Connect with Us

Modelja më e pasur në Rusi/ Fotot e saj magjepsëse do t’iu lënë pa mend

Showbizz

Modelja më e pasur në Rusi/ Fotot e saj magjepsëse do t’iu lënë pa mend

Publikuar

-

Modelja më e pasur në Rusi/ Fotot e saj magjepsëse do t’iu lënë pa mend

Arina ka punuar në agjencinë e famshme të modeleve, Star Zagency Social dhe ka punuar gjithashtu për Harper Bazaar.

Arina numëron me mijëra ndjekës në Instagram të cilët po shtohen falë bukurisë së saj magjepsëse. Gjithashtu njihet si një nga modelet më të pasura në Rusi.

Për më tepër ne kemi përzgjedhur foto më të bukura të Arina Nazarova të cilat do t’iu lënë pa mend.

LEXO EDHE:  Na bëri krenarë! Fotoja e fotografit shqiptar shpaloset në qëndër të New York

Ndiqini në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Moderatorja përgatit pemën e Krishtlindjeve/ Detaji i veçantë merr gjithë vëmendjen

Publikuar

-

Nga

Moderatorja përgatit pemën e Krishtlindjeve/ Detaji i veçantë merr gjithë vëmendjen

Me afrimin e festave të fundvitit, shumë prej personazheve të njohur të medias kanë filluar të bëjnë përgatitjet.

Njëra prej tyre është edhe moderatiorja Ilnisa Agolli, e cila ka treguar se ka rregulluar pemën e Krishtlindjeve.

Por ajo që ka marrë një vëmendje të veçantë është një detaj që na e ka treguar vetë moderatorja.

Duke qenë se festat e fundvitit do të jenë paksa ndryshe nga herët e tjera për shkak të pandemisë së Covid-19, Ilnisa ka përgatitur poça në formën e virusit SARS-CoV-2 .

LEXO EDHE:  “Zogu i Tiranës” në arrest shtëpie/ Ankohet nga Instagrami: Jena bo icik me shku te…

LEXO EDHE:  Para pak muajsh u bë nënë/ Modelja shqiptare tregon format perfekte

E ngrita siç i kishte hije, me poça korona”, shkruan ajo krahas fotos./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Mbrëmjet e Jonida Vokshit/ Aktorja publikon foton e ëmbël me vajzën

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjet e Jonida Vokshit/ Aktorja publikon foton e ëmbël me vajzën

Jonida Vokshi është një ndër femrat më të komentuara dhe më të pëlqyera të ekranit.

Kohët e fundit ajo ka qenë në qendër të vëmendjes për jetën personale, pasi u bë nënë e një vajze.

Aktorja dhe moderatorja shqiptare ka ndarë jo rrallë herë foto me vajzën e saj, Emin dhe na ka treguar se po shijon në maksimum momentet e mëmësisë.

Mbrëmjen e sotme ajo ka publikuar në rrjetet një tjetër foto, ku shihet duke mbajtur Emin në krahë, teksa është e shtrirë në krevat.

LEXO EDHE:  Foto/ Kush është i riu që u ekzekutua në Tiranë

LEXO EDHE:  Na bëri krenarë! Fotoja e fotografit shqiptar shpaloset në qëndër të New York

Për kë jeton mama, për kë”, shkruan Jonida krahas fotos, e cila me siguri ju ka ëmbëlsuar darkën./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Koncerti virtual i Dua Lipës/ Zbulohet ylli i muzikës që do të performojë me këngëtaren

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare me famë botërore,  Dua Lipa,  sot do të mbajë koncertin virtual. Pak ditë më parë këngëtarja zbuloi se pjesë e “STUDIO 2045” do të bëhej edhe legjenda e muzikës botërore, Elton John.

Dua Lipa ka zbuluar se një tjetër yll i muzikës botërore, do të jetë pjesë e koncertit të saj. Bëhet fjalë për yllin e muzikës Kylie Minogue. Kylie i bashkohet me të ftuarit e tjerë specialë të paralajmëruar më parë, përfshirë FKA Twigs, Bad Bunny dhe J Balvin.

“Jam shumë e ngazëllyer që legjendarja Kylie do të interpretojë me mua. Ajo është një nga artistet e mia të preferuara të të gjitha kohërave dhe ideja e bashkëpunimit është definicioni i një ëndrre”, tha Dua për gazetën britanike “The Sun”.

LEXO EDHE:  “Zogu i Tiranës” në arrest shtëpie/ Ankohet nga Instagrami: Jena bo icik me shku te…

LEXO EDHE:  Na bëri krenarë! Fotoja e fotografit shqiptar shpaloset në qëndër të New York

Ndërkohë, mbretëresha e muzikës pop, Minogue tha: “Dua është si një dritë e ndritshme dhe një forcë natyrore në pop. Unë jam absolutisht e entuziazmuar që të interpretoj me të në transmetimin e saj live.”, u shpreh këngëtarja australiane./ CNA.al

LEXO TE PLOTE