Connect with Us

Fotoja e saj nudo bëri xhiron në rrjet/ Zbulohet me kë ishte në shtrat këngëtarja

Showbizz

Fotoja e saj nudo bëri xhiron në rrjet/ Zbulohet me kë ishte në shtrat këngëtarja

Publikuar

-

/
Fotoja e saj nudo bëri xhiron në rrjet/ Zbulohet me kë ishte në shtrat këngëtarja

Pak ditë më parë në të gjitha rrjetet sociale u shfaq fotoja nudo e reperes Cardi B. Ajo ishte në shtrat së bashku me partnerin e saj Offset kur postoi aksidentalisht foton.

Reperja e hitit “WAP” e bëri të ditur këtë gjë të mërkurën, derisa ishte në një lidhje live në Instagram.Ajo tha se po bisedonte me Offset dhe i tha: “Po ndihem sikur po bëj fotografi dhe pastaj shtyp butonin dhe e shoh se po ngarkohet dhe them O Zoti im, fotografia po ngarkohet”.

LEXO EDHE:  FOTOLAJM/ “Po vjen në shtëpi”, Grent Halili bëhet gati për titullin

Offset më pastaj i tha asaj se fotografia është postuar në Instagram dhe atë më pas e kapi paniku kur e kuptoi se bota e kishte parë imazhin topless.“Në kohën kur unë ndeza telefonin tim dhe e fshiva atë, të gjithë dhe nënat e tyre e panë. Ajo ishte kudo në internet”, shpjegoi reperja, e cila ka bashkëpunuar edhe me Jennifer Lopez dhe Megan The Stallion./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Unë i rrotulloj këta këtu”/ Iliri bën deklaratën e papritur për banorët e “Big Brother Vip”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Iliri është një nga konkurentët e “Big Brother vip”, ndër më të komentuar të momentit.Kujtojmë se Iliri është një konkurent shumë strateg dhe e kemi parë në situata të ndryshme, duke nisur që nga të pathënat e jetës së tij si tradhëtia, k apërlotur me takimin me bashkëshorten apo telefonatën me vajzën në Itali.Së fundi gjatë një bisede me banoren më të re Big Mama ai ka lënë të nënkutuar se e di shumë mirë se është një konkurent i fortë.
Këngëtarja e ka cilësuar si “piper djegës”, referuar lojës së tij. Dhe, deklarata e radhës e Ilirit ndaj banorëve të tjerë ishte me të vërtetë shumw e guximshme: “Unë i rrotulloj këta këtu”- u shpreh Iliri.
Mbetet të shohim si do reagojnë banorët e tjerë kur të dëgjojnë këtë deklaratë të balerinit./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTO- Më e bukur se kurrë/ Marina Vjollca kthehet në ekran

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Kanë kaluar shumë pak ditë që kur Marina Vjollca lindi vjazën Marget, e megjithatë moderatorja ka vendosur të rikthehet në punë.

Marina ka postuar disa foto ku duket e veshur me një fustan shumë elegant ngjyrë bezhë dhe e kuruar deri në detaj me një make-up shumë profesional.Marina, si gjithmon mahnit me pamjen e saj dhe si duket vijon të ketë linjat perfekte trupore edhe pasi solli në jetë vajzë e saj.

LEXO EDHE:  Supermodelja e papërmbajtshme ruse/ Fotot më fantastike të Anastasia Kvitko

LEXO EDHE:  FOTOLAJM/ “Po vjen në shtëpi”, Grent Halili bëhet gati për titullin

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Duam një përballje 4 minuta me Donaldin”/ Ish-konkurenti i “Përputhen” ironizon hapur Bora Zemanin

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Bora Zemani ka postuar një foto të re në Instagram ku duket me look-un e sotëm në “Përputhen Prime”.

Ajo duket e veshur me një fustan të shkurtër shumë elegant me nje make-up shumë profesionist.

Fotot janë komentuar pafund nga ana e ndjekësve të Borës.Por komenti që tërhoqi vëmendje ishte ai i ish konkurrentit të Përputhen që bëri edhe ai bujë të madhe në rrjet me historinë e dhunës ndaj Alvisës, Hysenit, i cili i kërkoi Borës një përballje 4 minuta me Donaldin.

LEXO EDHE:  FOTOLAJM/ “Po vjen në shtëpi”, Grent Halili bëhet gati për titullin

LEXO EDHE:  Mami më seksi e rrjeteve sociale/ Kjo është modelja që do t’iu marrë mendjen me fotot e saj

Duam një përballje 4 minuta me Donaldin”, shkroi Hyseni tek fotoja e Borës./CNA.al

LEXO TE PLOTE