Connect with Us

E pyesin nëse do t’i dërgonte prindërit në azil/ Graciano Tagani: Turp i zotit, kur të vdisja unë…

Showbizz

E pyesin nëse do t’i dërgonte prindërit në azil/ Graciano Tagani: Turp i zotit, kur të vdisja unë…

Publikuar

-

E pyesin nëse do t’i dërgonte prindërit në azil/ Graciano Tagani: Turp i zotit, kur të vdisja unë…

Balerini i njohur, Graciano Tagani, ka qenë i perë ndaj një pyetje që i është bërë për prindërit.

Ai është pyetur në rubrikën “Trotuar” të së Diellës nëse do t’i dërgonte prindërit në azil, ndërsa Graciano tha se është turp i Zotit për këdo.

Balerini deklaroi se vetëm kur të vdesë ai, prindërit e tij do përfundonin në azil.

Është turpi i Zotit për mendimin tim që prindin ta dërgosh në azil. Kur të vdisja unë atëherë prindërit e mi do të arrinin të përfundonin në azil. Secili nga ne punon, secili nga ne ka pasur një jetë si të vështirë, të pasur dhe të varfër, por kurrë në jetë, nuk do ta lejoja të dërgoja prindërit tim në azil”, u shpreh Graciano./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Kida “gdhend” në trupin e saj tatuazhin më të ri/ Domethënia e tij është një “diss”, por për kë?

Publikuar

-

Nga

Kida “gdhend” në trupin e saj tatuazhin më të ri/ Domethënia e tij është një “diss”, por për kë?

Kida është një nga këngëtaret më të suksesshme dhe të pëlqyera të momentit. Së fundi bukuroshja nga Kosova ka treguar tatuazhin më të ri që ka bërë. Ajo ka gdhendur në krah kokën e një tigri dhe krahas saj shkruan:

“Ata urrejnë sepse është më e thjeshtë se sa të më kafshojnë mua”, ka shkruar Kida duke shpjeguar dhe domethënien e tij.

Kida nuk ka shtuar asnjë detaj tjetër, duke mos zbuluar nëse ky tatuazh lidhet me një ndodhi në jetën e saj apo me persona të caktuar. Kujtojmë se projekti i fundit i saj ka qenë ai i titulluar ‘Edhe sa’, i cili numëron 11 milionë klikime./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Khloe dhe Tristan surprizojnë fansat/ Konfirmojnë rikthimin e tyre

Publikuar

-

Nga

Khloe dhe Tristan surprizojnë fansat/ Konfirmojnë rikthimin e tyre

Ylli i Keeping up With Kardashians, Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson, kanë lënë pas të shkuarën dhe kanë vendosur t’i japin një mundësi të dytë lidhjes së tyre.

Prej kohësh ata po përfliten se janë rikthyer së bashku dhe së fundi kanë vendosur të konfirmojnë thashthemet.

Një burim tha për revistën “People” se Khloe ka qenë e impresionuar me vullnetin e Tristanit për të qenë një baba i shkëlqyer për vajzën e tyre True.

LEXO EDHE:  Xhorxh Soros po merr peng sistemin e drejtësisë në SHBA

LEXO EDHE:  Propozimi i PS në mbledhjen e Këshillit Politik/ Hajdari: Truk për të mbajtur listat e mbyllura

Dyshja thuhet se janë duke planifikuar të ardhmen e tyre së bashku tani që ata janë pajtuar pas akuzave për tradhti nga Tristan./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Forma bombastike dhe poza provokuese/ Kjo është modelja që po “tërbon” meshkujt

Publikuar

-

Nga

Forma bombastike dhe poza provokuese/ Kjo është modelja që po “tërbon” meshkujt

Bukuroshja tepër seksi, Jessica Cribbon, nuk di të ndalet me fotot provokuese dhe të nxehta në rrjetet sociale.

Modelja australiane në një intervistë të gjatë ka zbuluar, se sporti i saj i preferuar është basketbolli.

Jessica është tepër aktive në Instagram ku numëron mijëra ndjekës dhe nuk mungojnë komentet pozitive për të.

LEXO EDHE:  Moderatorja flet për largimin nga Top Channel/ Gjithçka ka një fillim dhe një fund

LEXO EDHE:  “Nuk na u tek rastësisht për inceneratorët”/ Basha: SPAK të bëjë transparencë

Më poshtë mund t’i shikoni disa foto ‘hot’ të modeles seksi me forma bombastike./CNA.al

LEXO TE PLOTE