Connect with Us

VIDEO-Në prag të 40-vjetorit/ Kim Kardashian realizon fotot më seksi të mundshme

Showbizz

VIDEO-Në prag të 40-vjetorit/ Kim Kardashian realizon fotot më seksi të mundshme

Publikuar

-

VIDEO-Në prag të 40-vjetorit/ Kim Kardashian realizon fotot më seksi të mundshme

Superbomba amerikane, Kim Kardashian po bën përgatitjet e fundit për 40 vjetorin e saj. Vetëm pak ditë kanë mbetur nga ditëlindja e saj, me 21 Tetor dhe Kim ka prezantuar setin fotografik që pritet të dalë me rastin e ditëlindjes.

Kim shfaqet tejet seksi e veshur vetëm me të brendshme që shkëlqejnë nga gurët e çmuar dhe që tregojnë më së miri format e saj aq të komentuara.

Së fundi Kim ka prezantuar dhe linjën më të re të produkteve kozmetike që me siguri ashtu si edhe të tjerat do të jenë një sukses i vërtetë.

LEXO EDHE:  Genta Ismajli “përshëndet” me gishta

Për më tepër shijoni videot e fotot e mëposhtme të Kim Kardashian./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Enrique Iglesias merr çmimin e rëndësishëm/ Shpallet artisti më i mirë latin i të gjitha kohërave

Publikuar

-

Nga

Enrique Iglesias merr çmimin e rëndësishëm/ Shpallet artisti më i mirë latin i të gjitha kohërave

Këngëtari me famë botërore, Enrique Iglesias është shpallur artisti më i mirë latin i të gjitha kohërave, sipas Billboard Latin Music Awards 2020.

Edhe pse ky event do të mbahet nesër mbrëma, një prej fituesve është zbuluar para kohe. Enrique numëron më shumë se 40 hite, mbi 17 miliardë klikime dhe mbi 10 miliardë njerëz të pranishëm në koncertet e tij.

Në 2021 Enrique ka planifikuar një tur prej 25 shfaqjesh në Amerikë me Ricky Martin, megjithatë çdo gjë varet nga pandemia.

LEXO EDHE:  I ati u nda nga jeta pak javë pas lindjes së tij, shikoni sa është rritur djali i Dr. Florit

LEXO EDHE:  Shikoni sa seksi dukej mbrëmë Kylie Jenner

Gjatë një interviste në vitin 2018, Iglesias e kishte pranuar se një ditë dëshiron të ndalojë së realizuari turne dhe të fokusohet në familjen e tij. Këngëtari i njohur spanjoll tre fëmijë, Lucy, Nicholas dhe Marym, me partneren e tij prej 19 vjetësh, Anna Kournikova./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

WOW- Irina Shayk “çmend” rrjetin/ Pozon tërësisht e zhveshur për Vogue

Publikuar

-

Nga

Irina Shayk i ka lënë të gjithë fansat e saj pa fjalë me setin e ri fotografik për  revistën e famshme “Vogue Czechoslovakia”.

Ajo ka pozuar tërësisht e zhveshur për kopertinën e revistës dhe këtë e ka ndarë në llogarinë e saj në Instagram.

Modelja pozoi në kopshtin e gjelbërt të Donatella Versace-s, ku ka shkëlqyer me format e saj. Irina u kujdes t’i mbulonte pjesët intime, për të mbajtur gjallë kuriozitetin e lexuesëve të revistës.

LEXO EDHE:  I ati u nda nga jeta pak javë pas lindjes së tij, shikoni sa është rritur djali i Dr. Florit

LEXO EDHE:  Shikoni sa seksi dukej mbrëmë Kylie Jenner

Eshtë shumë e vështirë të gjej balancën mes të qenit nënë, një femër që punon dhe që mban shtëpinë. Ka ditë që zgjohem dhe them “Oh Zot, nuk di çfarë të bëj! Po rrëzohem!”- rrëfeu modelja më herët.

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT- Nga Maite Perroni tek Susana Gonzales/ Aktoret më seksi meksikane që “gozhduan” shqiptarët pas ekranit

Publikuar

-

Nga

FOTOT- Nga Maite Perroni tek Susana Gonzales/ Aktoret më seksi meksikane që "gozhduan" shqiptarët pas ekranit

Telenovelat meksikane kanë magjepsur shqiptarët prej vitesh.

Të gjithë i kujtojmë telenovelat e famshme meksikane si “Teresa”, “Kujdes nga Ëngëlli”, “Rubi”, “Fytyra e Analias” apo shumë e shumë të tjera.

Aktoret më të bukura meksikane gozhduan pas ekranit ndjekësit jo vetëm me rolet e tyre por edhe me pamjen.

Teksa u kthyem pas në kohë gjatë një kërkimi në profilin e tyre në Instagram përzgjodhëm disa foto të emrave më të njohur dhe të dashur të telenovelave.

LEXO EDHE:  Rama shigjeton opozitën për sulmet e videos së policisë/ “Vesi i tyre do u dalë bashkë me shpirtin”

LEXO EDHE:  Shikoni sa seksi dukej mbrëmë Kylie Jenner

Për më tepër ndiqni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE