“Inceneratorët, vjedhja e shekullit”/ Basha tregon detajet skandaloze të aferës korruptive

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha është ndalur sërish sot tek denoncimi i aferës korruptive të koncesionit të inceneratorëve në Shqipëri, të cilin e ka cilësuar si vjedhja e shekullit. “Vjedhja e shekullit, inceneratorët kanë qënë në qendër të vëmendjes së opozitës dhe disa mediave. Por, çfarë tregon ky megakorrupsion? I ka dhënë dhjetëra milinë … Continue reading “Inceneratorët, vjedhja e shekullit”/ Basha tregon detajet skandaloze të aferës korruptive