Connect with Us

Maska me detyrim/ Oriola Marashi reagon pas vendimit të qeverisë

Showbizz

Maska me detyrim/ Oriola Marashi reagon pas vendimit të qeverisë

Publikuar

-

Maska me detyrim/ Oriola Marashi reagon pas vendimit të qeverisë

Ditën e sotme në një konferencë për shtyp, kryeministri Edi Rama tregoi masat e reja të vendosura përsa i përket mbrojtjes nga Covid-19.

Kryeministri u shpreh se nga java e ardhshme vendosja e maskave do të jetë e detyrueshme në të gjitha ambientet.

Madje, për personat që nuk do t’i respektojnë këto maska do të ketë një masë ndëshkuese me gjobë e cila do të faturohet tek dritat.

Një nga personazhet që e ka mbështetur këtë masë të re të kryeministrit është modelja Oriola Marashi. Nëpërmjet një postimi në Instastory ajo shfaqet me maskë pranë një makine shumë luksoze.

LEXO EDHE:  “Po dominojnë moshat e reja”/ Pipero: Maska me detyrim edhe në rrugë

“Nga te enjten e mbrapa maska e detyrueshme, janë të mirëseardhura!”, ka shkruar ajo.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

1 Koment

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Pushimet e nxehta të Dua Lipës në Shqipëri/ Këngëtarja ndez rrjetin me fotot tërheqëse me bikini

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Dua Lipa po shijon pushimet e saj në Shqipëri ku po viziton disa prej destinacioneve më të bukura shqiptare.

Së fundi këngëtarja ka publikuar disa foto ku shfaqet shumë tërheqëse me bikini dh etregon se po shijon bregdetin e Jugut.

Por përveç fotove shumë seksi, ajo që ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve është fakti se Dua në fotot e saj gjatë vizitës në Shqipëri nuk ka bërë të ditur vendodhjen ndaj në komente ata I kanë bërë një kërkesë të vogël.

LEXO EDHE:  Lëkura e dëmtuar nga i ftohti?/ Provoni këtë maskë të mrekullueshme

LEXO EDHE:  “Shpëtoni jetën tuaj”/ Manastirliu publikon videon: Vendosni maskën siç duhet!

Komentuesit i kanë kërkuar që të publikojë vendodhjen me qëllim që të promovojë vendet e bukura të Shqipërisë të cilat ajo po i viziton./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Më paragjykonin se jam nga Tropoja, më thonin maloke”/ Soni Malaj rrëfen vështirësitë që ka hasur gjatë karrierës së saj

Publikuar

-

Nga

Soni Malaj është një nga këngëtaret më të pëlqyera shqiptare dhe ka një karrierë shumë të gjatë muzikore me shumë hite.

Së fundi ajo ka qenë e ftuar në emisionin Abc-ja e mëngjesit dhe ka rrëfyer për vështirësitë që ka hasur gjatë karrierës së saj dhe njëra prej tyre është pikërisht origjina.

Soni zbulon se shpesh është paragjykuar për faktin se është nga Tropoja dhe i thonin maloke.

LEXO EDHE:  “Po dominojnë moshat e reja”/ Pipero: Maska me detyrim edhe në rrugë

LEXO EDHE:  Lidhja e Oriola Marashit me Eros Grezdën/ Mamaja e modeles tregon ç’mendim ka për “dhëndrin”

“Paragjykimi ka qenë shumë i madh. Thonin hajt se prej Tropoje, maloke. Por nga e keqja ishte dhe e mira se nuk është se më ngacmonin shumë. Nuk kam patur ngacmime që mund të ndodhin shpesh në shoëbizz. E kam parë dhe nëpër komente këtë gjë.“, tregoi këngëtarja./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Një yll pasarelash/ Njihuni me bukuroshen me trupin marramendës

Publikuar

-

Nga

Georgina Mazzeo është një modele amerikane dhe yll i Instagram-it.  Ajo u bë e njohur flaë fotove me bikini ku tregon linjat e saj perfekte dhe trupin e palestruar.

Bukuroshja ka miliona ndjekës në rrjetet sociale të cilët e adhurojnë për fizikun e saj.

Georgina është një yll pasarelash, e cila përveç modës është shumë e apasionuar pas paletsrës dhe kjo duket nga trupi i saj plot muskuj.

LEXO EDHE:  Një pastrues brilant për fytyrën/ Zbuloni maskën që pastron deri në detaj lëkurën tuaj

LEXO EDHE:  Policia bën namin në fundjavë/ Gjobiten rreth 3 mijë persona për mosmbajtjen e maskës

Për më tepër ne kemi përzgjehdur fotot më të bukura të Georginës që mund ti shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE