Connect with Us

Binjaket më seksi të rrjetit/ Motrat që po bëjnë namin me fotot e nxehta

Showbizz

Binjaket më seksi të rrjetit/ Motrat që po bëjnë namin me fotot e nxehta

Publikuar

-

Binjaket më seksi të rrjetit/ Motrat që po bëjnë namin me fotot e nxehta

Matild dhe Pauline Tantot janë binjaket më të ndjekura dhe seksi të momentit. Matild po ashtu dhe Pauline janë bërë të njohura në rrjetet sociale pikërsisht për fotot e nxehta dhe linjat perfekte.

Dy motrat binjake së bashku e kalojnë numrin e 10 milionë ndjekësve në Instagram. Ata kanë fituar shumë fansa pikërisht falë fotove të tyre tejet provokuese.

LEXO EDHE:  Trup i tonifikuar dhe pamje tërheqëse/ Fotot më provokuese të Pricilla Aqilla

Komentet komplimentuese dhe pëlqimet në llogaritë e tyre përkatëse janë të shumta. Për më tepër ju mund të shihni galerinë e mëposhtme me fotot më seksi të binjakeve bombastike./ CNA.al

Fotot e tyre do t’iu lënë pa gjumë/ Njihuni me dy binjaket më s*ksi të rrjetit
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Mes lotësh/ Këngëtarja zbulon sëmundjen që nuk e lë më të këndojë

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me famë botërore Jessie J ka zbuluar se vuan nga një sëmundje e quajtur Meinere, që krijon probleme me veshin dhe shkakton marramendje dhe humbjen e dëgjimit.

Së fundi përmes një postimi, e përlotur Jessie ka treguar se mjekët i kanë kërkuar qëtë këndojë diçka me qetësi kështu që ajo mund të dëgjojë zërin e saj.

Duke parë kamerën me trishtim, Jessie nis të këndojë me zë shumë të ulët, që dikur ishte mjaft i fuqishëm.

“Kënga e parë që këndova ishte ‘I want Love’. Duke dëgjuar veten teksa këndoj ndihem shumë e dobët dhe kjo më bëri të përlotem. Që nga ajo ditë nuk kam mundur të këndoj më, sepse ndjej dhimbje. Ka qenë shumë e vështirë për mua që të mos këndoj. Në kuptimin e plotë të fjalës kënga është jeta dhe lumturia ime. Të qëndruarit në heshtje është diçka që unë nuk e bëj mirë”, shprehet këngëtarja mes lotësh./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by J E S S I E J (@jessiej)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Do të bëja dashuri çdo ditë”/ Enca publikon foton “hot” me Beartin

Publikuar

-

Nga

Enca Haxhia është padyshim një prej këngëtareve që gjithnjë di të tërheqë vëmendjen e mediave rozë. Duket se Enca do të rikthehet fuqishëm në muzikë pas një pause të gjatë.

Enca ka zbuluar se Bearti do të jetë figuranti në klipin e saj të radhës. Në një bisedë virtuale me ndjekësit e kanë pyetur rreth lajmeve të fundit që qarkullojnë në portale ku thuhet se dyshja kanë diçka më shumë mes njëri-tjetrit.

LEXO EDHE:  “Bomba amerikane” e parezistueshme/ Fotot e saj do t’iu lënë pa fjalë

LEXO EDHE:  Poza të nxehta me bikini/ Fotot më provokuese të modeles amerikane

Sërish Enca nuk ka sqaruar asgjë duke i bërë edhe më të forta dyshimet pasi poston një foto tejet të nxehtë.

Ajo shihet mbi Beratin në një shtrat, por me siguri që kjo është një pjesë e shkëputur nga klipi.Ndërsa nuk kanë munguar edhe pyetjet dhe përgjigjet provokuese të këngëtares.

A je për të bërë dashuri?”, e pyet ndjekësi, ndërsa enca përgjigjet: “Çdo ditë.”/ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Andi “gjuan” Bora Zemanin/ “Është femra më seksi në…”

Publikuar

-

Nga

Andi “gjuan” Bora Zemanin/ “Është femra më seksi në…”

Andi Artani është një nga dejmtë më të përfolur të emisionit Përputhen. Pas ndarjes nga Jamsina Andin e kemi parë shumë aktiv në intervista ku ka folur për eksperiencën e tij në emision.

Së fundi në një intervistë për “Express Rozë”, Andi ka përfituar për të “gjuajtur” moderatoren Bora Zemanin.

I pyetur se kush është femra më seksi në Pëpruthen, ai është shprehur Bora Zemani./ CNA.al

LEXO TE PLOTE