Connect with Us

Aktorja e serialit të famshëm infektohet nga Covid-19/ Testohet i gjithë stafi

Showbizz

Aktorja e serialit të famshëm infektohet nga Covid-19/ Testohet i gjithë stafi

Publikuar

-

Një nga aktoret e serialit të famshëm “Trokit në derën time”, ka rezultuar pozitive me Covid-19.

Bëhet fjalë për aktorin Elçin Afacan e cila luan rolin e Melos. Lajmin e ka bërë të ditur vetë aktorja me një postim në Insta Story. “Faleminderit të gjithëve për mesazhet. Shpresoj që jeta të bëhet sërish me ngjyra”-shkruan Elçin Afacan.

Mediat turke raportojnë se i gjithë stafi i serialit i është nënshtruar tamponit, por kanë rezultuar negativ. Në këtë mënyrë, xhirimet kanë vazhduar, por pa Melon e cila do të rikthehet kur të shërohet.

Kujtojmë që “Trokit në derën time” është një nga serialet më të ndjekur në Turqi, me në role kryesore aktorët Hande Erçel dhe Kerem Bursin./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Kida “gdhend” në trupin e saj tatuazhin më të ri/ Domethënia e tij është një “diss”, por për kë?

Publikuar

-

Nga

Kida “gdhend” në trupin e saj tatuazhin më të ri/ Domethënia e tij është një “diss”, por për kë?

Kida është një nga këngëtaret më të suksesshme dhe të pëlqyera të momentit. Së fundi bukuroshja nga Kosova ka treguar tatuazhin më të ri që ka bërë. Ajo ka gdhendur në krah kokën e një tigri dhe krahas saj shkruan:

“Ata urrejnë sepse është më e thjeshtë se sa të më kafshojnë mua”, ka shkruar Kida duke shpjeguar dhe domethënien e tij.

Kida nuk ka shtuar asnjë detaj tjetër, duke mos zbuluar nëse ky tatuazh lidhet me një ndodhi në jetën e saj apo me persona të caktuar. Kujtojmë se projekti i fundit i saj ka qenë ai i titulluar ‘Edhe sa’, i cili numëron 11 milionë klikime./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Khloe dhe Tristan surprizojnë fansat/ Konfirmojnë rikthimin e tyre

Publikuar

-

Nga

Khloe dhe Tristan surprizojnë fansat/ Konfirmojnë rikthimin e tyre

Ylli i Keeping up With Kardashians, Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson, kanë lënë pas të shkuarën dhe kanë vendosur t’i japin një mundësi të dytë lidhjes së tyre.

Prej kohësh ata po përfliten se janë rikthyer së bashku dhe së fundi kanë vendosur të konfirmojnë thashthemet.

Një burim tha për revistën “People” se Khloe ka qenë e impresionuar me vullnetin e Tristanit për të qenë një baba i shkëlqyer për vajzën e tyre True.

LEXO EDHE:  Foto/Edhe pse 75 vjeç, aktorja turke habit me pamjen në rrugë

LEXO EDHE:  Këtë javë në serialin “Lule të vetmuara”/ Defne mëson të vërtetën

Dyshja thuhet se janë duke planifikuar të ardhmen e tyre së bashku tani që ata janë pajtuar pas akuzave për tradhti nga Tristan./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Forma bombastike dhe poza provokuese/ Kjo është modelja që po “tërbon” meshkujt

Publikuar

-

Nga

Forma bombastike dhe poza provokuese/ Kjo është modelja që po “tërbon” meshkujt

Bukuroshja tepër seksi, Jessica Cribbon, nuk di të ndalet me fotot provokuese dhe të nxehta në rrjetet sociale.

Modelja australiane në një intervistë të gjatë ka zbuluar, se sporti i saj i preferuar është basketbolli.

Jessica është tepër aktive në Instagram ku numëron mijëra ndjekës dhe nuk mungojnë komentet pozitive për të.

LEXO EDHE:  Lajm i mirë nga Gjermania/ Vaksina mund të jetë gati këtë dimër

LEXO EDHE:  “Nuk presim mrekulli nga vaksina”/ Pëllumb Pipero mesazh të fortë qytetarëve

Më poshtë mund t’i shikoni disa foto ‘hot’ të modeles seksi me forma bombastike./CNA.al

LEXO TE PLOTE