Connect with Us

“Kam ardhur në jetë për tu bërë nënë”/ Olta Boka flet për mëmësinë

Showbizz

“Kam ardhur në jetë për tu bërë nënë”/ Olta Boka flet për mëmësinë

Publikuar

-

“Kam ardhur në jetë për tu bërë nënë”/ Olta Boka flet për mëmësinë

Pak javë më parë, këngëtarja Olta Boka u bë nënë. Olta solli në jetë një vajzë, të cilën e quajti Gaia. E kemi parë shpesh herë në rrjetet sociale që ndan me ndjekësit lumturinë e madhe që po përjeton si nënë.

Madje, ajo rrëfen për ndjekësit në Instagram se ka kuptuar qëllimin e jetës së saj, i cili ishte të bëhej nënë. “E doje këtë shtatzëni? E kishe planifikuar?”- e pyet një ndjekës, të cilit Olta ia kthen:

“Për mua fëmija është investimi dhe dhurata më e bukur që mund t’i bësh vetes! E doja me shpirt dhe mezi e kam pritur! Unë kam kuptuar që kam ardhur në jetë për t’u bërë mama.”- shkruan ajo.

Ndërsa përsa i përket prezantimit të vajzës në publik:“Kjo është një pyetje që më bëhet vazhdimisht. Nuk e di nëse do ta prezantoj Gaian publikisht. Unë marr shumë dashuri nga ju dhe jam më e lumtura për këtë, por dua ta mbroj edhe nga ndonjë “sulm” dashakeqës që me thënë të drejtën në raste të tilla ndikon shumë,”shprehet Olta./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Forma shpërthyese dhe poza seksi/ Kjo është “bomba” e Playboy

Publikuar

-

Nga

Forma shpërthyese dhe poza seksi/ Kjo është “bomba” e Playboy

Becky Hudson është një nga bombat e Playboy. Bukuroshja me sytë blu çmend meshkujt teksa dhuron poza shumë seksi.

Becky ka një numër shumë të madh ndjekësish në rrjetet sociale ku publikon foto shumë të nxehta.

Ajo nuk lë rast pa ekspozuar format e saj shpërthyese.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Antonela zbulon sekretin/ “Së shpejti do të dalë…”

Publikuar

-

Nga

Atdheu zgjodhi Sarën/ Antonela e lumtur në shoqërinë e ish konkurrentit

Antonela Berisha është një nga konkurentet e Përputhen shumë të komentuara. Në programin e sotëm Antonela bëri me dije se së shpejti do të nxjerrë një këngë të sajën. Sipas saj, pjesë e klipit të saj do të jetë Arsimi.

Kjo ka qenë edhe një nga arsyet që Atdheu ish konkurent i përputhen është mërzitur më të dhe nuk vazhduan me takime.

“Unë mendoj që Atdheu është mërzitur me mua se nuk e mora unë pjesë të videoklipit tim. Së shpejti unë do të publikoj një këngë timen dhe pjesë e këtij klipi do të jetë Arsimi”, u shpreh Antonela./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

 “Nuk e shoh veten të martuar me shqiptar”/ Ola bën deklaratën e fortë

Publikuar

-

Nga

Konkurentja e Përputhen Ola Zenelaj ditën e sotme ka zhvilluar takimin e radhës me Çimin. Sot dyshja kishte zgjedhur ta zhvilonin takimin e tyre larg zhurmës në një kala.

I pyetur nga Çimi se s aka zgjatur lidhja e saj më e gjatë Ola tha se ka qenë 3 vjet.

Gjithashtu konkurentja deklaroi se nuk e sheh veten të martuar me një djalë shqiptar.

LEXO EDHE:  “Kam rënë në dashuri me shoqen e ngushtë”/ Partneri i Miley Cyrus bën dedikimin e veçantë për këngëtaren

LEXO EDHE:  Dua Lipa nuk ndalet me sukseset/ Rrëmben çmimin e rëndësishëm në “Billboard Women in Music”

“Më pëlqejnë djemtë që janë rritur jahstë, kanë një mentalitet tjetër. Djemtë e Shqipërisë janë të egër dhe jam zhgënjyer nga ata. Unë kam qenë e lidhur me djem që më shumë se gjysëm e jetës e kaë kaluar jashtë dhe kanë marrë mentalitetit e vendit ku janë rritur”, është shprehur Ola./ CNA.al

LEXO TE PLOTE