Connect with Us

FOTO-Xhensila Myrtezaj “gdhend” tatuazhin e veçantë për të bijën

Showbizz

FOTO-Xhensila Myrtezaj “gdhend” tatuazhin e veçantë për të bijën

Publikuar

-

Xhenisla Myrtezaj, përveçesje një këngëtare shumë e suksesshme është edhe një nënë mjaft e përkushtuar.

Shpesh herë e kemi parë në postimet që ndan në rrjetet sociale teksa kujdeset për të bijën.

Këtë herë Xhensila ka realizuar një detaj shumë të veçantë që ka lidhje me të bijën.

Ajo ka bërë një tatuazh ku gdhend emrin e vajzës së saj në të dyja duart, që kur bashkohen formojnë lutjen.

Krahas fotos ajo ka cituar një nga thëniet e Biblës si lutje për të gjithë prindërit e fëmijët.

LEXO EDHE:  Shqetësohen britanikët, Mbretëresha 92-vjeçare shfaqet me shenjën e dyshimtë në dorë

“Lutja ime… ‘Të gjithë fëmijët tuaj do të mësohen nga Zoti dhe e madhe do të jetë paqja e tyre’ – Isaiah 54:13”, ka shkruar Xhensila./ CNA.al

Xhensila Myrtezaj flet për fëmijërinë e vështirë/ “E vetmja dritare e hapur ishte muzika”
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Prezantuesja që çmend futbollistët/ Njihuni me super “bishën” e fitnesit

Publikuar

-

Nga

Prezantuesja që çmend futbollistët/ Njihuni me super “bishën” e fitnesit

Ajo është një nga femrat më të kometuara dhe të famshme në rrjetet sociale. Bëhet fjalë për modelen dhe prezantuesen e sportit, Sol Perez.

Ajo ka patur shumë histori dashurie me futbollistë të famshëm ku njëri prej tyre ishte dhe sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez.

Sol numëron më shumë se 5 milionë ndjekës në rrjetet sociale ku me fotot e saj të nxehta ndez rrjetin. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Një nga modelet më “hot” të Instagramit/ Fotot më provokuese të “Swedish Bella”

Publikuar

-

Nga

Një nga modelet më “hot” të Instagramit/ Fotot më provokuese të “Swedish Bella”

Monica Huldt është një modele e cila ka arritur të fitojë zemrat e ndjekësve të saj me fotot provokuese që publikon në Instagram.

E njohur ndryshe si “Swedish Bella”, modelja nuk nguron aspak të pozojë nudo , topless, duke treguar format e saj shpërthyese.

Për më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më “hot” që mund të shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nuk i lë vend imagjinatës me format e saj/ Fotot më “bombë” të tifozes së Cristiano Ronaldos dhe Messit

Publikuar

-

Nga

Nuk i lë vend imagjinatës me format e saj/ Fotot më “bombë” të tifozes së Cristiano Ronaldos dhe Messit

Tereze Kalman, është shumë e ndjekur në rrjetet sociale ku ekspozon pothuajse gjithmonë foto nudo dhe foto që i lënë pak vend imagjinatës.

Bukuroshja ka arritur të fitojë shumë ndjekës pikërisht falë formave të saj dhe fotove tejet të nxehta. Kalman numëron rreth me mijëra ndjekës në Instagram të cilët po shtohen dita-ditës.

Kujtojmë se Tereze Kalman është tifozja super seksi e Lionel Messit dhe Cristianos Ronaldo të cilët janë futbollistët më të ndjekur dhe më të njohur në botë.

LEXO EDHE:  Romantikja dhe humoristi/ Xhensila dhe Besi urojnë njëri-tjetrin në mënyrën më origjinale

LEXO EDHE:  “Kam sakrifikuar shumë për të!” Këngëtari shqiptar heq dorë nga muzika

CNA.al ju sjell fotot më të pëlqyera dhe më seksi të modeles dhe tifozes së zjarrtë Tereze Kalman./CNA.al

LEXO TE PLOTE