Connect with Us

“Miss bum bum”/ Njihuni me modelen që i vë flakën rrjetit me fotot “bombë”

Showbizz

“Miss bum bum”/ Njihuni me modelen që i vë flakën rrjetit me fotot “bombë”

Publikuar

-

Boom Boom- Modelja e fitnesit "tërbon" meshkujt me format e saj

Ajo u bë e njohur pas kompeticionit të “Miss Bum Bum” në Brazil ku fitoi çmimin e parë si vajza me të pasmet më të mëdha në botë.

Suzy Cortez e njohur gjithashtu si tiozja seksi e Lionel Messit dhe skuadrës së Barcelonës, po çmend rrjetet sociale me fotot e postuar së fundmi, në mbështetje të skuadrës të saj, për Kupën e Amerikës.

LEXO EDHE:  WOW- Irina Shayk “çmend” rrjetin/ Pozon tërësisht e zhveshur për Vogue

Së fundmi në disa foto të sajat shfaqet e veshur me të brendshme, ku në shpinë shkruhet emri i saj dhe sigurisht që ka fituar pëlqimin e 1.9 milionë ndjekësve në rrjetin social “Instagram”.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Ti shitesh për 5 mijë lekë”/ Ndjekësit acarohen keq me Jurgenin: “Turp, je injorant, mashkull i dobët”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Përputhen” një situatë aspak e këndshme ka ndodhur mes Mikelës dhe Jurgenit.

Ky i fundit ka ofenduar Mikelën duke i thënë se nuk merret me atë sepse ajo është femër që shitet për 5 mijë lek.

Mikela u acarua shumë, madje shkoi përballë tij.

E gjithë situate u komentua edhe nga të pranishmit të cilët ja bënë të ditur Jurgenit që bëri shumë gabim me mënyrën e të shprehurit.

LEXO EDHE:  Modelja më e vjetër në industrinë e modës

LEXO EDHE:  Vajza e ish deputetes ndez rrjetin/ Publikon videon teksa tregon linjat perfekteSi duket edhe publiku i është kthyer kundër Jurgenit dhe komentet kanë vërshuar në rrjetet sociale.

O Jurgen o injorant mashkull më kot qe vetem ofendon duhet te hiqet nga programi”, është shprehur njëri nga komentuesit.

Ky jurgeni eshte nga ata qe te vret kur ndahesh. Impotent i qelbur. Mashkull i dobet , spiun. Pa testosteron. Turpi i shqipëris. Ekselenti virgjer”, vijon një tjetër./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Sa rëndësi ka seksi në një marrëdhënie”/ Graniti i përgjigjet troç Fifit

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Vazhdojnë bisedat dhe rrëfimet nga dy protagonistët e “Big Brother”, Fifi dhe Graniti.

Së fundmi ata kanë diskutuar një temë shumë intime. Fifi ka pyetur Granitin se sat ë rëndësishëm e ka seksin në një mardhënie.Nga ana tjetër ai i është përgjigjur se i intereson ndjenja më shumë se seksi dhe nëse do të kishte një problem në këtë aspekt do e diskutojnte me partneren për ta zgjidhur.

LEXO EDHE:  Femra me të pasmet më të bukura në Brazil

LEXO EDHE:  Moderatorja më s*ksi shqiptare/ Fotot më fantastike të Einxhel Shkira

“Për mendimin tim seksi është 5 minuta, por puna është te dashuria. Kur ta bësh seksin me ndjenja ajo është shumë shumë gjë e madhe. Nëse femra që unë dashuroj nuk përmbush dëshirat e mia seksuale atëherë mund të jetë problem, por do provoja dhe do diskutoja për të gjetur një zgjidhje ideale për të dyja palët”, ka thënë futbollisti”, është përgjigjur me shumë sinqeritet Graniti./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“I pagova borxhet dhe pastaj më la për një tjetër”/ Fifi flet për ish të dashurin

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Afrimitieti mes Fifit dhe Granitit vazhdon dhe ata tregojnë më shumë rreth njëri-tjetrit dhe të kaluarës së tyre.

Së fundmi në një bidedë mes tyre Fifi ka treguar se nuk ju beson më meshkujve dhe se personi i duhur që do të hyjë në jetën e saj duhet të bëjë shumë për ta bindur atë. Ajo gjithashtu tregoi se njëri nga ish të dashurit e saj kishte probleme ekonomike. Ajo ja zgjidhi dhe i lau borxhet por si perfundim ai e la.“Unë nuk ju besoj meshkujve, ai tjetri që do të vijë në jetën time duhet të më bindë shumë që unë përkas aty, për ata unë mendoj shumë, se nuk besoj më, se e kam përjetuar vet me dhënë gjithçka për një njeri edhe me u zgjuar një ditë papritur edhe me të thënë unë nuk të kam dhënë shpresa. Njëjtë më ka ndodh edhe me atë para këtij të fundit, kam qenë me të, u nda me mu se nuk i pëlqente që unë qaja, se kur u njoftua me mu më pa në televizion veç tu qesh dhe pas një viti e gjysmë ju ka kujtua që unë edhe qaj, dhe më thoshte ti po qan shumë, ndërkohë ankohej për gjendjen ekonomike dhe ato para që unë i fitoja ia paguaja borxhet, në një rast ai shkoi dy javë Greqi, kur u kthye në të njëjtën kohë që u pajtua me mua e kish nis një lidhje tjetër dhe kthehej vetëm kur nuk ia hapte telefonin ajo tjetra”, u shpreh Fifi./CNA.al

LEXO TE PLOTE