“Më ndoqën nga pas”/ Zbardhen të tjera detaje nga sulmi, dëshmia e biznesmenit që denoncoi Blushin

Të tjera detaje kanë dalë në dritë, në lidhje me denoncimin e bërë nga biznesmeni A.Dh., i cili pretendon se mbrëmjen e djeshme është sulmuar nga persona të maskuar, në hyrje të pallatit ku banonte. “Dy persona të panjohur më kanë ndjekur në hyrje të pallatit ku banoj dhe u shpëtova atyre, pasi u futa … Continue reading “Më ndoqën nga pas”/ Zbardhen të tjera detaje nga sulmi, dëshmia e biznesmenit që denoncoi Blushin