Sherri mes demokratëve në Devoll/ Kutitë e votimit dërgohen për numërim në Korçë

Mes drejtuesve lokalë të Devollit ka plasur grushti gjatë procesit të votimit të kandidatëve. CNA.al raportoi se disa mbështetës të ish-kryebashkiakut të Devollit Bledion Nallbati kanë qëlluar me grushte kryetarin e PD-së Arben Miza. Pas këtij sherri ku u nxorën edhe armët, mësohet se kutitë e votimit janë hequr nga selia e PD dhe janë … Continue reading Sherri mes demokratëve në Devoll/ Kutitë e votimit dërgohen për numërim në Korçë