Connect with Us

FOTOT-Identike/ Moderatorja shqiptare tregon se e ngatërrojnë në aeroport me aktoren turke

Showbizz

FOTOT-Identike/ Moderatorja shqiptare tregon se e ngatërrojnë në aeroport me aktoren turke

Publikuar

-

FOTOT-Identike/ Moderatorja shqiptare tregon se e ngatërrojnë në aeroport me aktoren turke

Të gjithë e kemi vënë re ngjashmërinë e frikshme të moderatores Fjoralba Ponari dhe aktores së famshme turke, Elcin Sangu.

Ndjekësit i kanë vënë në dukje bukuroshes shqiptare ngjashmërinë me Elcin, për të cilën duket se është edhe vetë dakord.

Së fundmi Fjoralba ka treguar një situatë në aeroport, ku njerëzit lehtësisht mund ta ngatërrojnë me turken.

LEXO EDHE:  Çfarë po kurdis moderatorja?/Ndërkohë që ne flinim, Luana Vjollca e gdhiu gjithë natën

Një ndjekës kurioz e ka pyetur moderatoren nëse e kanë ngatërruar ndonjëherë me ndonjë person tjetër dhe me kë, ndërsa ajo është përgjigjur: “Po me Elcin Sangu në aeroport!”/ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Të gjithë meshkujt “çmenden” pas saj/ Kjo është modelja që do t’iu bëjë për vete me format e saj

Publikuar

-

Nga

Të gjithë meshkujt “çmenden” pas saj/ Kjo është modelja që do t’iu bëjë për vete me format e saj

Ajo është një nga modelet më të komentuara në mediat e huaja. Bëhet fjalë për Carmen Ortegan. Modelja publikon foto shumë seksi ku tregon format shpërthyese duke çmendur të gjithë fansat e saj ku kryesojnë meshkujt.

Carmen është lakuar jo pak herë edhe për shkak të deklaratave të saj, sipas së cilës ka patur një lidhje me basketbollistin LeBron James.

Madje ajo ka theksuar se ka patur mesazhet e tij në telefonin e saj dhe gjithashtu një video të nxehtë të cilën do t’a publikonte në qoftë se nuk do t’i kishin vjedhur celularin në Ibiza.

LEXO EDHE:  Çfarë po kurdis moderatorja?/Ndërkohë që ne flinim, Luana Vjollca e gdhiu gjithë natën

LEXO EDHE:  "Nuk e pret ditën e dasmës pa ardh unë"/ Fatmira Breçani i bën deklaratën e papritur Fjoralba Ponarit

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Trup perfekt dhe poza provokuese/ Njihuni me basketbollisten më seksi të momentit

Publikuar

-

Nga

Trup perfekt dhe poza provokuese/ Njihuni me basketbollisten më seksi të momentit

Valentina Vignali , modelja italiane,e cila është edhe lojtare basketbolli profesioniste, vazhdon të tregojë në rrjetet sociale hiret e saj.

Ajo publikon foto provokuese me bikini, duke ngjallur reagime të shumta nga fansat e saj. Në fakt, format e saj perfekte kanë bërë që rrjeti të çmendet.

Në fakt, format e saj të mrekullueshme kanë bërë që rrjeti të çmendet.Për më tepër ndiqni fotogalerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Një “bishë” e vërtetë/ Kjo është modelja ruse që “shpërthen” rrjetin

Publikuar

-

Nga

Një “bishë” e vërtetë/ Kjo është modelja ruse që “shpërthen” rrjetin

Viki Odintcova është një nga modelet më seksi të Instagramit. Ajo ka fituar shumë famë falë formave të saj dhe bukurisë.

Modelja ruse çmend gjithnjë me fotot e saj provokuese dhe seksi. Shpesh herë ajo pozon topless dhe nudo. Ndërkaq 25 vjeçarja ishte e para modele që fitoi noterizimin për të bërë setin më të rrezikshëm në Cayan Tower në Dubai.

Gjithashtu ajo deklaroi se Cristiano Ronaldo shumë vite më parë e kishte ngacmuar në rrjetet sociale por ajo e kishte refuzuar. Thuhet se gjithashtu ka refuzuar dhe yllin e futbollit Neymar.

LEXO EDHE:  U përfolën për ndarje/ Si qëndron e vërteta e lidhjes së Luana Vjollcës me Krenar Çoçaj

LEXO EDHE:  WOW-Moderatorja ndez Instagramin/ Fotot e fundit të Luana Vjollcës nuk duhen humbur

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE