Connect with Us

E lodhur nga meshkujt/ Aktorja e famshme dështon në gjetjen e partnerit online: I kam dhënë fund me ta

Showbizz

E lodhur nga meshkujt/ Aktorja e famshme dështon në gjetjen e partnerit online: I kam dhënë fund me ta

Publikuar

-

E lodhur nga meshkujt/ Aktorja e famshme dështon në gjetjen e partnerit online: I kam dhënë fund me ta

Aktorja shumë e famshme, Sharon Stone është shprehur se ndihet e lodhur nga takimet me meshkujt.

Në një intervistë për “The Drew Barrymore Show”, ajo ka treguar se të gjitha takimet që ka patur nuk kanë qenë të sinqerta dhe se nuk ia vlen të humbasë kohë me ta.

“I kam dhënë fund takimeve. Nuk dal më në takime”, është shprehur aktorja.

LEXO EDHE:  Dako: Arsimimi dhe kualifikimi, investim për të ardhmen dhe zhvillimin

Kujtojmsë se kohë më parë, Sharon u regjistrua në një platform online, “Bumble” ku mendonte se mund të gjente dashurinë, por adresa e saj u mbyll pasi menduan se ishte një adresë e rreme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTO-Fifi nuk përmbahet më/ Këngëtarja tregon më shumë seç duhet në foton e fundit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Filloreta Raçi, Fifi nuk iu ndahet më pozave seksi.Pas heqjes së kilogramëve të tepër t, këngëtarja po shfaqet gjithnjë e më tërheqëse në fotot e saj.

Së fundi ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me një fustan të zi shumë elegant, ku nuk ka nguruar të tregojë këmbët.

Fotoja është pëlqyer dhe është komentuar shumë në llogarinë e saj në Instagram, ku ndjekësit komplimentojnë këngëtaren për ndryshimin.

Kujtojmë se momentalisht Fifi po shijon suksesin e këngës më të fundit në bashkëpunim me këngëtarin Ermal Fejzullahu, “Përjetësi”.

LEXO EDHE:  “Qeveria ka dështuar”/ Basha: Shëndeti dhe ekonomia mund të bien në greminë

LEXO EDHE:  Veliaj i shkruan letër nxënësve/ “I përvishet” Ina Zhupa: Propaganda nuk e fsheh dot dështimin

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Unë thashë po”/ Fjolla Morina merr propozimin për martesë nga biznesmeni

Publikuar

-

Nga

“Unë thashë po”/ Fjolla Morina merr propozimin për martesë nga biznesmeni

Këngëtarja Fjolla Morina , ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj në rrjetet sociale surprizën që ka marrë nga partneri i saj Fisnik Syla.

Në instastoryn e saj ka ndarë disa video ku shihet një tufë me trëndafila të kuq dhe të bardhë ku shkruhet shkronja e parë e emrit të saj “F”dhe një unazë martese.


Më pas ajo ka treguar se e ka pranuar propozimin duke shkruar “Unë thashë Po”. Kujtojmë se Fjolla ndodhet në arrest shtëpie pasi u gjetën armë dhe fishekë në makinën e saj.

Ajo po udhëtonte së bashku me partnerin e saj dhe një shoqërues tjetër ku u ndal nga policia.

LEXO EDHE:  Ekskluzive/ Blushi takime në Lezhë për lëvizjen e re

LEXO EDHE:  “Dështim i hapjes së negociatave”/ Shehu tregon shkakun thelbësor

Vetëm pak ditë më parë Fjolla tregoi për të gjithë se ishte në një lidhje dashurie me Fisnik Sylën një nga shoqëruesit e saj në ditën ku u arrestua, madje tregoi se së shpejti kishin në plan edhe për një martesë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTO-Xhensila Myrtezaj “gdhend” tatuazhin e veçantë për të bijën

Publikuar

-

Nga

Xhenisla Myrtezaj, përveçesje një këngëtare shumë e suksesshme është edhe një nënë mjaft e përkushtuar.

Shpesh herë e kemi parë në postimet që ndan në rrjetet sociale teksa kujdeset për të bijën.

Këtë herë Xhensila ka realizuar një detaj shumë të veçantë që ka lidhje me të bijën.

Ajo ka bërë një tatuazh ku gdhend emrin e vajzës së saj në të dyja duart, që kur bashkohen formojnë lutjen.

LEXO EDHE:  “Nuk premtoj mrekullira”/ Basha tregon planin për të shpëtuar vendin

LEXO EDHE:  Foto+18/Ria Antoniou ‘çmend’ meshkujt në kalendarin e 2019-ës

Krahas fotos ajo ka cituar një nga thëniet e Biblës si lutje për të gjithë prindërit e fëmijët.

“Lutja ime… ‘Të gjithë fëmijët tuaj do të mësohen nga Zoti dhe e madhe do të jetë paqja e tyre’ – Isaiah 54:13”, ka shkruar Xhensila./ CNA.al

LEXO TE PLOTE