Skandali-Basha “fle” mbi dosjen e inceneratorëve/ Bën avokatinë publike të aferës korruptive

Në daljen e tij për mediat, kreu i Republikës së re, Lulzim Basha, ashtu siç e ka zakon shkarazi përmendi një nga koncesionet më korruptive, më të akuzuara dhe më banalet e qeverisë Rama në dy mandate, atë të inceneratorëve. Theksojmë shkarazi sepse të vazhdosh me apele në studio televizive apo nga selia e PD-së … Continue reading Skandali-Basha “fle” mbi dosjen e inceneratorëve/ Bën avokatinë publike të aferës korruptive