Zbulohet skandali i radhës i Klodian Zotos/ Rama refuzon të përgjigjet

Kryeministri Edi Rama refuzoi t’i përgjigjet gazetarëve lidhur me skandalin e publikuar në media, se Klodian Zoto ka përfituar miliona euro nga buxheti i shtetit për të ndërtuar inceneratorët e Tiranës dhe Fierit, por deri më tani nuk ka kryer asnjë investim. Gjatë konferencës për shtyp me gazetarët, Rama hoqi përgjegjësinë nga vetja, duke ia … Continue reading Zbulohet skandali i radhës i Klodian Zotos/ Rama refuzon të përgjigjet