Connect with Us

“Ku e ke barkun?”/ 5 muajshe shtatzënë, Afërdita Dreshaj po çmend ndjekësit me format

Showbizz

“Ku e ke barkun?”/ 5 muajshe shtatzënë, Afërdita Dreshaj po çmend ndjekësit me format

Publikuar

-

“Ku e ke barkun?”/ 5 muajshe shtatzënë, Afërdita Dreshaj po çmend ndjekësit me format

Vetëm pak ditë më parë, Afërdita Dreshaj zbuloi se ishte në pritje të ëmbël dhe se së shpejti ajo dhe bashkëshorti i saj do të bëhen me një djalë.

Këngëtarja është në muajin e pestë të shtatzënisë dhe vëmendjen po e merr fiziku i saj, i cili duket shumë në formë.

Pas publikimit të fotos, komentet kanë vërshuar nga ndjekësit të cilët kanë vetëm një pyetje: “Ku është barku i rrumbullakosur”?

LEXO EDHE:  Baba për herë të parë: “Djali më ka ndryshuar si njeri, madje kam bërë edhe një tatuazh për të”

Por duhet të dimë se asnjë shtatzëni nuk është e njëjtë me një tjetër, ndaj do ta shohim shpejt edhe barkun e saj të rrumbullakosur.

Afërdita po planifikon të bëjë lindje natyrale dhe ka treguar se deri më sot nuk e ka ndalur palestrën për shkak të shtatzënisë, sigurisht me miratimin e mjekut./ CNA.al

“Mezi po e presim të voglin tonë”/ Afërdita Dreshaj ndan emocionet e para të shtatzënisë
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Çmendet” Arjan Konomi/ Shihni cfarë ju bën vajzave të Përputhen

Publikuar

-

Nga

“Dil te semafori”/ Arjan Konomi ‘shpërthen’ ndaj Armandos: Turp të kesh, do kërkoj që të zhdukesh nga këtu

Arjan Konomi është një prej personazheve më të pëlqyer nga publiku në programin Përputhen.

Së fundmi ata po zhvillojnë një tur në qyete të ndryshme të Shqipërisë.

Nga atje Arjani duket një tjetër njëri, në një video të postuar në rrjetet sociale duket teksa po hap shishet e shampanjël nga ku lag gocat e Përputhen.

LEXO EDHE:  Conchita nuk e kishte imagjinuar fitoren e Eurovizionit/ Synon aktrimin në të ardhmen

LEXO EDHE:  Sherri me Taynan, flet këngëtarja e njohur: Ju tregoj të vërtetën! M’u lutën që t’i fshija postimet kundër saj

Duket se grupi ka kaluar një mbrëmje vërtet për tu mbajtur mend, pasi të njëjtën gjë ka bërë edhe moderatorja e programit Olsa Muhameti./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Sa ke tortën ke fatin”/ Arjani “thumbon” Mevlanin për Ledjanën

Publikuar

-

Nga

Janë bashkë apo jo?/ Arjan Konomi zbulon të vërtetën e marrëdhënies së Ledjanës dhe Mevlanit

Arjan Konomi është pëlqyer shumë nga publiku si opinionist i programit Përputhen. Mevlani gjithashtu ka qenë një ndër konkurentët më të komentuar të këtij edicioni.

Pas përfundimit të programit konkurentët kanë nisur ture në vende të ndryshme. Ditën e djeshme ata kanë qenë në Ulqin.

Në ditën e ditëlindjes së tij Mevlani ka zgjedhur ta festojë me “përputhen”. Gjatë darkës stafi i ka bërë një ëmbëlsirë të vogël sa për ti fryrë qirinjëve.

LEXO EDHE:  Conchita nuk e kishte imagjinuar fitoren e Eurovizionit/ Synon aktrimin në të ardhmen

LEXO EDHE:  Conchita nuk e kishte imagjinuar fitoren e Eurovizionit/ Synon aktrimin në të ardhmen

Arjani nuk I lë shakatë edhe në këto raste ku i thotë Mevlanit se kjo torta është sa fati që ai ka. Duke hedhur këtu edhe kunja Ledjanës me të cilën Mevlani ka pasur një lidhje dashurie.

Mevlani dhe gjithë të tjerët e kalojnë me sportivitet situatën duke krijuar të qeshura./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Fansat e presin me urime dhe tortë/ Ja e papritura që i ndodhi Mevlanit në Ulqin

Publikuar

-

Nga

Feston sot 30 vjetorin/ Ja surpriza që Përputhen i bën Mevlanit për ditëlindje

Mevlan Shaba është një ndër konkurentët  më të pëlqyer dhe komentuar të Përputhen. Ai është diskutuar për shumë për mardhënien e tij me vajzat Brenda në program.

Ditën e djeshme Mevlani festoi 34 vjetorin e tij, por grupi ka qenë në tur në Ulqin ku edhe kanë festuar ditëlindjen e tij.

Fasnat e Ulqinit e kanë pritur duke i kënduar këngën e ditëlindjen edhe me tortë gjithashtu. Mirëpo jo çdo gjë ka shkuar si duhet, pasi kanë përfunduar së kënduari fansat ja hedhin tortën në ftyrë atij.

LEXO EDHE:  Sherri me Taynan, flet këngëtarja e njohur: Ju tregoj të vërtetën! M’u lutën që t’i fshija postimet kundër saj

LEXO EDHE:  Sherri me Taynan, flet këngëtarja e njohur: Ju tregoj të vërtetën! M’u lutën që t’i fshija postimet kundër saj

Mevlani e kaloi duke qeshur dhe duke marrë çdo gjë lehtë./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE