Connect with Us

Një nga modelet më “hot” të Instagramit/ Fotot më provokuese të “Swedish Bella”

Showbizz

Një nga modelet më “hot” të Instagramit/ Fotot më provokuese të “Swedish Bella”

Publikuar

-

Një nga modelet më “hot” të Instagramit/ Fotot më provokuese të “Swedish Bella”

Monica Huldt është një modele e cila ka arritur të fitojë zemrat e ndjekësve të saj me fotot provokuese që publikon në Instagram.

E njohur ndryshe si “Swedish Bella”, modelja nuk nguron aspak të pozojë nudo , topless, duke treguar format e saj shpërthyese.

Për më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më “hot” që mund të shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Nuk i lë vend imagjinatës me format e saj/ Fotot më “bombë” të tifozes së Cristiano Ronaldos dhe Messit

Publikuar

-

Nga

Nuk i lë vend imagjinatës me format e saj/ Fotot më “bombë” të tifozes së Cristiano Ronaldos dhe Messit

Tereze Kalman, është shumë e ndjekur në rrjetet sociale ku ekspozon pothuajse gjithmonë foto nudo dhe foto që i lënë pak vend imagjinatës.

Bukuroshja ka arritur të fitojë shumë ndjekës pikërisht falë formave të saj dhe fotove tejet të nxehta. Kalman numëron rreth me mijëra ndjekës në Instagram të cilët po shtohen dita-ditës.

Kujtojmë se Tereze Kalman është tifozja super seksi e Lionel Messit dhe Cristianos Ronaldo të cilët janë futbollistët më të ndjekur dhe më të njohur në botë.

LEXO EDHE:  Kendall Jenner është një nga ne! Supermodelja zbulon se çfarë bëjnë ish-et e saj në mënyrën më të paparë

LEXO EDHE:  FOTOT-Ndez imagjinatën e meshkujve/ Kjo është modelja me format më shpërthyese

CNA.al ju sjell fotot më të pëlqyera dhe më seksi të modeles dhe tifozes së zjarrtë Tereze Kalman./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Theu rregullat e Covid/ Dua Lipa përballet me policinë gjatë xhirimeve

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare më famë botërore, Dua Lipa së fundi është rikthyer në Londër për të xhiruar videoklipin e ri.

Sipas “The Sun”, artistja i theu rregullat e caktuara kundër pandemisë COVID-19, prandaj ka ndërhyrë policia gjatë xhirimeve. Dua, e shoqëruar nga një grup i madh i ekipit të produksionit, zbarkuan në Shoreditch, në Londrën Lindore, të mërkurën mbrëma për xhirimet.

Në një artikull të publikuar nga “The Sun” thuhet se vendasit e rajonit ku po xhironte Dua ishin ankuar pasi panë ekipin që po xhironte pa i respektuar masat. Pas ankesave të banorëver të zonës ka ndërhyrë policia për t’ia ndaluar xhirimet artistes.

Një banor tha: “Dua dhe shoqëruesit e saj po i shijonin në maksimum xhirimet, por për ata që jetonin përreth tyre, xhirimet ishin një makth”.

LEXO EDHE:  Të pathënat e Emily Ratajkowski

LEXO EDHE:  Kendall Jenner është një nga ne! Supermodelja zbulon se çfarë bëjnë ish-et e saj në mënyrën më të paparë

“Dukej sikur njerëzit në xhirime po thyenin rregullat dhe distancimi shoqëror ishte plotësisht i përjashtuar”, tha një tjetër.

“Kishte shumë kërcimtar përreth. Disa njerëz dukeshin sikur po pinin, kështu që ngjarja përfundoi jo edhe aq mirë. Njerëzit në zonë po respektojnë ligjin, kështu që të shihje hapur një yll të muzikës pop që po thyente rregullat, për ta nuk ishte e pranueshme. Dikush thirri policinë”, tregoi banori./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Jam e çmendur, më mungon jeta s*ksuale”/ Cardi B shpjegon arsyen e rikthimit me Offset

Publikuar

-

Nga

Cardi B dhe Offset janë rikthyer bashkë. Pak ditë më parë, u tha se rikthimi i tyre ishte vetëm çështje kohe, por duket se çifti s’ka pritur gjatë për të qenë pranë njëri-tjetrit. Ribashkimi erdhi thuajse 1 muaj pasi reperja konfirmoi divorcin prej Offset.

Në një video LIVE në Instagram, ajo shpjegoi arsyen përse vendosi të pajtohej me bashkëshortin në festën e 28 vjetorit të lindjes, që u zhvilluan në Las Vegas.
Reperja pranoi hapur se i mungonte ai, jeta seksuale me të, prandaj vendosi t’i japë një shans të tretë martesës së tyre.

“Unë jam e çmendur, ju e dini. Kështu jemi ne dhe kjo është midis meje dhe partnerit tim. Prandaj kur njerëzit fillojnë dhe thonë se po e bëj për vëmendje, e kanë gabim. Jo, jam thjesht e çmendur. Një ditë jam e lumtur, ditën tjetër marr një vendim tjetër, e ndërsa tjetrën më merr malli për të. Eshtë shumë e vështirë të mos flasësh me shokun tënd të ngushtë. Ne të dy jemi dy të rinj të çmendur që u martuan herët. Nuk jemi shumë ndryshe nga ju të gjithë! Jemi njësoj, por pak më shumë publik.- u shpreh Cardi gjatë një Live në Instagram.

LEXO EDHE:  Foto/Adelina poston foton e parë pas lajmit të shtatzanisë

LEXO EDHE:  Trup perfekt dhe poza provokuese/ Njihuni me modelen që do t’iu lërë pa mend

Cardi B dhe Offset janë prindër të një vajzë 2-vjeçare të quajtur Kulture./CNA.al

LEXO TE PLOTE