Connect with Us

Nuk do të ketë më shumë se dy fëmijë/ Gjiko tregon arsyen e këtij vendimi

Showbizz

Nuk do të ketë më shumë se dy fëmijë/ Gjiko tregon arsyen e këtij vendimi

Publikuar

-

Nuk do të ketë më shumë se dy fëmijë/ Gjiko tregon arsyen e këtij vendimi

Gjiko është një nga reperët më të pëlqyer dhe të suksesshëm të momentit. Së fundi , reperi dhe bashkëshortja e tij, Elita Rudi zbuluan se së shpejti do të bëhen prindër për herë të dytë dhe janë në pritje të një vajze.

Të ftuar tek emisioni i Aludin Hamitit, Gjiko ka treguar se nuk do të ketë më shumë se dy fëmijë duke zbuluar dhe arsyen pse.

Më tej i pyetur se sa fëmijë dëshiron të ketë, Gjiko ka pohuar: “Nuk e di për familjen e madhe. Si të jetë e shkruar. Unë duke e ditur që jemi në një shtet jo shumë të qëndrueshëm, më mirë rrit dy fëmijë si duhet, se sa rrit 5 dhe të pestë nga pak, pavarësisht se thonë se secili ka fatin e vetë, por e shohim se dimë. Unë për vete si prind jam shumë i plotësuar me një djalë dhe vajzë, por më tutje e shohim”./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

FOTO-WOW-Me flokët e prera shkurt/ Xhensila Myrtezaj mahnit me pamjen e re

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Xhensila Myrtezaj është një nga këngëtaret më të dashura dhe të njohura të showbizit shqiptar.

Pas hitit me reperin Lumi B, duket se këngëtarja ka përgatitur një tjetër surprizë për fansat e saj.

Së fundi ajo ka publikuar disa foto në rrjetet sociale, ku ka mahnitur të gjithë ndjekësit me pamjen e re.

LEXO EDHE:  Kaq e veçantë!/ Elita Rudi dhe Gjiko tregojnë ftesat e dasmës

LEXO EDHE:  Etilda Gjonaj inspektim blic në burgun e Fushë-Krujës/ Zbulohet arsyejaE mbuluar me gurë të shëndritshëm në pjesën e sipërme, me flokët e prera shkurt, Xhensila duket shumë ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim.

“Durim”, shkruan ajo krahas fotos, duke nënkuptuar se një projekt është rrugës./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Prej muajsh të ndarë/ A mendon më Ledjana për Mevlanin?

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Edhe pse tashmë u bënë kohë që janë ndarë, fansat nuk reshtin së pyeturi Ledjanën në lidhje me Mevlanin. Së fundi Ledjana ka realizuar një bisedë virtuale me ndjekësit, ku një prej tyre e pyet nëse mendon për Mevlanin.

Ledjana është shprehur se nga mëngjesi deri në darkë është aktive me punë dhe nuk ka kohë të mendojë për askënd.Ajo shton se ka shumë persona që i ka larg për momentin dhe nuk di se kë të mendojë më përpara.

LEXO EDHE:  Melissa Satta, projekte dhe një fëmijë të dytë në 2018-n?

LEXO EDHE:  FOTO-A jam e …/ Fjolla Morina zbulon arsyen për të cilën zihet më shumë me partnerin

Unë nga mëngjesi deri në darkë e aktivizoj veten me punë dhe angazhime në mënyrë që të mos kem kohë për të menduar për askënd. Hmmm nëse do të ishte si thua ti fatkeqësisht të gjithë personat që i dua ikam larg për momentin. Ndaj se di kë të mendoj më përpara”, shkruan Ledjana./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Moderatorja shqiptare e thotë publikisht/ “Me këtë futbollist do të dilja në një darkë romantike”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Viola Spiro është një nga moderatoret e sportit më seksi dhe të komentuara. E ftuar tek “Rudina”, Spiro është bërë pjesë e një loje ku duhej t’i përgjigjej një pyetje.

E pyteur se me cilin futbollist dotë pranonte të dilte në një darkë romatike, ose e ka pranuar një të tillë, moderatorja e tha hapur.LEXO EDHE:  Melissa Satta, projekte dhe një fëmijë të dytë në 2018-n?

LEXO EDHE:  3 arsye pse duhet të pini kafe

Cristiano Ronaldon do e pranoja, do doja pafund”, kështu Spiro tregoi se ylli portugez është një nga futbollistët e saj më të pëlqyer./ CNA.al

LEXO TE PLOTE