Connect with Us

Konkurrencë mes PS-PD/ Kush e mban fronin e më të bukurës në politikën shqiptare

Showbizz

Konkurrencë mes PS-PD/ Kush e mban fronin e më të bukurës në politikën shqiptare

Publikuar

-

Një luftë e ashpër jo vetëm për politikën por edhe për fronin e më të bukurës. Politikanet shqiptare nuk kujdesen vetëm që të bindin shqiptarët për t’i votuar, por një rëndësi të madhe i kushtojnë dhe pamjes së jashtme.

Shpesh komentohen në media për veshjet e tyre, elegancën me të cilën paraqiten para kamerave. Por cila prej tyre e mban fronin e politikanes që vishet më bukur, apo që komentohet për bukurinë në mediat rozë? Këtu mund të përmendim shumë emra, por do të veçonim ato politikane që pikasin më shumë në këtë aspekt.

Grida Duma

Grida Duma është një nga politikanet që gjithnjë është evidentuar për bukurinë, hijeshinë dhe elegancën që transmeton në daljet e saj në publik.

Rudina Hajdari

Pa përmendur pozitën në politikë, Rudina është një nga deputetet që duket gjithnjë mirë në çdo dalje të saj përsa i përket pamjes së jashtme. Gjithnjë e kuruar deri në detaj, mund të themi që Rudina është një nga politikanet që vishet më bukur.

LEXO EDHE:  Video ekskluzive e CityNews/ Grida Duma flet për “veglën” e saj

Elisa Spiropali

 

 

 

 

Së fundi ministrja është komentuar shumë përsa i përket pamjes së jashtme. Në daljet e saj në publik vihet re një ndryshim në pamjen e jashtme, një ndryshim në veshjen e saj.

Blerina Gjylameti

Deputetja e Ps, Blerina Gjylameti është evidentuar gjithnjë për pamjen e saj dhe stilin e të veshurit.

Këto janë disa nga emrat më të lakuar të politikaneve që kujdesen jo vetëm për politikën por edhe të duken bukur para syve të shqiptarëve.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Fifi nuk e fsheh më dashurinë/ Ndjek në rrjetet sociale vetëm njeriun që i ka “rrëmbyer” zemrën

Publikuar

-

Nga

Fifi nuk e fsheh më dashurinë/ Ndjek në rrjetet sociale vetëm njeriun që i ka "rrëmbyer" zemrën

Prej kohësh, këngëtarja Fifi ka folur rreth dashurisë dhe njeriut që i ka rrëmbyer zemrën.

“Krej cfarë dua në jetë është vëmendja jote dhe vetëm e jotja. Nëse duhet me luftu ka me luftu. Nëse duhet me u çmend ka me u çmend. Nëse duhet me u bë palaço kam me u bo palaço. Me të pa tu kesh, krejt i boj. Ama dorë nga ty nuk heq dot kollaj”, shkruante Fifi në një prej postimeve ku etiketoi dhe personin që i kishte rrëmbyer zemrën.

Por së fundi këngëtarja ka vemdosur të zgjidhë çdo enigmë dhe në rrjetet sociale ka vendosur të ndjekë vetëm personin e saj të zemrës, djalin me emrin Xhuljo.

LEXO EDHE:  Lobimi rus për PD në SHBA/ Grida Duma tregon të vërtetën

LEXO EDHE:  A ndikon veshja e takave në trupin tonë? Ja çfarë thotë studimi

Duket se këngëtarja ka vendosur ta bëjë publike këtë lidhje duke shuar të gjitha dyshimet./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nga vendi i propozimit tek pushimet e para si çift/ Armina Mevlani nostalgjike, publikon fotot ndër vite me Zenin

Publikuar

-

Nga

Nga vendi i propozimit tek pushimet e para si çift/ Armina Mevlani nostalgjike, publikon fotot ndër vite me Zenin

Blogerja Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha po jetojnë dashurinë e tyre prej vitesh.

Ditën e sotme, blogerja është bërë paksa nostalgjike dhe ka ndarë disa foto ku shihet me Shkëlzenin pikërisht në përvjetoin e tyre të njohjes.

Në secilën prej fotove të publikuar fshihet një moment i veçantë. Nga darka romantike, momenti i propozimit, e deri tek pushimet e para si çift.

LEXO EDHE:  Video ekskluzive e CityNews/ Grida Duma flet për “veglën” e saj

LEXO EDHE:  Foto ekskluzive-Ben Blushi ndryshon pamjen/ Kopjon Ramën, Çimin dhe Sokol Ballën

Kujtojmë se çifti kishte menduar të martohej verën e 2020-ës por për shkak të pandemisë planet e blogeres dhe juristit janë shtyrë për një moment më të përshtatshëm./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E kapi mat me bashkëshortin e saj/ Aktorja turke rreh modelen e njohur në mes të restorantit

Publikuar

-

Nga

E kapi mat me bashkëshortin e saj/ Aktorja turke rreh modelen e njohur në mes të restorantit

Aktorja e famshme turke Tuba Unsal rrezikon 1 vit burg për shkak të një skandali tradhtie që prej kohësh ka pushtuar mediat turke.  Modelja spanjolle, Elisabeth Mas Vall ka ngritur padi ndaj aktores pasi pretendon se ajo e ka rrahur në një restorant kur e kapi mat me bashkëshortin e saj.

Pak kohë më parë Elisabeth shkoi në një restorant për të folur me bashkëshortin e saj Caner Karaloglu, i cili e tradhtoi me aktoren turke. Por atje ajo pretendon se u dhunua si nga bashkëshorti, edhe nga e dashura e tij, aktorja Tuba Unsal.

Karaloglu rrezikon deri në 5 vite burg për sulm dhe fyerje, ndërsa Unsal rrezikon 1 vit burg. Në padinë e ngritur, modelja pretendon se aktorja e tërhoqi nga flokët dhe e goditi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE