Akuzat e forta të Bashës/ Ja kush është pronari i medias në ortakëri me inceneratorët

Lulzim Basha dje ka folur publikisht në lidhje me inceneratorët, ka bërë edhe ironi duke thënë se mund t’ju binin levat mediave në transmetim live, apo duke theksuar nga ana tjetër se afera korruptive e inceneratorëve ka kompani fantazëm dhe përfitues janë edhe pronarë mediash, por pa përmendur emrin e televizionit dhe kush janë ortakët … Continue reading Akuzat e forta të Bashës/ Ja kush është pronari i medias në ortakëri me inceneratorët