Connect with Us

Gold Ag pendohet pasi e quajti Tunën “degjenerim të femrës shqiptare”: Nuk e fyej më se është një nënë

Showbizz

Gold Ag pendohet pasi e quajti Tunën “degjenerim të femrës shqiptare”: Nuk e fyej më se është një nënë

Publikuar

-

Gold Ag pendohet pasi e quajti Tunën “degjenerim të femrës shqiptare”: Nuk e fyej më se është një nënë

Dy ditë më parë teksa ishte i ftuar në emisionin e Luana Vjollcës, reperi Gold Ag tregoi më shumë për përplasjen e tij me këngëtaren Tuna.

Ai u shpreh: “Arsyeja e këtij sherri nuk është sherr, por është një realitet që nuk kam qejf që një femër si ajo me prezantu degjenerim te femrat shqiptare, te motrat tona. Unë nuk jam ai që duhet të drejtoj femrat se çka me qit e çka mos me qit, por për derisa ajo ka këndu serbisht e vjen në Kosovë e qet zogun, te une jo.”

Pas kësaj deklarate duket se reperi ka marrë shumë kritika nga fansat dhe për këtë ai ka reaguar në një psotim në rrjetet sociale duke thënë që nuk e ka fyer Tunën dhe s’ka asnjë qëllim ta fyejë pasi tashmë ajo është një nënë.

LEXO EDHE:  Akuzat e PD-së për prishjen e kullës së anti-komunistit/ Reagon Rama: S'ka derman për ju vajmedet

“Vllezër e motra, i pash disa komente që pse e ke fy Tunën në intervistë te Luana Vjollca.Në asnjë gjysëm fjale se kam fy e as nuk do ta fy asnjëherë më se tash ajo është një nënë.Kur më pyetën për arsyen, thjeshtë tregova që skam pas qef asi lloj prezentimi i këngëve të prezentohet para motrave e nënave tona.Kjo përgjigje është për ju që that që ofendova por më së shumti për Tunën le ta din që kurrë në jetë nuk e ofendoj se ajo që ishte ka kaluar, e alkool nuk pi as po t’ma dhuronin gjithë botën lere më për lojë”, shkruan Gold Ag në postimin e tij në Instagram./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gold AG (@arianagushi) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Përplasje e fortë mes Adës dhe Alvisës/ “Je e pafytyrë, gjynah që je femër”

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Përballja tjetër në ‘Përputhen Prime’, ka qenë ajo mes dy konkurrenteve Aldisës dhe Adës, e cila ka përfunduar në një debat të fortë.

Pasi Aldisa i ka thënë Adës se kjo e fundit i ka thënë me gojën e saj se është e lidhur jashtë dhe rri në emision, Ada nuk ka duruar dhe i ka thënë ta mbyllë gojën, pasi është e pafytyrë.

“Je e pafytyrë. Bora ma shpifi. Ua injorante, turp të të vijë, gjyhah që je femër”, ka thënë Ada.

LEXO EDHE:  “Mësova si mbytet një dashuri”/ Për kë e ka Fifi këtë dedikim?

LEXO EDHE:  Sokol Balla mesazh për Bashkim Finon/ Bën gjestin prekës në emisionNdërkohë Alvisa ka vazhduar t’i përmendë edhe ndërhyrjet kirurgjikale, duke i thënë që nuk është si ajo.

“Unë kjo jam, nuk jam si ty që gjërat që s’të pëlqejnë te vetja i ke ndryshuar”, tha Alvisa.

“Ti zgjedh , unë jam një jam Ada, nuk bëhesh kurrë ti si mua”, iu kundërpërgjigj Ada./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Studio pa ty nuk ndriçon njëlloj”/ Argjendi i kërkon Ritvanës të rikthehet

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Mbrëmja e sotme në ‘Përputhen Prime’, ka vijuar me një përballje emocionale mes Ritvanës dhe Argjendit, të kërkuar nga i fundit.

Ai i ka shprehur ndjenjat që ka për të dhe i ka kërkuar Ritvanës të rikthehet në Përputhen, pas daljes që ajo bëri.

“Mes nesh ka një pëlqim reciprok, nuk mund të lihen gjërat përgjysmë.Ti je femër shumë  e fortë, ti nuk ke bërë asnjë gabim. Ça mendon fshati nuk duhet të na interesojë, derisa njohim veten. Duhet të kthehesh se studio nuk ndriçon pa ty”, ka thënë Argjendi.

LEXO EDHE:  Sokol Balla mesazh për Bashkim Finon/ Bën gjestin prekës në emision

LEXO EDHE:  Akuzat e PD-së për prishjen e kullës së anti-komunistit/ Reagon Rama: S'ka derman për ju vajmedetNdërkohë Ritvana i është përgjigjur se do të mendohet, pasi njohjen mund ta vazhdojnë edhe jashtë të dy.

“Këtej më thua që duhet të kthehesh se kemi arsye të fortë, këtej më thua që po s’erdhe ti do vazhdoj në program. Do të mendohem”, tha Ritvana./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Mikela godet me shuplakë Jurgenin/ “Mos m’u afro se të vras”

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Debati i nisur mes dy konkurrentëve, Mikelës dhe Jurgenit, ka vazhduar edhe pas përfundimit të programit të ditës së premte.

Mbrëmjen e sotme në ‘Përputhen Prime’ janë transmetuar disa pajme që publiku nuk i kishte parë.

Mikela dhe Jurgeni kanë kaluar në ofendime dhe situata është tensionuar edhe më tej. Ajo e ka goditur me një shuplakë në fytyrë këtë të fundit dhe i ka thënë “mos u afro se të vras, shife si je bërë si je bërë , si vdeksirë”.LEXO EDHE:  Akuzat e PD-së për prishjen e kullës së anti-komunistit/ Reagon Rama: S'ka derman për ju vajmedet

LEXO EDHE:  “Bomba” Kylie Jenner ndez Instagramin/ Me bikini minimaliste “tërbon” meshkujt

Ndërkohë pas shuplakës, Jurgeni ka thënë “Edhe në të rrimë, që femrat të na shtypin”.

Kujtojmë se i fundit iu drejtua më një frazë shumë të rëndë Mikelës duke i thnë se “ajo e shet vetën për 5 mijë lekë”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE