CNA denoncoi skandalin me inceneratorët/ Basha thirrje SPAK: Justifikoni ekzistencën tuaj

Kreu i PD, Lulzim Basha ka ngritur tonet lidhur me aferën korruptive të inceneratorëve të denoncuar prej kohësh nga CNA.al. CNA.al ka denoncuar një dosje të plotë investigative në lidhje me aferën korruptive të inceneratorëve. Gjatë fjalës së tij, Basha theksoi se vetëm një media ka pasur guximin ta publikojë dhe të tregojë të vërtetën … Continue reading CNA denoncoi skandalin me inceneratorët/ Basha thirrje SPAK: Justifikoni ekzistencën tuaj