Connect with Us

“Ia more titullin Bleonës”/ Fustani i Marinës në emision trazoi rrjetin

Showbizz

“Ia more titullin Bleonës”/ Fustani i Marinës në emision trazoi rrjetin

Publikuar

-

Foto-Marina Vjollca bëhet nostalgjike/ Si dukej kur ishte 10 kilogram më e shëndoshë

Marina Vjollca ka trazuar rrjetin mbrëmjen e kaluar teksa ka publikuar lookun e saj për emisionin e radhës.

E veshur me një fustan të gjatë, ngjyrë bezhë, rrjetë, Marina ka nxitur ndjekësit të komentojnë pafund në postet e saj.

Sigurisht që ka patur komente pozitive drejt saj por nuk kanë munguar ato komentet kritikuese.

Disa prej ndjekësve i shkruajnë se me fustanin që ka veshur duket sikur po shkon në plazh.

LEXO EDHE:  Jona Spahiu përlotet gjatë emisionit live: “Nuk kam bërë asgjë”

Një tjeëtr ka risjellë në kujtesë fustanin e famshëm rrjetë të Bleona Qeretit, duke e krahasuar me të Marinës, ndonëse ky krahasim është shumë larg./ CNA.al

Kjo nuk është hera e parë që Marina komentohet për veshjet pasi thujase çdo javë komentohet për çmimet marramendëse që shpenzon për veshjet, por duket se fsutanin i mbrëmshëm nuk iu ka pëlqyer dhe aq shumë ndjekësve./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Mevlani indiferent ndaj Ledjanës/ Veprimi i tij bën ndjekësit të dyshojnë

Publikuar

-

Nga

Mevlani indiferent ndaj Ledjanës/ Veprimi i tij bën ndjekësit të dyshojnë

Jasmina dhe Andi janë dy prej personazheve më të pëlqyer dhe të komentuar të Përputhen. Në puntatën e kaluar është transmetuar takimi mes tyre.

Pas takimit, Jasmina shpërtheu në lot duke u shprehur se, ndihej e lodhur nga e gjithë situata. Andi shkoi drejt saj për ta qetësuar dhe Ledjana i liroi vendin të ulej pranë Jasminës.

Ndërkohë ajo u ul në vendin e Andit, shumë pranë Mevlanit, por regaimi i tij ka marrë të gjithë vëmendjen.

Ndjekësit kanë vënë re që ai është treguar shumë indiferent, serioz dhe i ftohtë në atë moment. Menjëherë kanë vërshuar komentet në rrjetet sociale ku shumë prej ndjekësve ju duket e çuditshme pse Mevlani nuk reagoi në atë moment.

LEXO EDHE:  “E qelbe fare”/Grida Duma “revoltohet” nga pyetja e moderatorit gjatë emisionit

LEXO EDHE:  Këtë nuk e prisnim/ Juli i bën kërkesën e papritur Teas

Për më tepër lexoni disa prej komenteve./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ia arriti ta ndajë nga Sindi”/ Mevlani ia thotë në sy Olës: Super aktrim me Muratin

Publikuar

-

Nga

“Ia arriti ta ndajë nga Sindi”/ Mevlani ia thotë në sy Olës: Super aktrim me Muratin

Në episodin e kaluar të emisionit Përputhen, është transmetuar takimi i Olës me Muratin. Në lidhje me takimin e tyre, Mevlani është shprehur se, Ola po aktron me Muratin.

Mevlani tha se, ajo që donte të bënte ishte ta ndante nga Sindi dhe pasi e arriti këtë tani do ta parkojë në rreshtin e dytë.

Po mendoj për Olën që është një super aktrim sa i përket për Muratin.Sepse nuk mundesh me qenë aq i afërt për dy takime. Mundesh të jesh por kur shpreh edhe pëlqime për djem të tjerë. Ia arriti ta ndajë nga Sindi. Tashi nga java tjetër do e parkojë në rresht të dytë edhe pastaj e ka në dorë kur të dojë”, është shprehur Mevlan Shaba./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Në New York me peshqir në kokë/ Ronela Hajati: Ja si dilet nga shtëpia

Publikuar

-

Nga

Në New York me peshqir në kokë/ Ronela Hajati: Ja si dilet nga shtëpia

Ronela Hajati është një nga këngëtaret më të dashura të shoëbizit. Hajati ëshët shumë aktive në rrjetet sociale ku ndan me ndjekësit momente nga përditshmëria e saj.

Së fundi ajo ka treguar se ndodhet në New York dhe i ka befasuar të gjithë me pamjen e saj.

Ronela shihet se ka dalë nga shtëpia me një peshqir në kokë dhe krahas shkruan:“Ja si dilet nga shtëpia kur e ke me ngut”.

Kujtojmë se Ronela pak ditë më parë publikoi këngën e dytë të albumit “Rron”, e cila ka rezultuar shumë e suksesshme dhe është pëlqyer shumë nga ndjekësit e saj./ CNA.al

LEXO TE PLOTE