Connect with Us

FOTOT- Vajza e Donald Trump nuk pyet për Covid/ Dalin pamjet nga festa e saj e ditëlindjes

Showbizz

FOTOT- Vajza e Donald Trump nuk pyet për Covid/ Dalin pamjet nga festa e saj e ditëlindjes

Publikuar

-

Vajza e presidentit Donald Trump, Tiffany Trump pak ditë më parë ka festuar 27 vjetorin e saj të lindjes.

Në këtë ditë të veçantë për të, tiffany ka vendosur të thyejë rregullat për mbrojtjen nga Covid duke organizuar një festë me miqtë e saj në Miami.

Ajo shfaqet së bashku me miqtë e saj duke festuar dhe ajo që u vu re është se nuk janë respektuar aspak distance dhe maskat që janë masat minimale në këtë situatë.

LEXO EDHE:  Turizmi “nuk ngre kokë”/ Hyrjet e shtetasve të huaj rënie 61.5%

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

E lodhur nga meshkujt/ Aktorja e famshme dështon në gjetjen e partnerit online: I kam dhënë fund me ta

Publikuar

-

Nga

E lodhur nga meshkujt/ Aktorja e famshme dështon në gjetjen e partnerit online: I kam dhënë fund me ta

Aktorja shumë e famshme, Sharon Stone është shprehur se ndihet e lodhur nga takimet me meshkujt.

Në një intervistë për “The Drew Barrymore Show”, ajo ka treguar se të gjitha takimet që ka patur nuk kanë qenë të sinqerta dhe se nuk ia vlen të humbasë kohë me ta.

“I kam dhënë fund takimeve. Nuk dal më në takime”, është shprehur aktorja.

LEXO EDHE:  Vrasjet e dy grave brenda 24 orëve/ Hajdari: Ligjet janë pavlerë, të merren masa të rrepta

LEXO EDHE:  Covid-19 prek edhe Gjykatën e Posaçme/ Rezulton pozitiv një gjyqtar

Kujtojmsë se kohë më parë, Sharon u regjistrua në një platform online, “Bumble” ku mendonte se mund të gjente dashurinë, por adresa e saj u mbyll pasi menduan se ishte një adresë e rreme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTO-Siç nuk e keni parë asnjëherë/ Fifi shfaqet provokuese me fustanin seksi

Publikuar

-

Nga

FOTO-Siç nuk e keni parë asnjëherë/ Fifi shfaqet provokuese me fustanin seksi

Këngëtarja Filloreta Raçi, Fifi nuk iu ndahet më pozave seksi.Pas heqjes së kilogramëve të tepërt, këngëtarja po shfaqet gjithnjë e më tërheqëse në fotot e saj.

Së fundi ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me një fustan të zi shumë elegant, ku nuk ka nguruar të tregojë këmbët.

Fotoja është pëlqyer dhe është komentuar shumë në llogarinë e saj në Instagram, ku ndjekësit komplimentojnë këngëtaren për ndryshimin.

Kujtojmë se momentalisht Fifi po shijon suksesin e këngës më të fundit në bashkëpunim me këngëtarin Ermal Fejzullahu, “Përjetësi”.

LEXO EDHE:  Beteja me Covid-19/ Ardi Veliu mesazh punonjësve të policisë: Ndihem krenar për punën tuaj

LEXO EDHE:  Maqedonia ashpërson masat/ Nga e mërkura bëhet e detyrueshme mbajtja e maskave dhe dorezave në disa komuna

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Unë thashë po”/ Fjolla Morina merr propozimin për martesë nga biznesmeni

Publikuar

-

Nga

“Unë thashë po”/ Fjolla Morina merr propozimin për martesë nga biznesmeni

Këngëtarja Fjolla Morina , ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj në rrjetet sociale surprizën që ka marrë nga partneri i saj Fisnik Syla.

Në instastoryn e saj ka ndarë disa video ku shihet një tufë me trëndafila të kuq dhe të bardhë ku shkruhet shkronja e parë e emrit të saj “F”dhe një unazë martese.


Më pas ajo ka treguar se e ka pranuar propozimin duke shkruar “Unë thashë Po”. Kujtojmë se Fjolla ndodhet në arrest shtëpie pasi u gjetën armë dhe fishekë në makinën e saj.

Ajo po udhëtonte së bashku me partnerin e saj dhe një shoqërues tjetër ku u ndal nga policia.

LEXO EDHE:  Covid-19 prek edhe Gjykatën e Posaçme/ Rezulton pozitiv një gjyqtar

LEXO EDHE:  Lista e shteteve dhe rregullat që duhet të ndiqni nëse udhëtoni nga Shqipëria

Vetëm pak ditë më parë Fjolla tregoi për të gjithë se ishte në një lidhje dashurie me Fisnik Sylën një nga shoqëruesit e saj në ditën ku u arrestua, madje tregoi se së shpejti kishin në plan edhe për një martesë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE