Connect with Us

Bashkëjetojnë prej 8 vitesh/ Rozana Radi flet për herë të parë për partnerin

Showbizz

Bashkëjetojnë prej 8 vitesh/ Rozana Radi flet për herë të parë për partnerin

Publikuar

-

Bashkëjetojnë prej 8 vitesh/ Rozana Radi flet për herë të parë për partnerin

Rozana Radi është një nga këngëtaret më të përfolura në mediat rozë përsa i përket jetës private. Së fundi këngëtarja ka treguar më shumë për partnerin e saj prej 8 vitesh.

E pyetur nga Ardit Gjebrea, Rozana tregoi se i dashuri i saj quhet Shpëtim dhe se janë duke bashkëjetuar me njëri-tjetrin prej vitesh. Rozana ka treguar se çfarë i mban ata të dy bashkë.

“Njeriu është interesaxhi në mënyrën e tij”, tha ajo me humor. “Me Shpëtimin kam interes shpirtëror, sepse dashuria është e tillë. Ikën Shpetimi dhe unë jam copë shpirtërisht, është ai që më nervozon më shumë por që dua më shumë”.

LEXO EDHE:  Publikoi klipin me skena të nxehta! Këngëtares shqiptare me famë botërore nuk i flet më me gojë babai

Sa i përket projekteve të reja, “Kur përfundon një dashuri si kjo e jona” mban titullin kënga e fundit e lancuar nga Rozana./ CNA.al

Ndjekësit e “kryqëzuan” për publikimin e videos/ Rozana Radi iu drejtohet kritikuesve: Mos më merrni shembull mua
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Humbi 45 kilogramë nga pesha e tij/ Reperi shqiptar zbulon “sekretin”

Publikuar

-

Nga

Reperi shqiptar Vig Poppa ka zbuluar sekretin se si ka humbur 45 kilogramë në pak kohë.

Në një inetrvistë për Telegrafin ai shprehet se jeta e tij në Suedi e ka ndryshuar shuëm rutinën e tij dhe se ka arritur të humbë kilogramët e tepërt vetëm me ushtrime fiike dhe një jetë të shëndetshme.

Reperi tregon se tashmë në suedi ka kohë të organzizojë ditën e tij duke u larguar nga jeta e parregullt që bënte në Kosovë.

“Jeta pa rregull e rutina që e kom pasur në Kosovë e ka bërë shumë të vështirë e të pamundshme për mua të mbaj peshën në rregull e shëndetin optimal. Po tash në Suedi po jetoj ndryshe, po ha, po flej, po ushtroj me rregull edhe e gjithë kjo po rezulton në humbje të peshës edhe në përmirësimin e shëndetit tim në përgjithësi”, u shpreh Vig Poppa./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Rihanna i shtohet listës së miliardiereve

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Rihanna është zyrtarisht një miliardiere, sipas revistës së famshme Forbes. Artistja nga Barbadosi është bërë muzikantja më e pasur e gjinisë femërore në botë,dhe femra e dytë më e pasur nga bota e shoëbizit, pas Oprah Winfreyt.

Sipas Forbesit, pasuria e Rihannas shkon në vlerë prej 1,7 miliardë dollarësh. Rihanna u bë e famshme me hitet e saj si “Umbrella”, “Diamonds” dhe “Rude Boy”, ishte suksesi i saj në biznes me linjën e saj të bukurisë “Fenty Beauty”, që e çoi këngëtaren drejt statusit të miliarderes.

Pjesa më e madhe e pasurisë së saj, në vlerë prej 1,4 miliardë dollarë, vjen nga vlera monetare e brendit të saj, të cilin ajo e lancoi në vitin 2017, e në të cilin ajo posedon 50% të aksioneve./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pas ndarjes nga binjakët/ Ja çfarë raporti kanë Jonida Maliqi dhe Bora Zemani

Publikuar

-

Nga

Jonida Maliqi dhe Bora Zemani janë dy prej personazheve më të komentuara sidomos për jetën e tyre private. Të dyja vajzat nuk janë më në një lidhje dashurie me binjakët, Donald dhe Romeo Veshaj.

Të gjithë janë kuriozë se si janë raportet mes dy vajzave që dikur ishin “kunata”. Në fotot e fundit të Bora Zemanit ku tregonte koleksionin e rrobave të banjos, këngëtarja Jonida Maliqi I ka uruar suksese moderatores.

LEXO EDHE:  Elvana Gjata feston ditëlindjen/ Nuk do ta besoni sa vjeç mbush sot këngëtarja

LEXO EDHE:  “Kam bërë prova me buzët e filxhanit”/ Anxhela Peristeri tregon për puthjen e parë

Bora i është përjgijur me shumë dashuri duke treguar se mes tyre ekziston një raport i mirë pavarësisht ndarjes nga dy djemtë./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bora Zemani (@borazemani)

LEXO TE PLOTE