Connect with Us

Historia e flirtit të politikanit me modelen/ Përballen live në emision: Ishim bashkë për 7 orë, u çarmatosa komplet

Showbizz

Historia e flirtit të politikanit me modelen/ Përballen live në emision: Ishim bashkë për 7 orë, u çarmatosa komplet

Publikuar

-

Historia e flirtit të politikanit me modelen/ Përballen live në emision: Ishim bashkë për 7 orë, u çarmatosa komplet

Vittorio Sgarbi është një personazh i njohur në Itali, si kritik arti po ashtu edhe si politikan. Së fundmi ai ka pasur një përballje direkte në emisionin “Non è la d’Urso” me modelen Franceska Pepe, me të cilën është raportuar se ka pasur një flirt. Ata u njohën bashkë në një event në Sanremo dhe e kanë kaluar natën bashkë. Fillimisht modelja Pepe e ka pranuar këtë flirt, ndërsa ka folur për mediat italiane.

“Ishim në Sanremo bashkë, në një event. Një gazetar pyeti Sgarbin, sa e bukur, e fejuara jote është kjo vajzë? Sgarbi u përgjigj, do të doja që të ishte, por megjithatë, po, është e fejuara ime”, tregon Pepe, sipas së cilës, flirti mes tyre zgjati për 7 orë. “Isha në një inagurim në Sanremo dhe duhet të them se nuk kam pasur kurrë një ndenjë të tillë dashurie kaq të mënjehershme. Mu prezantua një femër e bukur dhe u çarmatosa komplet. Një rrufe në qiell të pastër, që zgjati deri në 6 të mëngjesit”, ka treguar Sgarbi nga ana tjetër. Por tani Pepe e mohon të ketë ndodhur gjë mes tyre dhe mes modeles dhe Sgarbit ka pasur një përballje live, për historinë e flirtit.

LEXO EDHE:  “Kopja e Anës”/ Rrjeti “shpërthen” në komente, ja si pritet Ritvana e Përputhen nga ndjekësit

“Ke qenë me mua në një tualet për më shumë se çerek ore, kemi një dëshmitar. Përse do të zihesh me mua? Ishe me mua për 7 orë atë natë. Nuk mund ta mohosh që ke qenë në një dhomë me mua dhe ajo që ndodhi e dimë vetëm unë dhe ti dhe nuk më intereson ajo që tani ti do apo nuk do”, ka thënë Sgarbi. “Ti në fakt je zemëruar me mua, sepse nuk bëmë gjë”, i drejtohet modelja Sgarbit. “Nuk jam i zemëruar, përkundrazi. Të mos ishte për mua, s’do ishte bërë e njohur dhe s’do të ftonin në Grande Fratello”, iu përgjigj Sgarbi./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

FOTOT- Konkurenti i “Përputhen” përfshihet në një aksident

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Ditën e djeshme është bërë një aksident në zonën e Don Boskos në Tiranë, ku është përfshirë edhe Atdheu, ish konkurenti i “Përputhen”.  Mësohet se makina e tij tip audi u godit nga një makinë tjetër aksidentalisht.

Nga fotot e siguruara nga “NewsBomb” duket që makina i përket Atdheut dhe është pranë njerëzve pasi ka dalë nga makina.

LEXO EDHE:  Përballja me koronavirusin/ Trump kritikon kreun e OBSH-së

LEXO EDHE:  Mbesa e ish presidentit në Big Brother Vip/ “Kam ardhur të gjej dashurinë”Fatmirësisht nuk ka të lënduar por vetëm dëme materiale./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pranë të dashurit me dekoltenë e hapur/ Tea Trifoni nuk i lë vend imagjinatës

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Pas ndarjes nga Bearti, Tea Trifoni ish konkurentja e “Përputhen” ka nisur një lidhje dashurie më një djalë të cilin nuk dëshiron ende ta bëj publik. Gjithësesi, duke qenë se ata kalojnë shumë kohë bashkë në rrjet qarkullojnë disa foto të tyre bashkë.

Faqja “Vipat e Bllokut” ka siguruar një foto ka duket Tea me të dashurin e saj. Ajo është veshur me një kanatjere shumë të hapur tek pjesa e dekoltesë.

LEXO EDHE:  Atdheu zgjodhi Sarën/ Antonela e lumtur në shoqërinë e ish konkurrentit

LEXO EDHE:  Sot starton show më i ri i humorit/ “Kosherja” me Bes Kallakun dhe Jona Spahiun do na shoqërojë gjatëKujtojmë se Tea doli çift me Andin, ish konkurent në “Përputhen edhe ai, nga programi. Por me von u zbulua skandali se në fakt ajo ishte në një lidhje dashurie me Beartin, ndërsa Andi nga ana tjetër me Melisën./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Shiu sjell në humor banorët e Big Brother/ Japin koncert duke mbrojtur filxhanin e kafes

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Donald Veshaj, Filloreta Raçi, Sabian Medini, Semi Jaupaj kanë dhënë show në Big Brother, teksa mbrojnë filxhanin e kafes nga shiu.

Atmosfera është ndezur dhe këngëtarët dëgjohen duke kënduar dhe kërcyer nën ritmet e këngëve shqiptare.

Sfida e javës për ta është të mbushin një filxhan gjigant, i cili mban të shënuar përqindjen e buxhetit që do të kenë për javën e ardhshme.

LEXO EDHE:  “Kopja e Anës”/ Rrjeti “shpërthen” në komente, ja si pritet Ritvana e Përputhen nga ndjekësit

LEXO EDHE:  Mbesa e ish presidentit në Big Brother Vip/ “Kam ardhur të gjej dashurinë”

Në shtëpi kanë nisur debatet e para, hatërmbetjet dhe inatet mes tyre. Por në horizont mund të ketë dhe histori dashurie./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE