Connect with Us

“Përshtatet në çdo qelizë të karakterit”/ Big Basta i kushton fjalët më të bukura Vesës në prag të 10 vjetorit të lidhjes

Showbizz

“Përshtatet në çdo qelizë të karakterit”/ Big Basta i kushton fjalët më të bukura Vesës në prag të 10 vjetorit të lidhjes

Publikuar

-

“Përshtatet në çdo qelizë të karakterit”/ Big Basta i kushton fjalët më të bukura Vesës në prag të 10 vjetorit të lidhjes

Big Basta dhe Vesa Luma janë një nga çiftet më të pëlqyera dhe të komentuara në mediat rozë.

Dyshja shpesh herë i kushtojnë njëri-tjetrit dedikime që nuk ngurojnë t’i ndjanë me ndjekësit e tyre.

Së shpejti çifti do të festojë 10 vjetorin e lidhjes së tyre dhe Big Basta i ka dedikuar disa fjalë shumë të bukura bashkëshortes së tij.

“Ne 2021 behemi 10vjet bashke. Me duket sikur dje qe ka ndodhur ta gjej shpirtin tim binjak. Eshte e veshtire te gjesh njerez te mire ne keto kohe qe te pershtaten ne cdo qelize te karakterit tend, prandaj jam me fat qe e kam. My ride or die, best friend for life Vesa Luma  Love you”- shkruan Basta krahas fotos me Vesën./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Arjan Konomi thumbon Mevlanin/ “Çfarë bën mashkulli kur ia di vlerën femrës”

Publikuar

-

Nga

Arjan Konomi thumbon Mevlanin/ “Çfarë bën mashkulli kur ia di vlerën femrës”

Mevlani Shaba vijon me provokimet ndaj Ledjanës. Ai ka publikuar një foto në rrjetet sociale ku krahas shkruante që një femër që i di vlerat një mashkulli, nuk ndahet kurrë prej tij.

Çdo femër që është lënduar një herë, i quan meshkujt mashtrusa, sepse ajo që ja din vlerën mashkullit nuk ndahet kurr prej tij”, shkruan Mevlani.

LEXO EDHE:  Këto foto para dhe pas do t’ju bindin të mos dilni më kurrë nga shtëpia pa SPF!

LEXO EDHE:  Djem kujdes!/ Ju tregojmë çfarë bëjnë vajzat kur nuk i intereson më lidhja

Ndërkohë opinionisti Arjan Konomi nuk i ndahet me thumba në rrjetet sociale. Konomi e ironizon duke shkruar:

Super shprehje! Ta kisha ditur dhe unë më parë! Por s’na the ç’bën mashkulli kur ia di vlerën femrës?

Mevlani nuk i ka kthyer përgjigje, por duket qartë se dyshja Mevlan-Ledjana, do të vijojnë gjatë me provokime në rrjetet sociale./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTO-Tregon të pasmet me tanga/ Françeska Jaçe “tërbon” pushuesit

Publikuar

-

Nga

Françeska Jaçe është një nga modelet më seksi të momentit. Jaçe po shijon ditët e nxehta të verës pranë detit ku nuk nguron të publikojë dhe video shumë provokuese.

Modelja ka tërbuar ndjekësit teksa tregon të pasmet e veshur me bikini minimaliste dhe po shijon rrezet e  diellit.

Për më tepër shihni videot./ CNA.al

 

LEXO EDHE:  Elvana Gjata “trendy” me të kuqe

LEXO EDHE:  Foto- Pamje spektakolare/ Qytetarët shijojnë perëndimin e diellit në bregdetin e Qerretit

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Djersa ujë”/ Ana Kauri seksi edhe në palestër

Publikuar

-

Nga

Ana Kauri është një nga ish konkurrentet e Përputhen më të përfolura. Bukuroshja nga Berati ka nisur palestrën për të hequr kilet e tepërta dhe për të dukur sa më  në formë gjatë këtij sezoni.

Ajo së fundi ka publikuar nëj video kus hihet në palestër dhe tregon se po ushtron shumë fort.

LEXO EDHE:  Bjondina më s*ksi e momentit/ Kjo është modelja që po çmend rrjetin me fotot me bikini

LEXO EDHE:  Elvana Gjata “trendy” me të kuqe

“Djersa ujë, ujë”, shkruan Ana krahas videos duke treguar linjat shpërthyese./ CNA.al

LEXO TE PLOTE