përjetuar orgazmën që në moshën 11 vjeçare”

Publikuar

-

Nga

Aktorja shokon me deklaratën/ "Kam përjetuar orgazmën që në moshën 11 vjeçare"

Aktorja e njohur Halle Berry foli së fundmi për përvojën e saj të parë të eksplorimit të seksualitetit të saj.

“Më kujtohet orgazma ime e parë … e bëra me vete, isha 11 vjeç. Isha duke bërë punë… Isha duke kuptuar seksualitetin tim, si shumica e vajzave.”– ka treguar aktorja.

Një burim tha se Halle ka pasur përvoja negative me burra, por partneri i saj aktual, Van e mësoi atë të dojë përsëri dhe ta dojë veten. “Ai është një njeri i mrekullueshëm, i kujdesshëm.Kimia e tyre është e mirë”, shtoi ai./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Refuzoi skenat e seksit në film/ Aktori i famshëm shpjegon arsyet

Publikuar

-

Nga

Aktori i njohur Mahershala Ali, i njohur për rolet e tij në filmat “The Curious Case of Benjamin Button”, “House of Cards” dhe “Moonlight”, ka treguar detaje për jetën e tij personale dhe profesionale. Ai zbuloi pse nuk pranoi të filmonte një skenë erotike me aktoren.

Agjenti im i vjetër më telefonoi dhe më tha: Mahershala, ti e ke pjesën. Dhe unë thashë; Ka vetëm një gjë, ekziston ajo skena ku ata puthen, nëse ka një skenë seksi, nuk mund ta bëj. Unë nuk bëj seks të simuluar”- ka treguar aktori.

Regjisori David Fincher e mbështeti kërkesën e tij, duke i lënë atij dhe Henson vetëm një puthje në skenë.“Unë përpiqem të mbaj një hapësirë respekti për fenë time”, përfundoi Ali.

LEXO EDHE:   Modelja shqiptare pëson fraktura dhe ndrydhje kyçi nga palestra e tepërt

LEXO EDHE:  FOTOT-E shtrirë në rërë/ Kejvina Kthella dhuron poza të nxehta me bikini

Kujtojmë se Mahershala është aktori i parë mysliman që fitoi një çmim ‘Oscar’ për rolin e tij në “Moonlight” në vitin 2017./ CNA.al

LEXO TE PLOTE