Connect with Us

Tentuan të hynin në shtëpinë e tij/ Justin Bieber shpërthen ndaj fansave: Ky nuk është hotel

Showbizz

Tentuan të hynin në shtëpinë e tij/ Justin Bieber shpërthen ndaj fansave: Ky nuk është hotel

Publikuar

-

Tentuan të hynin në shtëpinë e tij/ Justin Bieber shpërthen ndaj fansave: Ky nuk është hotel

Këngëtari i famshëm Justin Bieber është shprehur i revoltuar ndaj fansave që kanë tentuar të shkelin privatësinë e tij.

Nëpërmjet një postimi në Instastoryn  e tij ai ka treguar se shumë fansa qëndrojnë jashtë shtëpisë së tij duke shkrepur foto apo duke tentuar të afrohen pranë banesës.

Ai e ka quajtur të papërshtatshme dhe mosrespektuese këtë fakt dhe shkruan I revoltuar:

“Si mund t’iu bind se është plotësisht e papërshtatshme dhe mosrespektuese të presësh jashtë shtëpisë sime për të na ngulur sytë dhe për të shkrepur fotografi ndërsa unë hyj në banesën time. ky nuk është hotel, është shtëpia ime.“, shkroi këngëtari.

LEXO EDHE:  Video/ Si e rrëzon vala e shpërthimit nënën me 3 fëmijë në Bejrut

Në fakt, Bieber ka arsye për të qenë paranojak rreth njerëzve që qëndrojnë jashtë shtëpive që ai ndan me gruan Hailey. Ai është përballur me një sërë individësh që kanë tentuar të hyjnë në pronat e tij viteve të fundit./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Dikur supermodele me famë boterore/ Linda Evangelista tregon fytyrën e shpërfytyruar

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Modelja me famë botërore, Linda Evangelista pohoi se ajo është “shpërfytyruar brutalisht” nga efektet anësore të rralla të një procedure kozmetike që iu nënshtrua pesë vjet më pare.

E pyetur shpesh herë se përse ajo nuk ishte prezente në mediat online Linda më në fund ka dhënë një përgjigje.

Supermodelja, 56 vjeç, fajësoi për izolimin e saj, një procedure shpërfytyruese.

Në deklaratën e mediave sociale, ikona e viteve 90’ pretendoi se ajo ishte shpërfytyruar dhe nuk do arrinte ta kthente më kurre ftyren e dikurshme edhe nëse do të paguante miliona euro. Kjo për shkak të një efekti të rrallë anësor nga procedura e zvogëlimit të yndyrës.Sipas Lindës, ajo i ishte nënshtruar një procedure “CoolSculpture” për të ‘zvogëluar’ qelizat e saj yndyrore, por në vend të kësaj procedura ‘i rriti’. Për këtë arsye supërmodelja ka nisur një proçes ligjor.

LEXO EDHE:  Justin Bieber është tërhequr nga muzika dhe e dimë të gjithë se kush e ka fajin!

LEXO EDHE:  Justin Bieber dhe Selena Gomez janë zyrtarisht në një lidhje

Sot kam vendosur të hedh një hap të madh drejt ndreqjes së një gabimi që kam vuajtur dhe e kam mbajtur për vete për më shumë se pesë vjet. Për ndjekësit e mi, që kanë pyetur veten pse unë nuk kam punuar ndërsa karriera e bashkëmoshatarëve të mi po lulëzon, arsyeja është se unë u shpërfytyrua brutalisht nga procedura e “Zeltiqit CoolSculpting” …kjo kompani bëri të kundërtën e asaj që premtoi. Pas kësaj unë bëra edhe dy operacione korrigjuese të dhimbshme por të pasuksesshme. Unë kam mbetur, siç e përshkruan media, e panjohur”, është shprehur modelja në rrjetet sociale.

Kujtojmë se Linda Evangelista ka qenë muza frymëzuese e shume stilistëve gjatë viteve 90’ dhe konsiderohej fytyra më e bukur e globit./CAN.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me muskuj dhe e bukur/ Kjo është ushtarakja më seksi që keni parë

Publikuar

-

Nga

Claudinha Gadelha është një kampione e arteve arciale, dhe jo vetëm kaq!!! Ajo është gjithashtu pjesë e divizionit të Grave të Kufirit të Kampionatit “Ultimate Fighting”. Që nga 12 Prilli 2021, ajo është numri 8 në renditjen e grave më të forta në kategorinë “UFC”.

Ajo është e famshme edhe në rrjetet sociale. Në faqen zyrtare të Instagramit ku ajo numeron plot 980 mijë ndjekës, poston shpesh herë fragmente nga përditshmëria e saj, regjimin që mban, moimente nga palestra dhe aktivitete të ndryshme.

LEXO EDHE:  Mrekulli! Shtëpia e aktorit amerikan nuk preket nga zjarri, ndërsa ajo e fqinjit bëhet shkrumb e hi

LEXO EDHE:  Video/ Si e rrëzon vala e shpërthimit nënën me 3 fëmijë në BejrutPër më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Vetëm me një këmishë nate/ Fifi poston fotot provokuese

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Fifi, këngëtarja shumë e pëlqyer e publikut shqiptar ka postuar së fundmi disa foto ku shfaqet vetëm me një këmishë në ngjyrë të hirtë.

Me flokët e shkujdesura dhe me një make-up shumë të kuruar, Fifi duket shumë provokuese në postimin e fundit.

Një ditë çdo gjë do të ketë kuptim”, shkruan Fifi në krah të fotove.

LEXO EDHE:  Brenda shtëpisë luksoze të Zaiminës/Ambient më modern nuk keni parë

LEXO EDHE:  Nuk do ta besoni/ Ermal Fejzullahu zbulon numrin e pasaportave që ka ndërruar dhe fluturimeve që ka bërë nëpër botëFotoja është pëlqyer nga shumë persona të cilët e komplimentojnë fifin për dukjen e saj si edhe i vënë në dukje faktin se është dobësuar shumë.

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme/CNA.al

LEXO TE PLOTE