Connect with Us

“Unë thashë po”/ Fjolla Morina merr propozimin për martesë nga biznesmeni

Showbizz

“Unë thashë po”/ Fjolla Morina merr propozimin për martesë nga biznesmeni

Publikuar

-

“Unë thashë po”/ Fjolla Morina merr propozimin për martesë nga biznesmeni

Këngëtarja Fjolla Morina , ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj në rrjetet sociale surprizën që ka marrë nga partneri i saj Fisnik Syla.

Në instastoryn e saj ka ndarë disa video ku shihet një tufë me trëndafila të kuq dhe të bardhë ku shkruhet shkronja e parë e emrit të saj “F”dhe një unazë martese.

Më pas ajo ka treguar se e ka pranuar propozimin duke shkruar “Unë thashë Po”. Kujtojmë se Fjolla ndodhet në arrest shtëpie pasi u gjetën armë dhe fishekë në makinën e saj.

Ajo po udhëtonte së bashku me partnerin e saj dhe një shoqërues tjetër ku u ndal nga policia.

LEXO EDHE:  Bebe Rexha e pranon publikisht se është në një lidhje dashurie/ Uron partnerin me foton intime

Vetëm pak ditë më parë Fjolla tregoi për të gjithë se ishte në një lidhje dashurie me Fisnik Sylën një nga shoqëruesit e saj në ditën ku u arrestua, madje tregoi se së shpejti kishin në plan edhe për një martesë./ CNA.al

Rrëfehet Fjolla Morina: Fisnikun e kam të dashur, jemi gati për martesë
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Pas pubikimit të videove, Shqipja paralajmëron konkurrentët: Kujdes se kam gati “bombën”

Publikuar

-

Nga

Pas pubikimit të videove, Shqipja paralajmëron konkurrentët: Kujdes se kam gati “bombën”

Ish konkurrentja e “Përputhen”, Shqipe Hysenaj, ka publikuar disa video voice në Instastory ku zbulon se çfarë i ka thënë Andi pas largimit të saj si dhe arsyen pse shkoi pas Teas.

Unë me të vërtetë dola mbrapa Teas, por unë dola për diçka, nuk dola se më interesoi shumë ajo pjesë. Dola për të përfituar ti një gjë. Pastaj sa mbarova me Tean, erdha direkt te ti…ça sa mbarova, sa i thashë dy llafe që ta bënin të reagonte mbi atë që tha, që të dilte komplet situata në përfitimin tënd.“, shprehej Andi.

Madje në një moment ai e ka cilësuar veten si “burrin” e saj, ndërkohë që në emision ai deklaroi se ishte vetëm për Tean.

Shqipja e ka cilësuar Andin si të pafytyrë dhe mashkull me karakter të dobët, i cili ka shfrytëzuar emrin e saj për famë.

LEXO EDHE:  Propozimi i Ramës nuk merret parasysh/ Bushati nuk zgjidhet përfaqësues për lirinë e medias në OSBE

LEXO EDHE:  Propozimi i Ramës nuk merret parasysh/ Bushati nuk zgjidhet përfaqësues për lirinë e medias në OSBE

Pas publikimit të këtyre audiove Shqipja ka paralajmëruar edhe konkurrentët e tjerë të bëjnë kujdes me justifikimet pasi ka prova për të gjithë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ish konkurrentja e Love Story bën deklaratën e papritur pas eleminimit nga Saimiri/ Në dasmën e tij do të heq…

Publikuar

-

Nga

Ish konkurrentja e Love Story bën deklaratën e papritur pas eleminimit nga Saimiri/ Në dasmën e tij do të heq…

Ish konkurrentja e Love Story, Drita ka folur më shumë rreth ekperiencës së saj në emision. Ajo u eleminua nga Saimri disa episode më parë,pasi nuk kishte patur asnjë takim me të.

Gjatë intervistës në Daily Love Story, ajo është shprehur se ndihet shumë e diskriminuar nga Saimir, pasi ai as nuk e ftoi në takim, as nuk i ka shkruar më pas si disa vajzave të tjera.

LEXO EDHE:  VIDEO-Nuk do ta njihni/ Tuna shfaqet pa pikë grimi

LEXO EDHE:  “Më ftuan të këndoja dhe më përzunë pa më dhënë lekët!” Këngëtarja rrëfen incidentin e pakëndshëm

“Unë ndihem e diskriminuar, sepse mua as në takim, as s’më paska shkruar, as asnjë gjë”, thotë Drita.

E pyetur nëse Saimiri do ta ftonte në dasmë a do të shkonte ajo është përgjigjur: Po pse jo, ne e kemi respektin për njëri-tjetrin. Do shkoja si shoqe për të dyja palët. Mirë do ishte të tërhiqja vallen e shoqërisë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Redon Makashi tregon historinë e pazakontë/ “Shkuam për koncert, por përfunduam në…”

Publikuar

-

Nga

Redon Makashi tregon historinë e pazakontë/ "Shkuam për koncert, por përfunduam në…"

Këngëtari shumë i dashur për shqiptarët Redon Makashi ka treguar një nga historitë më të pazakonta gjatë karrierës së tij.

I ftur tek Rudina ai ka rrëfyer një ngjarje që kishte ndodhur në Egjipt, ku ishte me Aleksandër Gjokën dhe Dashnor Dikon.

Teksa ishin ftuar për të mbajtur një koncert, ata kanë përfunduar duke mbjellë në Egjipt.

“Është një histori shumë e gjatë.Kam qenë me Sandrin me Dashnor Dikon, ajo është një histori që do na mbajë gjysmë ore duke e treguar. Fillimisht ne shkuam për aktivitet, por përfunduam duke mbjellë pemë në Egjipt. Ne me çunat shkuam për koncerte. Ishte ngatërruar ftesa, kishte ardhur ftesa e Ministrisë së Bujqësisë. Ka gallata kjo histori, është e gjatë. Thoshte Sandri s’kam punuar në Shqipëri, do mbjell pemë në Egjipt. Nuk pranuam, bëmë një revoltë. Shkuam mes zezakëve, po çne ne këtu, a kemi koncert i thoshim atij të ministrisë, do bëjmë koncert apo jo? Ai pasi bisedoi me ata organizatorët që na kishin ftuar, tha çuna ne kemi ngatërruar ftesën, po duhet të mbjellim disa pemë. Çfarë pemësh? Ne s’mund të ktheheshim dot Shqipëri sepse bileta ishte për 15 ditë. Po ka shumë histori, është shumë e gjatë. Dhe si përfundim ato lekët e fundit që na mbetën, se harxhuam dhe lekët, nuk kishim as lekë me vete, shkuam blemë të gjithë nga një byzylyk, po asnjë nga çunat nuk e kanë, kjo e imja rezistoi”, tregon Redoni./ CNA.al

LEXO TE PLOTE