Connect with Us

U ndërprenë xhirimet e klipit se theu rregullat e Covid-19/ Dua Lipa sqaron të vërtetën

Showbizz

U ndërprenë xhirimet e klipit se theu rregullat e Covid-19/ Dua Lipa sqaron të vërtetën

Publikuar

-

U ndërprenë xhirimet e klipit se theu rregullat e Covid-19/ Dua Lipa sqaron të vërtetën

Vetëm një ditë më parë, mediat britanike raportuan se xhirimit e klipit më të ri të këngëtares Dua Lipa ishin ndaluar nga policia për shkak të mosrespektimit të rregullave kundër Covid-19.

Pas lajmeve, Dua ka reaguar nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale duke u shprehur se kjo nuk është e vërtetë që xhirimet janë ndërprerë për këtë shkak.

“Një gazetë tabloide në Mbretërinë e Bashkuar (së cilës nuk do t’i bëj reklamë falas duke e përmendur), natën e kaluar publikoi një artikull rreth xhirimeve të videos time në Londër duke thënë se janë shkelur rregullat kundër Covid.

Kjo është plotësisht e pavërtetë, absolutisht të gjitha udhëzimet janë respektuar.  Kjo është një nga shumë historitë e pavërteta të botuara nga kjo gazetë për mua këtë vit. Avokatët e mi i kanë dërguar një letër gazetës sot.

LEXO EDHE:  Po transportonte bimë narkotike me furgon/ Arrestohet efektivi i policisë

Është për të ardhur keq se një pjesë e shtypit britanik kërkojnë vëmendje për të shitur artikuj sesa të flasin për të vërtetën apo për ndjenjat e personit për të cilin shkruajnë. Ka patur shembuj jo të mirë vitin e fundit duke përfshirë personazhe të njohur britanikë, por unë do ta mbaj qëndrimin tim.“, ka shkruar Dua./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTOT- Vajza e Donald Trump nuk pyet për Covid/ Dalin pamjet nga festa e saj e ditëlindjes

Publikuar

-

Nga

Vajza e presidentit Donald Trump, Tiffany Trump pak ditë më parë ka festuar 27 vjetorin e saj të lindjes.

Në këtë ditë të veçantë për të, tiffany ka vendosur të thyejë rregullat për mbrojtjen nga Covid duke organizuar një festë me miqtë e saj në Miami.

Ajo shfaqet së bashku me miqtë e saj duke festuar dhe ajo që u vu re është se nuk janë respektuar aspak distance dhe maskat që janë masat minimale në këtë situatë.

LEXO EDHE:  Gjermania e ribashkuar, e përgatitur për të ardhmen

LEXO EDHE:  Falsifikimi i dokumentave për kartën e identitetit/ Arrestohet polici

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E lodhur nga meshkujt/ Aktorja e famshme dështon në gjetjen e partnerit online: I kam dhënë fund me ta

Publikuar

-

Nga

E lodhur nga meshkujt/ Aktorja e famshme dështon në gjetjen e partnerit online: I kam dhënë fund me ta

Aktorja shumë e famshme, Sharon Stone është shprehur se ndihet e lodhur nga takimet me meshkujt.

Në një intervistë për “The Drew Barrymore Show”, ajo ka treguar se të gjitha takimet që ka patur nuk kanë qenë të sinqerta dhe se nuk ia vlen të humbasë kohë me ta.

“I kam dhënë fund takimeve. Nuk dal më në takime”, është shprehur aktorja.

LEXO EDHE:  Covid-19 do të rikthehet në vjeshtë?/ Pëllumb Pipero qetëson qytetarët: Nuk do të futeni më në karantinë

LEXO EDHE:  Brataj: Në vjeshtë duhet të përgatitemi për “dy armiq”

Kujtojmsë se kohë më parë, Sharon u regjistrua në një platform online, “Bumble” ku mendonte se mund të gjente dashurinë, por adresa e saj u mbyll pasi menduan se ishte një adresë e rreme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTO-Siç nuk e keni parë asnjëherë/ Fifi shfaqet provokuese me fustanin seksi

Publikuar

-

Nga

FOTO-Siç nuk e keni parë asnjëherë/ Fifi shfaqet provokuese me fustanin seksi

Këngëtarja Filloreta Raçi, Fifi nuk iu ndahet më pozave seksi.Pas heqjes së kilogramëve të tepërt, këngëtarja po shfaqet gjithnjë e më tërheqëse në fotot e saj.

Së fundi ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me një fustan të zi shumë elegant, ku nuk ka nguruar të tregojë këmbët.

Fotoja është pëlqyer dhe është komentuar shumë në llogarinë e saj në Instagram, ku ndjekësit komplimentojnë këngëtaren për ndryshimin.

Kujtojmë se momentalisht Fifi po shijon suksesin e këngës më të fundit në bashkëpunim me këngëtarin Ermal Fejzullahu, “Përjetësi”.

LEXO EDHE:  Covid-19 do të rikthehet në vjeshtë?/ Pëllumb Pipero qetëson qytetarët: Nuk do të futeni më në karantinë

LEXO EDHE:  Zbulohet laboratori për falsifikim dokumentesh/ Në pranga 12 persona

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE