Connect with Us

Armina Mevlani këshillon femrat/ Zbulon “sekretin” për një gjoks perfekt

Showbizz

Armina Mevlani këshillon femrat/ Zbulon “sekretin” për një gjoks perfekt

Publikuar

-

Vaksina kundër gripit/ Eksperti i Shëndetit Publik: Do ketë impakt në popullatë | CNA

Armina Mevlani është një ndër femrat më të komentuara në mediat rozë dhe çdo gjë nga jeta e saj personale tërheq vëmendjen e mediave.

Disa kohë më parë, bënë bujë deklaratat e saj për mirëmbajtjen e gjoksit.

Për këtë ka folur sërish çështje, Armina ka folur sërish në emisionin “Rudina” ku ka dhënë disa këshilla për të gjitha vajzat.

Blogerja tha se për të patur një gjoks perfekt duhet ta trajtoni atë me gjëra të ftohta.

“Unë kam lexuar shumë për mirëmbajtjen e gjoksit. Duke qenë se unë nuk kam bërë asnjë ndërhyrje në çdo zonë të trupit, dua të qëndroj tek natyralja. Për këtë arsye kam dashur ta ndaj me të gjitha vajzat që kanë fëmijë dhe e kanë të nevojshme që ta trajtojnë. E para është i ftohti. Unë mundohem që kur të bëj dush me ujë të ngrohtë, përpiqem që gjithmonë ta bëj shpërlarjen me ujë sa më të ftohtë në zonën e bustit.

LEXO EDHE:  Skandali me noteren falsifikatore/ Kush e bleu heshtjen e Etilda Gjonajt dhe sa ka kushtuar

Kur është verë mundohem të bëj edhe një masazh me akull, përdor gjithmonë krem për strijat që e ble në farmaci dhe një herë ose dy herë në javë bëj ushtrime që janë pompat. Edhe kur ndihem e lodhur marr peshat dhe bëj disa ushtrime, një deri dy herë në javë. Përpiqem që t’i shmang të gjitha reçipetat e forta, mbaj reçipeta shumë të buta që janë tantellë e hollë”, është shprehur Armina Mevlani”, u shpreh ajo. /CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Mevlani indiferent ndaj Ledjanës/ Veprimi i tij bën ndjekësit të dyshojnë

Publikuar

-

Nga

Mevlani indiferent ndaj Ledjanës/ Veprimi i tij bën ndjekësit të dyshojnë

Jasmina dhe Andi janë dy prej personazheve më të pëlqyer dhe të komentuar të Përputhen. Në puntatën e kaluar është transmetuar takimi mes tyre.

Pas takimit, Jasmina shpërtheu në lot duke u shprehur se, ndihej e lodhur nga e gjithë situata. Andi shkoi drejt saj për ta qetësuar dhe Ledjana i liroi vendin të ulej pranë Jasminës.

Ndërkohë ajo u ul në vendin e Andit, shumë pranë Mevlanit, por regaimi i tij ka marrë të gjithë vëmendjen.

Ndjekësit kanë vënë re që ai është treguar shumë indiferent, serioz dhe i ftohtë në atë moment. Menjëherë kanë vërshuar komentet në rrjetet sociale ku shumë prej ndjekësve ju duket e çuditshme pse Mevlani nuk reagoi në atë moment.

LEXO EDHE:  Ja emrat e kandidatëve të PS në Vlorë

LEXO EDHE:  Miratuan ndryshimet në Kodin Zgjedhor/ Gjiknuri: Nuk jemi aq të trashë, s’kemi bërë asnjë gabim

Për më tepër lexoni disa prej komenteve./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ia arriti ta ndajë nga Sindi”/ Mevlani ia thotë në sy Olës: Super aktrim me Muratin

Publikuar

-

Nga

“Ia arriti ta ndajë nga Sindi”/ Mevlani ia thotë në sy Olës: Super aktrim me Muratin

Në episodin e kaluar të emisionit Përputhen, është transmetuar takimi i Olës me Muratin. Në lidhje me takimin e tyre, Mevlani është shprehur se, Ola po aktron me Muratin.

Mevlani tha se, ajo që donte të bënte ishte ta ndante nga Sindi dhe pasi e arriti këtë tani do ta parkojë në rreshtin e dytë.

Po mendoj për Olën që është një super aktrim sa i përket për Muratin.Sepse nuk mundesh me qenë aq i afërt për dy takime. Mundesh të jesh por kur shpreh edhe pëlqime për djem të tjerë. Ia arriti ta ndajë nga Sindi. Tashi nga java tjetër do e parkojë në rresht të dytë edhe pastaj e ka në dorë kur të dojë”, është shprehur Mevlan Shaba./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Në New York me peshqir në kokë/ Ronela Hajati: Ja si dilet nga shtëpia

Publikuar

-

Nga

Në New York me peshqir në kokë/ Ronela Hajati: Ja si dilet nga shtëpia

Ronela Hajati është një nga këngëtaret më të dashura të shoëbizit. Hajati ëshët shumë aktive në rrjetet sociale ku ndan me ndjekësit momente nga përditshmëria e saj.

Së fundi ajo ka treguar se ndodhet në New York dhe i ka befasuar të gjithë me pamjen e saj.

Ronela shihet se ka dalë nga shtëpia me një peshqir në kokë dhe krahas shkruan:“Ja si dilet nga shtëpia kur e ke me ngut”.

Kujtojmë se Ronela pak ditë më parë publikoi këngën e dytë të albumit “Rron”, e cila ka rezultuar shumë e suksesshme dhe është pëlqyer shumë nga ndjekësit e saj./ CNA.al

LEXO TE PLOTE