Skandal/ Meta del i dehur në Opinion

Presidenti Ilir Meta është shfaqur sot në ekran ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim herët e tjera. Në një intervistë me gazetarin Blendi Fevziu, Meta është i dehur dhe kjo duket mjaft qartë nga gjuha dhe mënyra sesi artikulon. Gjatë intervistës, Metës i është marrë shpesh goja ndërsa ka pirë ujë me dhjetëra herë. … Continue reading Skandal/ Meta del i dehur në Opinion