Connect with Us

Prezantuesja që çmend futbollistët/ Njihuni me super “bishën” e fitnesit

Showbizz

Prezantuesja që çmend futbollistët/ Njihuni me super “bishën” e fitnesit

Publikuar

-

Prezantuesja që çmend futbollistët/ Njihuni me super “bishën” e fitnesit

Ajo është një nga femrat më të kometuara dhe të famshme në rrjetet sociale. Bëhet fjalë për modelen dhe prezantuesen e sportit, Sol Perez.

Ajo ka patur shumë histori dashurie me futbollistë të famshëm ku njëri prej tyre ishte dhe sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez.

Sol numëron më shumë se 5 milionë ndjekës në rrjetet sociale ku me fotot e saj të nxehta ndez rrjetin. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Pas propozimit për martesë/ Fjolla Morina nis me planet e dasmës

Publikuar

-

Nga

Pas propozimit për martesë/ Fjolla Morina nis me planet e dasmës

Këngëtarja Fjolla Morina pak javë më parë konfirmoi lidhjen e saj me biznesmenin Fisnik Syla.

Fjolla publikoi pamjet nga surpriza që Fisniku i kishte përgatitur ku shihej një buqetë e madhe më trëndafila dhe unaza e fejesës me diamante.

Krahas videos ajo tregonte që e kishte pranuar propozimin duke shkruar: “Unë thashë po”

Në një postim që ka bërë së fundmi në Instagram, Fjolla ka treguar se po bën planet për dasmën. Ajo shkruan se po diskuton idetë rreth dasmës që do të mbajë.

LEXO EDHE:  Fotot/ Ja bisha që t’ju cmendë me të pasmet e saj

LEXO EDHE:  “Më thoni kur të bezdiseni”/ Lori Hoxha nuk ndalet me pozat seksi

Kujtojmë që Fjolla ka qenë kryefjalë e mediave kohët e fundit, pasi u kap me dy pistoleta në pikën kufitare të Morinës.

Këngëtarja pranoi autorësinë e armëve duke thënë se i kishte harruar në çantë, ndërsa shoqërohej me partnerin Syla dhe shoferin Fitim Muji./ CNA.al


LEXO TE PLOTE

Showbizz

Shëtitja e parë e Diellit në natyrë/ Arbana Osmani publikon momentin e bukur me të birin

Publikuar

-

Nga

Shëtitja e parë e Diellit në natyrë/ Arbana Osmani publikon momentin e bukur me të birin

Vetëm pak ditë më parë, moderatorja Arbana Osmani u bë nënë për herë të dytë. Ajo solli në jetë djalin e dytë të cilin e pagëzuan me emrin Diell.

Edhe pas lindjes të Diellit, Arbana është shumë aktive në rrjetet sociale ku nuk ka nguruar të ndajë me ndjekësit një nga momentet më të bukura me të.

Moderatorja ka publikuar foton e parë nga shëtitja me të voglin dhe tregon se kjo foto e bukur është benefiti i të pasurit një artist në familje.

LEXO EDHE:  Bën meshkujt të flasin me vete me format e saj/ Fotot më seksi të Trejsi Sejdinit

LEXO EDHE:  Aktorja më seksi shqiptare/ Fotot më “bombë” të Arta Elezaj

“Benefitet e të pasurit një artist në familje: foto të bukura pa mundim”, ka shkruar Arbana krahas foto një dedikim për partnerin e saj Eduart Grishaj./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Elton John adhurues i Dua Lipës/ ”Nuk ndalem së dëgjuari”

Publikuar

-

Nga

Elton John adhurues i Dua Lipës/ ”Nuk ndalem së dëgjuari”

Albumi “Future Nostalgia” i këngëtares Dua lipa ishte padiskutim një nga më të suksesshmit dhe të dëgjuarit e këtij viti.

Ajo ka marrë shumë vlerësime nga artistë të famshëm përfshirë këtu edhe Elton John. Gjatë videos live me artisten shqiptare, John e konsideroi albumin si një ndër më të mirët e këtij viti.

Ndërsa po më intervistoni … Unë thjesht dua t’ju them se ju keni bërë ndoshta një nga albumet më të mëdhenj të vitit. ‘Future Nostalgia’ ishte se kapi zellin e asaj që njerëzit donin. Ata donin diçka lart, ata donin diçka argëtuese dhe çdo pjesë në album është fantastike. Ne nuk ndalemi së dëgjuari. Djemtë e mi e duan, David gjithashtu e adhuron”, tha John.

Kujtojmë se pak kohë më parë, u publikua lista me nominimet e “MTV EMA” për këtë vit dhe Dua u nominua në 4 kategori: “Best Artist”, “Best Song” për hitin “Don’t Start Now”, “Best Pop” dhe “Best Act” në Britaninë e Madhe dhe Irlandë.

LEXO EDHE:  E nxehtë dhe tejet provokuese/ Abiagail Ratchford tërbon rrjetin me format “bombë”

LEXO EDHE:  Bën meshkujt të flasin me vete me format e saj/ Fotot më seksi të Trejsi Sejdinit

Artistja shqiptare u nominua gjithashtu dhe për një tjetër eveniment të rëndësishëm. Ajo u nominua për 4 kategori në festivalin “LOS40 Music Aëards” që mbahet në Spanjë, për çmimin artistja më e mirë, për albumin më të mirë, këngën dhe videon më të mirë. Ndërkaq, së fundmi shqiptarja ka bërë me dije se është nominuar në dy kategori të ndryshme dhe në “American Music Awards”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE