Connect with Us

“Jam e çmendur, më mungon jeta s*ksuale”/ Cardi B shpjegon arsyen e rikthimit me Offset

Showbizz

“Jam e çmendur, më mungon jeta s*ksuale”/ Cardi B shpjegon arsyen e rikthimit me Offset

Publikuar

-

Cardi B dhe Offset janë rikthyer bashkë. Pak ditë më parë, u tha se rikthimi i tyre ishte vetëm çështje kohe, por duket se çifti s’ka pritur gjatë për të qenë pranë njëri-tjetrit. Ribashkimi erdhi thuajse 1 muaj pasi reperja konfirmoi divorcin prej Offset.

Në një video LIVE në Instagram, ajo shpjegoi arsyen përse vendosi të pajtohej me bashkëshortin në festën e 28 vjetorit të lindjes, që u zhvilluan në Las Vegas.
Reperja pranoi hapur se i mungonte ai, jeta seksuale me të, prandaj vendosi t’i japë një shans të tretë martesës së tyre.

“Unë jam e çmendur, ju e dini. Kështu jemi ne dhe kjo është midis meje dhe partnerit tim. Prandaj kur njerëzit fillojnë dhe thonë se po e bëj për vëmendje, e kanë gabim. Jo, jam thjesht e çmendur. Një ditë jam e lumtur, ditën tjetër marr një vendim tjetër, e ndërsa tjetrën më merr malli për të. Eshtë shumë e vështirë të mos flasësh me shokun tënd të ngushtë. Ne të dy jemi dy të rinj të çmendur që u martuan herët. Nuk jemi shumë ndryshe nga ju të gjithë! Jemi njësoj, por pak më shumë publik.- u shpreh Cardi gjatë një Live në Instagram.

LEXO EDHE:  Lundrimi i fëmijëve në internet/ UNICEF jep alarmin

Cardi B dhe Offset janë prindër të një vajzë 2-vjeçare të quajtur Kulture./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Më bie të fikët menjëherë”/ Fifi rrëfen për luftën me depresionin

Publikuar

-

Nga

#cnanews #cnalajme #citynews #citynewslajme #cna.al #lajmecna #lajme #politikecna #cnapolitike #cnaeditorial #cnashowbizz #showbizcna #cnaopinion #opinioncna

Filloreta Raçi, e njohur për publikun me emrin Fifi, është një nga personazhet më të komentuar në Big Brother Vip.

Gjatë kësaj në periudhe Fifi ka rrëfyer detaje rreth jetës së saj që me parë nuk i kishim dëgjuar për këngëtaren.

Ajo ka treguar se për një periudhë të gjatë kohe ka vujatur nga depresioni dhe ankthi.

Sot këngëtarja ka treguar se nuk i përballon dot emocionet e forta sidomos kur bëhet nervoze apo stresohet.’Trupi im nuk i përballon dot emocionet e forta, sidomos stresin dhe frikën. Më bien të fikët menjëherë, episodi i parë ka ndodhur në vitin 2015 kur unë isha pjesëmarrëse në nje festival. Dhe që atëherë vazhdoi disa herë rresht. Ishte shumë e vështirë, të gjithë më thoshin që unë nuk do t’ja dilja dot në muzikë’’, tha Fifi.

LEXO EDHE:  Fotoja që po ngre dyshimet/ Mozzik dhe Loredana rikthehen sërish bashkë?

LEXO EDHE:  Lushnje, mbytet aksidentalisht ne rezervuar 8-vjeçari

Ajo rrëfue se përdorimi i ilacçeve për të mposhtur ankthin dhe depresionin i jepnin shumë efekte anësore.

‘’Nisa të përdorja ilaçe por më dhanë shumë efekte anësore. Nisa të shihja halucinacione dhe të dëmtoja dhe vetën prej tyre. Lëndoja veten me çfarë të gjeja në shtëpi’’, tha Fifi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Sherri i inskenuar nga Monika dhe Fifi/ “Kafshëri, kopësht zoologjik”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Një ditë më parë, Fifi dhe Monika zbuluan për banorët se sherri i ndodhur mes tyre ishte një lojë.

Pas situatës së agravuar mes Fifit dhe Semit, ku kjo e fundit kaloi një mrizë paniku, banorët e tjerë kanë shpërthyer drejt Monikës dhe Fifit, duke iu thënë që kjo nuk është një lojë por një kafshëri.

Në dhomën e rrëfimit, Donaldi është shprehur se kjo nuk është aspak normale.

LEXO EDHE:  6 biseda mes prindërve dhe fëmijëve të tyre që do t’iu shkrijnë së qeshuri

LEXO EDHE:  Fotoja që po ngre dyshimet/ Mozzik dhe Loredana rikthehen sërish bashkë?Tallin b*thën me të gjithë”, është shprehur Donaldi.

Unë Fifin se njoh fare, e adhuroj, është një goc që ka një botë, falet psikopatia e saj”, ka thënë Monika.

Kjo nuk është normale, kalohet në personale, kjo është kafshëri. Kopësht zoologjik”, është shprehur Donaldi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Akuza ndaj produksionit/ Paralajmërimi i fortë i Big Brother për një prej banorëve Vip

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Big Brother ka paralajmëruar një prej banorëve të shtëpisë, Ardit Çunin se nëse vijon të thyejë rregullat dhe të akuzojë padrejtësisht Big Brother dhe produksionin do të skualifikohet nga loja.

Përveç kësaj, nëse do të vazhdojë me akuza, do të ndërmarrë në mënyrë ligjore të cilat janë në dijeni në kontratën që ke nënshkruar para se të hyje.

Ardit, më shumë se një herë brenda shtëpisë ke thyer një ngarregullat e programit duke e akuzuar padrejtësisht Big Brother dhe produksionin për manipulime, keqinterpretime dhe nxitje dhe parregullsi në lidhje me situata të ndryshme në shtëpi. Ke cënuar kështu jo vetëm imazhin dhe punën e palodhur të qindra personave por ke shënjestruar konkurrentë  të tjerë duke qenë edhe vetë në lojë me ta.Sipas pikës 6.4 të rregullores, ky është paralajmërimi i fundit që ti merr në lidhje me akuzat ndaj punës së Big Brother. Nëse do të vazhdosh qoftë edhe një herë tjetër të thyesh këtë rregull Big Brother do të marrë masa të menjëhershme dhe do të skualifikohesh nga loja. Pas kësaj Big Brother do të ndërmarrë veprime ligjore të cilat janë në dijeni në kontratën që ke nënshkruar para se të hyje.

Gjithashtu ju rikujtojmë të gjithëve se çfarë thuhet në dhomën e rrëfimit duhet të mbetet aty. Është në mënyrë absolute e ndaluar që të komentoni në shtëpi atë që thuhet në dhomën e rrëfimit. Ky është një tjetër rregull që duhet ta keni shumë kujdes”, ishte komunikimi i Big Brother për Arditin dhe banorët e tjerë që do të thyejnë rregullat./ CNA.al

LEXO TE PLOTE