Connect with Us

FOTOT-Super “bisha” britanike nuk fal/ Reklamon të pasmet gjigante në fotot e fundit

Showbizz

FOTOT-Super “bisha” britanike nuk fal/ Reklamon të pasmet gjigante në fotot e fundit

Publikuar

-

FOTOT-Super “bisha” britanike nuk fal/ Reklamon të pasmet gjigante në fotot e fundit

Supermodelja britanike, Demi Rose vijon të çmendë ndjekësit me pozat seksi. Rose ka treguar të pasmet e saj gjigante e veshur me një palë rroba banjo me print zebre.

Bukuroshja si çdo herë nuk i lë aspak vend imagjinatës me format e saj. Kujtojmë se Demi ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale, prej 14.9 milionë ndjekës. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO EDHE:  “Ori, e pafytyra”/ Modelja shqiptare ndez Instagramin me fustanin e kuq

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Habit Bebe Rexha/ S’më duhen trofetë, dua të kujdesem për familjen

Publikuar

-

Nga

“Kam rënë në dashuri me një vajzë”/ Bebe Rexha flet për herë të parë për orientimin e saj seksual

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha ka dhënë një intervistë në të cilën ka rrëfyer se për të pak rëndësi ka sa trofe dhe çmime vlerësimi merr,  për aq kohë sa arrin të kujdeset për familjen e saj.

Sipas Tmz, Bebe Rexha mund të ketë tre këngë ku secila prej tyre ka thyer shifrën e miliarda shikimeve, por ajo ende nuk ka fituar ndonjë çmim të madh. Këngëtarja tha se kjo bëhet për tre arsye: politika, paraja dhe marka.

LEXO EDHE:  Të pasmet e Vildanes nëpërmjet fotove

LEXO EDHE:  “Ori, e pafytyra”/ Modelja shqiptare ndez Instagramin me fustanin e kuqAjo shtoi se edhe pa u përpjekur shumë dhe pa debatuar me njerëzit , ajo është ende mjaft e suksesshme për t’u blerë prindërve të saj një shtëpi.

“Gjithçka që di është se do të shkruaj këngën më të mirë që mundem dhe do të bëj ç’është e mundur për t’u kujdesur për nënën time, babanë dhe familjen time. Në fakt unë po u blej atyre një shtëpi tani”, tha ajo./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Katër këshillat që Lori Hoxha do i jepte vetes po të ishte edhe njëherë 17 vjeçare

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Lori Hoxha e cila është edhe producentja e emisionit të shumëpritur “Big Brother VIP”, së fundi ka bërë një bidedë online me ndjekësit e saj.

Lori shumë thjesht i është përgjigjur ndjekësve të sajpër pyetje të ndryshme, duke zbuluar edhe disa detaje që nuk i kemi ditur më parë.

Një nga ndjekësit e ka pyetur se çfarë këshille do i jepte vetes po të ishte 17-vjeç dhe ajo është përgjigjur duke listuar 4 këshilla:

LEXO EDHE:  Nuk ndalet stilisti shqiptar/ Pas Beyonce vesh modelen e famshme

LEXO EDHE:  Nuk ndalet stilisti shqiptar/ Pas Beyonce vesh modelen e famshme

“Ji më e kujdesshme me mënyrën se si i do njerëzit”.“Kurrë mos i beso dikujt se nuk do e bëjë sepse do ta bëjë”.

“Jepi përparësi familjes dhe synimeve por lërë disa synime për më vonë sepse e ardhmja është e mërzitshme nëse i konsumon të gjitha përnjëherë”.

“Mos bëj më shumë tatuazhe”, është përgjigjur Lori./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nuk lejoi Semin të fliste me Donaldin/ Ndjekësit nuk kursejnë as Arbanën: Turp, manipulatore

Publikuar

-

Nga

Në rrjedhën e komenteve negative që kanë vërshuar në mediat online, pas afrimitetit të Donaldit dhe Triksës, nuk është kursyer as Arbana Osmani.

Kujtojmë se gjatë spektaklit të mbrëmjes së djeshme, Semi ka kërkuar t’i thotë diçka Donaldit në lidhje me marrëdhenien e tij me këngëtaren por nuk ka mundur seper moderatorja, Arbana, i ka thënë kategorikisht: Jo, nuk është e mundur.

Kaq ka mjaftuar që rrjeti të shpërthejë edhe kundër saj.Turp Arbana nga ty nuk prisja te luaje me njerezit. Je nje manipulatore e tmerrshme”!

“Aman hi syve jo,e tha nuk e tha ashtu Meridiani dha indikacjone te rrema,dhe konkurenti duhet te ishte informuar,dhe denimi qe i dhate qesharake,ta lem punen e Bores qe thoni te komentojm ata brenda Jo jasht,nuk po sulmohet dashuria e tyre po menyra si i ben gjerat, ishte thik”pas shpine”.

“U duke shume qart Arbana Osmani me Boren dhe Semin e paskit personaleeee turp turpt te te vi ishalla kshtu ta befshin dhe ty pler”, janë disa prej komenteve./CNA.al

LEXO TE PLOTE