Connect with Us

Duhet të prisni edhe pak/ Zbulohet se kur do të nisë festivali “Kënga Magjike”

Showbizz

Duhet të prisni edhe pak/ Zbulohet se kur do të nisë festivali “Kënga Magjike”

Publikuar

-

Kënga Magjike starton të dielën/ Zbulohet një nga anëtarët e jurisë

Kënga Magjike prej vitesh është një nga festivalet më të ndjekura. Këtë herë ndryshe nga të tjerat, Ardit Gjebrea ka zbuluar se Kënga Magjike do të nisë më datë 21 Mars të vitit 2021.

“Në 21 mars 2021 fillojmë tek @edielashqiptare dhe në 29 maj përfundojmë finalen”, ka treguar ai krahas postimit.

Këngëtarët po përgatisin projektet e tyre për të na i prezantuar në fillim të festivalit, i cili edhe kësaj here do të vendosë në garë konkurruesit për të fituar çmimin e parë.

Por një tjetër detaj që është zbuluar është se një këngëtaret e para që do të konkurrojë do të jetë Orgesa Zaimi.

LEXO EDHE:  "Nesër studioja ime do rrënohet"/ Ardit Gjebrea i thotë "lamtumirë" ambientit ku punoi për 10 vjet

Këtë e ka bërë të ditur vetë këngëtarja krahas një postiminë rrjetet sociale./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Poza të nxehta me bikini/ Fotot më provokuese të modeles amerikane

Publikuar

-

Nga

Tiffany Keller është një nga modelet më tunduese të Instagramit.

Modelja ka linja perfekte dhe një trup mjaft të tonifikuar.

Ajo shpesh ndan në rrjetet sociale foto ku shfaqet me bikini.

Tiffany është gjithashtu ambasadore e markave të njohura ku reklamon produkte dhe veshje të ndryshme.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Antonela po i shkon pas Mevlanit?/ Arjan Konomi e nxjerr zbuluar

Publikuar

-

Nga

Antonela po i shkon pas Mevlanit?/ Arjan Konomi e nxjerr zbuluar

Në puntatën e kaluar të Përputhen, Antonela zbuloi se kishte gatui një projket muzikor, duke treguar kështu se mes saj dhe Arsimit nuk kishte asnjë lidhje dashurie por thjesht një bashkëpunim.

Opinionisti Arjan Konomi nuk e ka  besuar aspak justifikimin e Antonelës dhe duke e pyetur konkurrentetn ka zbuluar dhe një tjetër sekret.

Konomi e pyet nëse këngën e ka realizuar në të njëjtën studio me Mevlanin, ajo përgjigjet po, duke e bërë të dyshojë edhe më shumë për arsyet e këtij bashkëpunimi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Antonela po përgatitet për këngën e re/ Por nuk keni dëgjuar akoma të vjetrën

Publikuar

-

Nga

Antonela po përgatitet për këngën e re/ Por nuk keni dëgjuar akoma të vjetrën

Antonela Berisha është një nga konkurrentet më shpërthyese të Përputhen.

Në episodin e kaluar të Përputhen ajo zbuloi se së shpejti do të vijë me një projekt të ri muzikor.

Antonela u shpreh se ish konkurrenti Arsim Abduli do të jetë bashkëpuntori i saj pasi do të jetë figurant në klip.

Ndërkohë që presim këngën e re, kujtojmë se ajo vite më parë ka patur një këngë tjetër që tiutllohet “Koha Kalon”.

LEXO EDHE:  Këngëtarja bën bamirësi në fshehtësi/ Dhuron 50 mijë dollarë për familjen në nevojë

LEXO EDHE:  Këngëtarja bën bamirësi në fshehtësi/ Dhuron 50 mijë dollarë për familjen në nevojë

Nëse jeni kurioz ta dëgjoni Antonelën duke kënduar shihni videon e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE