Connect with Us

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Astrologu parashikon si do të jetë e diela për ju

Horoskopi

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Astrologu parashikon si do të jetë e diela për ju

Publikuar

-

Horoskopi sipas astrologut të famshëm italian/ Paolo Fox zbulon surprizat e ditës së sotme

Dashi

Sot do të jetë parathënia e një jave plot me perspektiva të bukura. Këshilla për ju është të hiqni dorë nga zhgënjimet ose inatet e vjetra në mënyrë që ta shikoni të ardhmen me optimizëm.

Demi

Sot mund të jeni duke luftuar me ndonjë konflikt të vogël dhe për këtë arsye ndiheni dembel dhe të pambrojtur . Këshilla është që të mos merreni me veten, sepse shumë gjëra së shpejti do të zgjidhen!

Binjakët

Gjatë kësaj kohe mund të keni dhimbje koke për shkak të problemeve të vogla në familje ose me partnerin tuaj . Të gjitha marrëdhëniet janë testuar, kështu që duhet të jeni shumë të kujdesshëm!

Gaforrja

Gaforret janë gjithmonë të gatshme të ndihmojnë ata që janë në vështirësi dhe kjo është e bukur. Sidoqoftë, duhet të jeni të sigurt që nuk po e bëni këtë vetëm që të ndiheni superiorë ndaj të tjerëve!

Luani

Në këtë periudhë duket se po ndiheni pak të vetmuar dhe të humbur dhe se po kërkoni pika të reja referimi . Java e ardhshme do të sjellë më shumë trazira, por së shpejti do të ketë përmirësime.

Virgjëresha

Dita e sotme do të nxisë pasionin dhe marrëdhëniet ndërpersonale.Këshilla e horoskopit të Paolo Fox është të përfitoni prej tij për të eksperimentuar në një nivel sentimental ose për të kultivuar emocione të reja.

Peshorja

LEXO EDHE:  Kapriçot e motit/ Si pritet të jenë temperaturat nesër

Edhe nëse jeni kthyer nga një periudhë e komplikuar, tani keni më shumë zgjidhje dhe ndiheni më të qetë. Mund të ketë ndryshime në sy për ju, të cilat duhet të akomodohen.

Akrepi

Dita e sotme do t’ju shohë të fortë dhe intuitiv , kështu që duhet të përfitoni. Ju do të regjistroni një vendosmëri dhe energji të madhe për t’u përballur me çdo lloj situate.

Shigjetari

Sa për dashurinë, ju mund të jeni duke luftuar me ndonjë fatkeqësi. Edhe në punë ka pakënaqësi , ndoshta për shkak të ngadalësimit ose faktit që nuk merrni rezultatet që mendoni se i meritoni.

Bricjapi

Kjo është një periudhë e rimëkëmbjes dhe ngritjes së madhe për ju: ju jeni të fortë, iniciativë dhe të motivuar dhe mund të arrini çdo qëllim! Në dashuri është më mirë të flasësh qartë.

Ujori

Këta yje ju ftojnë të mos e neglizhoni formën tuaj fizike . Tani do të ishte koha e përsosur për të rifituar ekuilibrin tuaj, edhe nëse jetoni në një lloj konfuzioni të organizuar.

Peshqit

Këshilla për ju është që të jetoni ditën e sotme në relaksim të plotë. Gjithashtu, duhet të jeni të kujdesshëm me njerëzit e Shigjetarit ose të Dashit pasi ata mund të sjellin kurthe./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Horoskopi

Horoskopi i ditës, 22 tetor 2020

Publikuar

-

Nga

Horoskopi i ditës, 22 tetor 2020

Dashi
Një ditë e mirë, më gjithë kontrastin në shënjë të Merkurit me Afërditën dhe Hënën, nuk duhet komprometuar me veprime të pamenduara mirë. Mund të keni një surprizë të bukur.

Demi
Në sajë të një hëne në një orbitë shumë të favorshme pritet që dita e sotme të jetë përgjithësisht pozitive në aktivitetin e përditshëm dhe mjaft interesante në dashuri. Mirë shëndeti.

Binjakët
Me Merkurin pozitiv në shenjë dhe me një “qiell” dë dominuar nga yje të mirë me siguri që dita e sotme do të jetë nga ato qw nuk do të harrohet kollaj. Ka të ngjarë të keni në njohje të re.

Gaforja
Marsi dhe Saturni sot “luajnë” si kundërshtarët tuaj, prandaj pritet një ditë disi problematike ku nuk do të mungojnë tensionet. Kujdes në raportet me të tjerët dhe ën ato me partnerin.

Luani
Sot që yjet me ju do tregohen “dorwshtrwnguar” do t’ju duhet që të përpiqeni shumë vetë. Dhe do t’ia dilni mbanë me siguri, pasi kjo ka të bëjë me karakterin tuaj të papërkulur.

Virgjëresha
Edhe pse kuadri yjor është përgjithësisht pozitiv, sidomos me Markurin dhe marsin e favorshëm në shenjë, është mirë që të trgoheni të kujdesshëm në hapat që hidhni.

Peshorja
Janë yje shumë të ndtitshëm sot ato që ju ndriçojnë rrugën e, për rrjedhojë sot do t’jua bëjnë gjithçka më të lehtë. Kujdes, mos jepni mendime e gjykime nëse askush nuk jua kërkon.

LEXO EDHE:  Këto janë shenjat e horoskopit që nuk mund të marrin asnjë lidhje seriozisht

LEXO EDHE:  Do të gjeni dashurinë/Kjo është shenja që do të jetë më me fat këtë verë

Akrepi
Veprimi i Marsit në shenjë jo vetëm që bëhet edhe më evident, por “përplasja” e tij me Saturnin në një orbitë jo të favorshme për ju mund kete reflekse negative. Pozitiv erosi.

Shigjetari
Nëse keni në kokë ide apo projekte të reja është momenti më i përshtatshëm për t’i shpalosur, pasi edhe yjet sot janë të gjithë me ju. Kujdes, ruhuni nga “miqtë” armiq, sepse ju kanë zili.

Bricjapi
Me Marsin, Saturnin dhe Merkurin që ndodhen në një linjë mjaft pozitive për ju, nuk ka sesi të mos ju ecë mirë sot, sodomos puna që shtë ën “pole position’. Mjaft i mirë edhe erosi.

Ujori
Edhe qielli jauj është i mirë, ndonëse të lindurit e dhjetëditëshit të parë e aknë hënën disi kundër, prandaj janë edhe të irriutueshëm. Mos u mendoni dy herë të bëni një investim.

Peshqit
Eshtë Merkuri dhe Marsi që sot do t’ju mbështesin fuqishëm duke ju ruajtur edhe nga ndikimi negativ i dyshes Jupiter-Pluton. Një situatë e ndërlikuar zgjidhet me impenjim, jo duke iu shmangur.

LEXO TE PLOTE

Horoskopi

Fytyra e bukur nuk është shumë e rëndësishme për ta/ Shenjat e horoskopit që dashurohen pas karakterit

Publikuar

-

Nga

Fytyra e bukur nuk është shumë e rëndësishme për ta/ Shenjat e horoskopit që dashurohen pas karakterit

Binjakët

Binjakët nuk do të bien kokë e këmbë në dashuri me ju thjesht se keni një fytyrë të bukur. Për këtë shenjë të qeverisjes së Mërkurit, komunikimi është jetik. Ata kanë cilësi të lindur në flirtim dhe janë njerëz që datojnë me mentalitetin se ka shumë peshq në oqean. Ata nuk dashurohen lehtë, megjithatë, kur e bëjnë këtë, zakonisht është me dikë që ata e gjykojnë tërheqës. Ata janë vazhdimisht kureshtarë dhe plotësisht të zënë me diskutime dhe debate intensive. Në rast se ata gjejnë dikë që mund t’i mbajë ata me gisht në gishtërinjtë e tyre, ata do të jenë pa dyshim.

Gaforret

Gaforret njihen për simpatinë, empatinë dhe instinktin e ngushtë psikik. Ata i ndiejnë gjërat intensivisht, kështu që si një masë mbrojtëse, ata zakonisht janë të ngadaltë për t’u hapur ndaj njerëzve të tjerë. Sidoqoftë, kur ta bëjnë këtë, është zakonisht me dikë se kujt mund t’i hapen. Meqenëse Kanceri është shenja e ushqimit dhe kujdesit, ata duan të ngushëllojnë, rregullojnë ose kurojnë të tjerët dhe në përgjithësi do të strukturojnë marrëdhënie pasionale përmes kësaj. Promovoni ujësjellësit pasi Kankarët e duan një histori të mirë tragjike po aq sa çdo prodhues të televizionit realitet. Significantshtë e rëndësishme për ta që të ndiejnë një lidhje emocionale të fortë dhe të fortë me dikë fillimisht, ose përndryshe ata nuk do të ndjehen sikur marrëdhënia ia vlen të kërkohet.

LEXO EDHE:  Probleme në çift dhe njohje të reja/ Horoskopi i dashurisë, si do të jetë kjo javë për secilën shenjë

LEXO EDHE:  Këto janë shenjat e horoskopit që nuk mund të marrin asnjë lidhje seriozisht

Peshqit

Peshqit është një sentimental aktual dhe i destinuar të pranojë që ju mund të gjeni vërtet lumturinë tuaj ndonjëherë në TV realitet. Në rast se ata ishin një kandidat në Love Is Blind, ata do të ishin të parët që do të provojnë ndjenja pasionante për të dhe do të kishin zero dyshime për t’u lidhur pas disa ditësh. Me planetin e tyre qeverisës Neptun, ky peshk ka të bëjë me ëndrrat dhe halucinacionet. Një Peshq mund të koordinojë me dikë në një aplikacion takimesh dhe të mendojë se ata e kanë takuar adhurimin për jetën e tyre pas shkëmbimit të disa mesazheve. Ashtu si Kanceri, Peshqit janë po aq emocionues dhe instiktivë. Kjo shenjë uji do të shikojë në përgjithësi tërheqjen fizike si një dhuratë për çdo lidhje qiellore të vendosur./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Horoskopi

Këmbëngulëse në dashuri/ Shenjat më të dhëna pas partnerit sipas horoskopit

Publikuar

-

Nga

Këmbëngulëse në dashuri/ Shenjat më të dhëna pas partnerit sipas horoskopit

Gaforrja

Të dashura  pasionante dhe jo manipuluese, të lindurit nën shenjën e Gaforres nuk kursejnë efuzione dhe fjalë vlerësimi edhe në fazën e përparuar të një marrëdhënie dashurie. Përkundër kësaj, ato nuk ndërhyjnë dhe e dinë se në kontekste të caktuara nuk është e nevojshme ta bësh gjithmonë këtë. Ju nuk ndiheni të lënë pas dore me njërën prej tyre.

Bricjapi

Ato mbajnë një profil të ulët për një kohë të gjatë deri në njohje, por Bricjapët kanë shumë në zemër “gjendjen e shëndetit” të partnerit, si dhe atë të vetë marrëdhënies, gjithmonë duke marrë përgjegjësitë e tyre dhe ndonjëherë edhe ato të një të dashuri të tyre. Zakonisht i do marrëdhëniet e gjata dhe të qëndrueshme të dashurisë dhe bën gjithçka për sa kohë që një histori nuk mbaron para kohës së saj.

Demi

LEXO EDHE:  Probleme në çift dhe njohje të reja/ Horoskopi i dashurisë, si do të jetë kjo javë për secilën shenjë

LEXO EDHE:  Do të gjeni dashurinë/Kjo është shenja që do të jetë më me fat këtë verë

Një shenjë e kushtëzuar thellësisht nga shpirti sentimental në çdo vend, e cila në mënyrë të pashmangshme gjithashtu kushtëzon shumë marrëdhënien në çift, për të cilën kujdeset me përpikmëri ata që kanë lindur nën këtë shenjë. Partneri meriton gjithë vëmendjen e kërkuar.

Dashi

Ato që kanë lindur nën Dashin shfaqin ndjenjat e tyre pa frikë se do të gjykohen, dhe homologia femër e shenjës bën të njëjtën gjë kur gjen një shok shpirti: gjithçka përjetohet me intensitet të madh, ndërsa me kalimin e kohës marrëdhënia bëhet më shumë ” normal “, por jo më pak i kënaqshëm. Marrëdhënia në çift bëhet një lloj “misioni për të kryer”, për Dashin, megjithëse kërkohet një bashkëpunim i caktuar nga partneri./ CNA.al

LEXO TE PLOTE