Connect with Us

“Nuk më intereson nëse nuk iu pëlqen”/ Loredana sapo pranoi se do të jetë gjithnjë pranë Mozzik

Showbizz

“Nuk më intereson nëse nuk iu pëlqen”/ Loredana sapo pranoi se do të jetë gjithnjë pranë Mozzik

Publikuar

-

“Nuk më intereson nëse nuk iu pëlqen”/ Loredana sapo pranoi se do të jetë gjithnjë pranë Mozzik

Historia e Loredana Zefit dhe Mozzik është kthyer në qendër të vëmednjes sërish pasi dyshja u kapën mat në një dyqan në Gjermani. Menjëherë nisën aludimet se Loredana dhe Mozzik janë rikthyer sërish bashkë pas pothuajse një vit të ndarë.

Së fundi Loredana ka vizituar dhe Kosovën dhe në rrjetet sociale qarkulluan foto ku shihej se Mozzik e kishte pritur reperen në aeroport.

Së fundmi, një postim i Loredanës në Instastory ka marrë vëmendjen, pasi ka shpërndarë deklaratën e Cardi B, që shprehet se do jetë gjithnjë pranë Offset pavarësisht se ç’ndodh.

“Nuk më intereson nëse nuk ju pëlqen. Nuk flas me të, por kjo nuk do të thotë se ju keni të drejtë të tregoni mungesë respekti ndaj babait të vajzës sime. Nëse ai vdes, ose i ndodh diçka nuk do e rrisësh ti fëmijën tim dhe nuk kujdesesh ti për të”, shkruhet në post./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Tha se ishte e zhgënjyer nga Mevlani/ Aristela nuk i “ndahet” asnjë moment ish konkurrentit

Publikuar

-

Nga

Aristela Leka, pak kohë më parë në një intervistë me Antonelën në Top Arena, rrëfeu se Mevlani ishte konkurrenti që e kishte zhgënjyer pasi kishte disa gjëra ndryshe nga se shfaqej në ekra.

Por pas kësaj deklarate duket se ish konkurrentja ka ndrysuar mendim pasi së fundi po e shohim shpesh në shqoërinë e ish konkurrnetit.

LEXO EDHE:  Rikthehet P Diddy/ Nga Londra në New York

LEXO EDHE:  Rikthehet P Diddy/ Nga Londra në New York

Së fundi dyshja kanë publikuar foto dhe video ku shihen në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Nuk e dimë nëse Mevlani dhe Aristela po planifikojnë ndonjë projekt bashkë apo po ndodh diçka mes tyre.

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Çfarë po ndodh?/ Vëllai i nxjerr Mevlanit foton me Antonelën

Publikuar

-

Nga

Antonela dhe Mevlani janë përfolur shumë shpesh për një lidhje dashurie, pas ndarjes së këtij të fundit nga Ledjana.

Ledjana në një prej intervistave të saj u shpreh se një nga shkaqet e ndarjes ishte shoqëria dhe kontaktet që ende mbante me Antonelën.

Së fundi, vëllai i Mevlanit Artani ka publikuar një foto të Mevalnit dhe Antonelës dhe e shoqëron postin me një shkrim : Dhe thoni pastaj që s’iu kam nxjerrë mirë.

LEXO EDHE:  Tentuan të hynin në shtëpinë e tij/ Justin Bieber shpërthen ndaj fansave: Ky nuk është hotel

Kjo tregon se Antonela ka një marrëdhënie të mirë jo vetëm me Mevlanin por edhe me vëllain e tij.

LEXO EDHE:  Rikthehen Destiny’s Child

Nuk e dimë nëse dyshja janë vetëm miq të mirë apo ka diçka më shumë mes tyre, por kujtojmë se pak ditë më parë në një intervistë sqaroi se Antonelën nuk e sheh dot më shumë se një shoqe./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Festoi dy herë ditëlindjen/ Antonela e Përputhen jep sqarimin e shumëkërkuar

Publikuar

-

Nga

Festoi dy herë ditëlindjen/ Antonela e Përputhen jep sqarimin e shumëkërkuar

Antonela Berishaj është një nga ish konkurrentet më të komentuara të Përputhen. Gjatë gjithë rrugëtimit në Përputhen Antonela shpesh përmdnet faktin se ishte shenja e binjakëve në horoskop.

Duke qenë se ajo e fstoi ditëlindjen e saj para pak ditësh të gjithë nisën të aludonin se Antonela mund të kishte gënjyer për ditëlindjen e saj.

Por së fundi ajo ka publikuar disa foto në rrjetet sociale ku dhe sqaron se ditëlindja e saj ishte me datë 13 Qershor, kur ishte pjesë e emisionit Top Arena dhe duke qenë se për shkak të angazhimeve nuk mund të festonte si duhej ditëlindjen e saj, vendosi ta shtynte për në një moment tjetër.

Momenti i sqarimit të shumë kërkuar 😁

Jam binjak, ditëlindja ishte me 13 qershor por duke qenë se isha në Top Arena çdo ditë live nuk kisha mundësi ta festoja. Momenti i duhur dhe pa angazhime ishte tani. Mos u zhgënjeni s’jam luan 😆”, shkruan Antonela./ CNA.al

LEXO TE PLOTE